forum dyskusyjne

1.1 mln+
użytkowników
21.1 tys+
dyskusji
921 tys+
postów na forum

Oficjalne

Dyskusji
Ostatnie dyskusje
Aktualności
W tej grupie rozmawiamy i komentujemy aktualności, które pojawiają się w serwisie (w tym: wydarzenia, rozmowy, publicystykę).
O serwisie
W tej grupie rozmawiamy o wszystkich kwestiach dotyczących serwisu: nowych funkcjonalnościach, rozwoju, zmianach i trwających pracach. Tu najczęściej spotkacie i porozmawiacie z administratorami.
Recenzenci
Grupa zamknięta dla czytelników piszących oficjalne recenzje.
0 Tydz.
Bibliotekarze
Grupa zamknięta dla czytelników ze statusem Bibliotekarza. W grupie poruszane są tematy odnośnie moderacji danych książek, autorów oraz uzupełniania bazy książek.
0 Tydz.
Reklama

Książki

Dyskusji
Ostatnie dyskusje
Dyskusje o książkach
W tej grupie pojawiają się dyskusje, które będą widoczne na podstronach książek i dotyczą konkretnych, pojedynczych tytułów. Czyli to tu rozmawiamy o książkach!
Szukam
Nie pamiętasz, jaki był tytuł książki z zieloną okładką? Szukasz białego kruka? A może przeczesujesz forum w poszukiwaniu starych wydań książek? W tej grupie na pewno znajdziesz książkę, której szukasz.
0 Tydz.
Wymienię/Sprzedam
Nieoficjalna grupa poświęcona wymianie i sprzedaży książek przez użytkowników LubimyCzytać. Grupa jest inicjatywą czytelników, którzy uczestniczą w niej na własną odpowiedzialność i ryzyko. Proszę ogłoszenia dodawać w przylepionych wątkach!
Pozostałe
Chcesz porozmawiać o nagrodach literackich, ulubionych księgarniach lub antykwariatach, o fajnych seriach i cyklach, poruszył ostatnio Ciebie temat dotyczący szeroko pojętego literackiego świata? To jest miejsce, w którym bardzo chętnie o tym wszystkim porozmawiamy.
0 Tydz.

Autorzy i Tłumacze

Dyskusji
Ostatnie dyskusje
Dyskusje o autorach
W tej grupie pojawiają się dyskusje o twórczości konkretnych pisarzy. Czyli to tu poruszamy całe spektrum tematów o literackich dorobkach pisarzy oraz pisarek i trochę plotkujemy.
0 Tydz.
Dyskusje o tłumaczach i tłumaczeniach
W tej grupie pojawiają się dyskusje o przekładach konkretnych tłumaczy. Czyli to tu poruszamy całe spektrum tematów o tłumaczeniach.
0 Tydz.
Rozmowy z tłumaczami
W tej grupie przeprowadzamy wywiady z tłumaczami. To tu zadajecie im pytania.
Pozostałe
Inne wątki dotyczące autorów oraz tłumaczy.
0 Tydz.

Ekranizacje i adaptacje

Dyskusji
Ostatnie dyskusje
Najpierw książka, później film
Miejsce, gdzie ścierają się ze sobą dwie wizje. Jedna to ta stworzona przez naszą wyobraźnię po przeczytaniu książki. Druga to ta stworzona przez wyobraźnię twórców filmowych. Tu rozmawiamy o filmach, reżyserach, aktorach i o muzyce. O tych udanych i nieudanych ekranizacjach.
0 Tydz.
Wróg doskonały 1 tydz. temu
Wojna światów 2 tyg. temu
Ostatni Komers 2 tyg. temu
Seriale na podstawie książek
O serialach na podstawie książek można dyskutować do białego rana. Podzielcie się tymi ulubionymi i odradźcie innym te najgorsze.
0 Tydz.
Pozostałe
Inne wątki dotyczące połączeń książkowo-filmowych.
0 Tydz.
Reklama

Grupy użytkowników

Dyskusji
Ostatnie dyskusje
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy
Na początku każdego miesiąca w tej grupie zostanie stworzona nowa dyskusja dotycząca danego miesiąca. Będziemy wstawiać tam różne książki, które kupiliśmy, dostaliśmy, pożyczyliśmy albo wypożyczyliśmy. Zaznaczam, że pomysł NIE jest całkowicie mój tylko podpatrzony ,ale również nie skradziony!
0 Tydz.
Szukam książek na temat...
Zamiast pisać w ogólnym: „szukam książek o(…)”, załóż w grupie temat o jak najbardziej konkretnym tytule i szukaj w ten sposób interesujących Cię książek. Jeden wątek/temat = jedno zagadnienie. Grupa dla poszukiwaczy konkretnych wątków, tematów, zagadnień w literaturze; interesujących w danej chwili nawiązań, ścieżek, tropów, także gatunków i stylistyk. Również dla tych, którzy poszukują wiedzy z konkretnej dziedziny w literaturze fachowej.
Przyjaźń od książki :)
Zapraszam wszystkich samotnych czytelników. Bądźmy ,,samotni" wspólnie :) Szukam pokrewnych dusz o tej samej pasji jaką jest czytanie.
Niewidoczna Biblioteka
Zapraszam do "Niewidocznej biblioteki" czyli do pomysłu który funkcjonował w latach 2005-2010 a ja go reaktywuje, czyli do grupy samopomocowej, w której można wypożyczyć ksiązki na 1-5 miesięcy, następnie po nich pisać (ołówkiem/mazakiem), dodawać komentarze swoje i wysyłać książki dalej. Chciałem zrobić to w ramach lubimyczytać ale nie wiedziałem jak do końca, więc stworzyłem to na fejsie: https://www.facebook.com/Niewidoczna-Biblioteka-107642688212441
0 Tydz.
Zapraszam! :) 1 tydz. temu

Dyskusje [14.06 - 21.06]

Wyświetleń
Postów
Ostatnia Aktywność
Reklama
zgłoś błąd