Zawrót głowy. Antologia polskich wierszy filmowych

Okładka książki Zawrót głowy. Antologia polskich wierszy filmowych
Mateusz AndałaMarek Krystian Emanuel Baczewski
, Edward BalcerzanMarcin BaranStanisław BarańczakKacper BartczakMiron BiałoszewskiMiłosz BiedrzyckiDominik BielickiJacek BierutZbigniew BieńkowskiWojciech BonowiczPiotr BratkowskiWładysław BroniewskiWojciech BrzoskaJan BrzękowskiAndrzej BursaTomasz BąkMaria CyranowiczMichał CzajaJózef CzechowiczStanisław CzyczTytus CzyżewskiCezary DomarusJulia FiedorczukDarek FoksRafał GawinKonstanty Ildefons GałczyńskiZuzanna GinczankaStanisław GrochowiakMariusz GrzebalskiJacek GutorowMarcin HamkałoZbigniew HerbertJarosław IwaszkiewiczGenowefa Jakubowska-FijałkowskaKamila JaniakPiotr JanickiJerzy JankowskiJerzy JarniewiczBruno JasieńskiMieczysław JastrunRadosław JurczakAdam KaczanowskiTymoteusz KarpowiczBożena KeffBarbara KlickaBartosz KonstratSzczepan KopytJakub KornhauserJulian KornhauserRyszard KrynickiJalu KurekPiotr KępińskiEwa LipskaZbigniew MachejPiotr MacierzyńskiTomasz MajeranNatalia MalekJakobe MansztajnPaweł MarcinkiewiczMaciej MeleckiStanisław MłodożeniecAndrzej NiewiadomskiKlara NowakowskaBronka NowickaGrzegorz OlszańskiAntoni PawlakMaria Pawlikowska-JasnorzewskaLech PiwowarTadeusz PióroAdam PluszkaMarta PodgórnikJacek PodsiadłoHalina PoświatowskaMichał PrankeJulian PrzybośTomasz PułkaMaciej RobertRobert RybickiTadeusz RóżewiczTomasz RóżyckiBartosz SadulskiMarcin SendeckiJerzy SkolimowskiRafał SkoniecznyAndrzej SosnowskiDariusz SośnickiAnatol SternDariusz SuskaWisława SzymborskaSzymon SłomczyńskiAntoni SłonimskiMaciej TaranekJulian TuwimWitold WandurskiAleksander WatAdam WażykAdam WiedemannKazimierz WierzyńskiWojciech WilczykAgnieszka Wolny-HamkałoWacław WolskiWiktor WoroszylskiMaciej WoźniakGrzegorz WróblewskiBohdan ZaduraUrszula ZajączkowskaFilip ZawadaKrzysztof ŚliwkaMarcin ŚwietlickiAnna Świrszczyńska
Wydawnictwo: Narodowe Centrum Kultury Filmowej poezja
poezja
Narodowe Centrum Kultury Filmowej
2018-01-01
2018-01-01
film wiersze wiersze o filmie wiersze filmowe kino poezja wiersz filmowy Darek Foks