Macie swoich poetów. Liryka polska urodzona po 1960 roku. Wypisy

Okładka książki Macie swoich poetów. Liryka polska urodzona po 1960 roku. Wypisy Robert Adamczak, Tomasz Konrad Augustyniak, Marek Krystian Emanuel Baczewski, Marcin Baran, Mariusz Baryła, Paweł Berkowski, Miłosz Biedrzycki, Danuta Błaszak, Juliusz Erazm Bolek, Wojciech Bonowicz, Marzena Broda, Dariusz Brzóska Brzóskiewicz, Dariusz Bugalski, Sławomir Burszewski, Zbigniew Chojnowski, Krzysztof Ćwikliński, Maria Cyranowicz, Jacek Hans Dachtera, Stanisław Dłuski, Jacek Dobrzyniecki, Cezary Domarus, Mirosław Drabczyk, Paweł Dunin-Wąsowicz, Roman Dziadkiewicz, Mirosław Dzień, Dariusz Eckert, Jakub Ekier, Paweł Filas, Darek Foks, Piotr Gociek, Mariusz Grzebalski, Jacek Gutorow, Agnieszka Herman, Roman Honet, Tomasz Hrynacz, Piotr Jasek, Krzysztof Jaworski, Michał Kaczyński, Szymon Kantorski, Marek Karcerowicz, Jacek Katos Katarzyński, Grzegorz Kaźmierczak, Marzanna Bogumiła Kielar, Marian Kisiel, Jarosław Klejnocki, Arek Kobus, Krzysztof Koehler, Paweł Konnak, Bogusław Kopiec, Monika Kopiec, Marcin Kornak, Wojciech Koronkiewicz, Janusz Koryl, Adrianna Kowalska, Wojtek Kozak, Artur Kozdrowski, Robert Krajewski, Artur Krasicki, Wojciech Kuczok, Norbert Kulesza, Dariusz Łukaszewski, Tomasz Majeran, Bartłomiej Majzel, Kazik Malinowski, Karol Maliszewski, Paweł Marcinkiewicz, Sławomir Matusz,
Paweł Paulus Mazur, Maciej Mazurek, Maciej Melecki, Yewhen Michnowsky, Grzegorz Midak, Robert Mielhorski, Jarosław Mikołajewski, Zbigniew Milewski, Bartosz Muszyński, Marcin Niemojewski, Andrzej Niewiadomski, Lesław Nowara, Grzegorz Olszański, Piotr Pawlak, Robert Pawlak, Tadeusz Pióro, Maciej Pisuk, Anna Piwkowska, Wojciech Płocharski, Jacek Podsiadło, Andrzej Stefan Rodys, Rafał Rżany, Zbigniew Sajnóg, Marcin Sendecki, Inga Sieprawska, Jacek Sierpiński, Krzysztof Siwczyk, Krzysztof Śliwka, Jan Sobczak, Ewa Sonnenberg, Dariusz Sośnicki, Wojciech Stamm, Andrzej Stasiuk, Muniek Staszczyk, Dariusz Suska, Jarek Suszek, Krzysztof Świerkosz, Marcin Świetlicki, Piotr Szewc, Artur Szlosarek, Przemysław Szubartowicz, Paweł Szwed, Mirosław Tarasewicz, Robert Tekieli, Tomasz Titkow, Eugeniusz Tkaczyszyn-Dycki, Andrzej Tokarski, Wojciech Wencel, Marcin Wieczorek, Adam Wiedemann, Wojciech Wilczyk, Jakub Winiarski, Grzegorz Wróblewski, Filip Zawada, Marek Zgaiński, Ewa Zielińska, Sławomir Żuberek
Robert AdamczakTomasz Konrad Augustyniak
,Marek Krystian Emanuel BaczewskiMarcin BaranMariusz BaryłaPaweł BerkowskiMiłosz BiedrzyckiDanuta BłaszakJuliusz Erazm BolekWojciech BonowiczMarzena BrodaDariusz Brzóska BrzóskiewiczDariusz BugalskiSławomir BurszewskiZbigniew ChojnowskiKrzysztof ĆwiklińskiMaria CyranowiczJacek Hans DachteraStanisław DłuskiJacek DobrzynieckiCezary DomarusMirosław DrabczykPaweł Dunin-WąsowiczRoman DziadkiewiczMirosław DzieńDariusz EckertJakub EkierPaweł FilasDarek FoksPiotr GociekMariusz GrzebalskiJacek GutorowAgnieszka HermanRoman HonetTomasz HrynaczPiotr JasekKrzysztof JaworskiMichał KaczyńskiSzymon KantorskiMarek KarcerowiczJacek Katos KatarzyńskiGrzegorz KaźmierczakMarzanna Bogumiła KielarMarian KisielJarosław KlejnockiArek KobusKrzysztof KoehlerPaweł KonnakBogusław KopiecMonika KopiecMarcin KornakWojciech KoronkiewiczJanusz KorylAdrianna KowalskaWojtek KozakArtur KozdrowskiRobert KrajewskiArtur KrasickiWojciech KuczokNorbert KuleszaDariusz ŁukaszewskiTomasz MajeranBartłomiej MajzelKazik MalinowskiKarol MaliszewskiPaweł MarcinkiewiczSławomir Matusz
Paweł Paulus MazurMaciej MazurekMaciej MeleckiYewhen MichnowskyGrzegorz MidakRobert MielhorskiJarosław MikołajewskiZbigniew MilewskiBartosz MuszyńskiMarcin NiemojewskiAndrzej NiewiadomskiLesław NowaraGrzegorz OlszańskiPiotr PawlakRobert PawlakTadeusz PióroMaciej PisukAnna PiwkowskaWojciech PłocharskiJacek PodsiadłoAndrzej Stefan RodysRafał RżanyZbigniew SajnógMarcin SendeckiInga SieprawskaJacek SierpińskiKrzysztof SiwczykKrzysztof ŚliwkaJan SobczakEwa SonnenbergDariusz SośnickiWojciech StammAndrzej StasiukMuniek StaszczykDariusz SuskaJarek SuszekKrzysztof ŚwierkoszMarcin ŚwietlickiPiotr SzewcArtur SzlosarekPrzemysław SzubartowiczPaweł SzwedMirosław TarasewiczRobert TekieliTomasz TitkowEugeniusz Tkaczyszyn-DyckiAndrzej TokarskiWojciech WencelMarcin WieczorekAdam WiedemannWojciech WilczykJakub WiniarskiGrzegorz WróblewskiFilip ZawadaMarek ZgaińskiEwa ZielińskaSławomir Żuberek
Wydawnictwo: Lampa i Iskra Boża poezja
poezja
Lampa i Iskra Boża
1997-01-01
1997-01-01
poezja wiersze poeci polscy poeci literatura polska antologia