Wybór poezji

Ossolineum
poezja Szymborska BN literaturoznawstwo
poezja
poezja Szymborska BN literaturoznawstwo

Tom jest bardzo potężny, to na pewno jest lektura, która zajmie sporo czasu, zwłaszcza, jeśli poza samymi wierszami interesuje nas sam wstęp, który zajmuje połowę tomu - biografia poetki, omówienie stylu, czy nawet interpretacja. Dla osoby nie zainteresowanej samą humanistyką może to być tekst trudny, a nawet nudny, ale spokojnie, nie ma przymusu czytania go, w razie...

• Poezja
  • LEGIMI