Macie swoich poetów. Liryka polska urodzona po 1960 roku. Wypisy

Robert AdamczakTomasz Konrad Augustyniak
, Marek K. E. BaczewskiMarcin BaranMariusz BaryłaPaweł BerkowskiMiłosz BiedrzyckiJuliusz Erazm BolekWojciech BonowiczMarzena BrodaDariusz Brzóska BrzóskiewiczDariusz BugalskiSławomir BurszewskiDanuta BłaszakZbigniew ChojnowskiMaria CyranowiczJacek Hans DachteraJacek DobrzynieckiCezary DomarusMirosław DrabczykPaweł Dunin-WąsowiczRoman DziadkiewiczMirosław DzieńStanisław DłuskiDariusz EckertJakub EkierPaweł FilasDarek FoksPiotr GociekMariusz GrzebalskiJacek GutorowAgnieszka HermanRoman HonetTomasz HrynaczPiotr JasekKrzysztof JaworskiMichał KaczyńskiSzymon KantorskiMarek KarcerowiczJacek Katos KatarzyńskiGrzegorz KaźmierczakMarzanna Bogumiła KielarMarian KisielJarosław KlejnockiArek KobusKrzysztof KoehlerPaweł KonnakBogusław KopiecMonika KopiecMarcin KornakWojciech Maria KoronkiewiczJanusz KorylAdrianna KowalskaWojtek KozakArtur KozdrowskiRobert KrajewskiArtur KrasickiWojciech KuczokNorbert KuleszaTomasz MajeranBartłomiej MajzelKazik MalinowskiKarol MaliszewskiPaweł MarcinkiewiczSławomir Matusz
Paweł Paulus MazurMaciej MazurekMaciej MeleckiYewhen MichnowskyGrzegorz MidakRobert MielhorskiJarosław MikołajewskiZbigniew MilewskiBartosz MuszyńskiMarcin NiemojewskiAndrzej NiewiadomskiLesław NowaraGrzegorz OlszańskiPiotr PawlakRobert PawlakMaciej PisukAnna PiwkowskaTadeusz PióroJacek PodsiadłoWojciech PłocharskiAndrzej Stefan RodysRafał RżanyZbigniew SajnógMarcin SendeckiInga SieprawskaJacek SierpińskiKrzysztof SiwczykJan SobczakEwa SonnenbergDariusz SośnickiWojciech StammAndrzej StasiukMuniek StaszczykDariusz SuskaJarek SuszekPiotr SzewcArtur SzlosarekPrzemysław SzubartowiczPaweł SzwedMirosław TarasewiczRobert TekieliTomasz TitkowEugeniusz Tkaczyszyn-DyckiAndrzej TokarskiWojciech WencelMarcin WieczorekAdam WiedemannWojciech WilczykJakub WiniarskiGrzegorz WróblewskiFilip ZawadaMarek ZgaińskiEwa ZielińskaKrzysztof ĆwiklińskiDariusz ŁukaszewskiKrzysztof ŚliwkaKrzysztof ŚwierkoszMarcin ŚwietlickiSławomir Żuberek
Wydawnictwo: Lampa i Iskra Boża poezja
Lampa i Iskra Boża