forum dyskusyjne

1.2 mln+
użytkowników
25.7 tys+
dyskusji
1049.2 mln+
postów na forum

Oficjalne

Dyskusji
Ostatnio aktywne dyskusje
O serwisie
W tej grupie rozmawiamy o wszystkich kwestiach dotyczących serwisu: nowych funkcjonalnościach, rozwoju, zmianach i trwających pracach. Tu najczęściej spotkacie i porozmawiacie z administratorami.
Recenzenci
Grupa zamknięta dla czytelników piszących oficjalne recenzje.
27
Bibliotekarze
Grupa zamknięta dla czytelników ze statusem Bibliotekarza. W grupie poruszane są tematy odnośnie moderacji danych książek, autorów oraz uzupełniania bazy książek.
147

Książki

Dyskusji
Ostatnio aktywne dyskusje
Szukam
Nie pamiętasz, jaki był tytuł książki z zieloną okładką? Szukasz białego kruka? A może przeczesujesz forum w poszukiwaniu starych wydań książek? W tej grupie na pewno znajdziesz książkę, której szukasz.
Wymienię/Sprzedam
Nieoficjalna grupa poświęcona wymianie i sprzedaży książek przez użytkowników LubimyCzytać. Grupa jest inicjatywą czytelników, którzy uczestniczą w niej na własną odpowiedzialność i ryzyko. Proszę ogłoszenia dodawać w przylepionych wątkach!
Pozostałe
Chcesz porozmawiać o nagrodach literackich, ulubionych księgarniach lub antykwariatach, o fajnych seriach i cyklach, poruszył ostatnio Ciebie temat dotyczący szeroko pojętego literackiego świata? To jest miejsce, w którym bardzo chętnie o tym wszystkim porozmawiamy.

Autorzy i Tłumacze

Dyskusji
Ostatnio aktywne dyskusje

Ekranizacje i adaptacje

Dyskusji
Ostatnio aktywne dyskusje
Najpierw książka, później film
Miejsce, gdzie ścierają się ze sobą dwie wizje. Jedna to ta stworzona przez naszą wyobraźnię po przeczytaniu książki. Druga to ta stworzona przez wyobraźnię twórców filmowych. Tu rozmawiamy o filmach, reżyserach, aktorach i o muzyce. O tych udanych i nieudanych ekranizacjach.
Seriale na podstawie książek
O serialach na podstawie książek można dyskutować do białego rana. Podzielcie się tymi ulubionymi i odradźcie innym te najgorsze.
Pozostałe
Inne wątki dotyczące połączeń książkowo-filmowych.

Grupy użytkowników

Dyskusji
Ostatnio aktywne dyskusje
Czytamy synchronicznie
Czytamy synchronicznie to grupa na pomysł powstania której wpadliśmy we trójkę. @Awita, @Jarosław i ja. Zapraszamy każdego chętnego do równoczesnego czytania wybranej pozycji, a potem do dzielenia się wrażeniami, do dyskusji i polemik. Każdorazowo określone zostaną ramy czasowe (3 tygodnie od piątku do piątku). Każda synchronicznie czytana książka będzie miała osobny wątek tylko jej dotyczący. Zapraszamy do wspólnej zabawy!
Szukam książek na temat...
Zamiast pisać w ogólnym: „szukam książek o(…)”, załóż w grupie temat o jak najbardziej konkretnym tytule i szukaj w ten sposób interesujących Cię książek. Jeden wątek/temat = jedno zagadnienie. Grupa dla poszukiwaczy konkretnych wątków, tematów, zagadnień w literaturze; interesujących w danej chwili nawiązań, ścieżek, tropów, także gatunków i stylistyk. Również dla tych, którzy poszukują wiedzy z konkretnej dziedziny w literaturze fachowej.
Kreatywny autor w 33 wyrazach
Jako "mole książkowe" bez dwóch zdań lubimy czytać. A może oprócz tego lubimy też pisać?! Chciałbym zaprosić wszystkich chętnych do pewnej kreatywnej zabawy. Polega ona na tworzeniu tekstu, który będzie ewoluował z czasem dzięki uczestnikom zabawy. Zainteresowani? Zapraszam!
1
Okultyzm i Ezoteryka
Okultyzm i ezoteryka, magija i tajemnice ludzkiego istnienia. Tutaj dyskutujemy na temat książek i materiałów pomocnych w studiowaniu mrocznych nauk.

Dyskusje [24.09 - 01.10]

Wyświetleń
Postów
Ostatnia Aktywność