forum dyskusyjne

1.1 mln+
użytkowników
23 tys+
dyskusji
965.4 tys+
postów na forum

Oficjalne

Dyskusji
Ostatnio aktywne dyskusje
O serwisie
W tej grupie rozmawiamy o wszystkich kwestiach dotyczących serwisu: nowych funkcjonalnościach, rozwoju, zmianach i trwających pracach. Tu najczęściej spotkacie i porozmawiacie z administratorami.
Recenzenci
Grupa zamknięta dla czytelników piszących oficjalne recenzje.
27
Bibliotekarze
Grupa zamknięta dla czytelników ze statusem Bibliotekarza. W grupie poruszane są tematy odnośnie moderacji danych książek, autorów oraz uzupełniania bazy książek.
143
Reklama

Książki

Dyskusji
Ostatnio aktywne dyskusje
Szukam
Nie pamiętasz, jaki był tytuł książki z zieloną okładką? Szukasz białego kruka? A może przeczesujesz forum w poszukiwaniu starych wydań książek? W tej grupie na pewno znajdziesz książkę, której szukasz.
Wymienię/Sprzedam
Nieoficjalna grupa poświęcona wymianie i sprzedaży książek przez użytkowników LubimyCzytać. Grupa jest inicjatywą czytelników, którzy uczestniczą w niej na własną odpowiedzialność i ryzyko. Proszę ogłoszenia dodawać w przylepionych wątkach!
Pozostałe
Chcesz porozmawiać o nagrodach literackich, ulubionych księgarniach lub antykwariatach, o fajnych seriach i cyklach, poruszył ostatnio Ciebie temat dotyczący szeroko pojętego literackiego świata? To jest miejsce, w którym bardzo chętnie o tym wszystkim porozmawiamy.

Autorzy i Tłumacze

Dyskusji
Ostatnio aktywne dyskusje
Dyskusje o autorach
W tej grupie pojawiają się dyskusje o twórczości konkretnych pisarzy. Czyli to tu poruszamy całe spektrum tematów o literackich dorobkach pisarzy oraz pisarek i trochę plotkujemy.
Dyskusje o tłumaczach i tłumaczeniach
W tej grupie pojawiają się dyskusje o przekładach konkretnych tłumaczy. Czyli to tu poruszamy całe spektrum tematów o tłumaczeniach.
0

Ekranizacje i adaptacje

Dyskusji
Ostatnio aktywne dyskusje
Najpierw książka, później film
Miejsce, gdzie ścierają się ze sobą dwie wizje. Jedna to ta stworzona przez naszą wyobraźnię po przeczytaniu książki. Druga to ta stworzona przez wyobraźnię twórców filmowych. Tu rozmawiamy o filmach, reżyserach, aktorach i o muzyce. O tych udanych i nieudanych ekranizacjach.
Seriale na podstawie książek
O serialach na podstawie książek można dyskutować do białego rana. Podzielcie się tymi ulubionymi i odradźcie innym te najgorsze.
Pozostałe
Inne wątki dotyczące połączeń książkowo-filmowych.
0
Reklama

Grupy użytkowników

Dyskusji
Ostatnio aktywne dyskusje
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy
Na początku każdego miesiąca w tej grupie zostanie stworzona nowa dyskusja dotycząca danego miesiąca. Będziemy wstawiać tam różne książki, które kupiliśmy, dostaliśmy, pożyczyliśmy albo wypożyczyliśmy. Zaznaczam, że pomysł NIE jest całkowicie mój tylko podpatrzony ,ale również nie skradziony!
WEGO-Our World
Jesteśmy zwariowaną grupą osób ,zainteresowanych różnymi dziedzinami nauki ,muzyki ,sportów i wiele innych...Dzielimy się nawzajem swoimi światopoglądami i nie tylko... Zapraszam każdego ,który chce podzielić się z kimś własnymi zainteresowaniamim :)
Czytamy synchronicznie
Czytamy synchronicznie to grupa na pomysł powstania której wpadliśmy we trójkę. @Awita, @Jarosław i ja. Zapraszamy każdego chętnego do równoczesnego czytania wybranej pozycji, a potem do dzielenia się wrażeniami, do dyskusji i polemik. Każdorazowo określone zostaną ramy czasowe (3 tygodnie od piątku do piątku). Każda synchronicznie czytana książka będzie miała osobny wątek tylko jej dotyczący. Zapraszamy do wspólnej zabawy!
Reklama
zgłoś błąd