Macie swoich poetów. Liryka polska urodzona po 1960 roku. Wypisy

Krzysztof JaworskiKrzysztof Koehler
, Andrzej StasiukTomasz MajeranTadeusz PióroWojciech BonowiczSławomir MatuszWojciech KuczokJarosław KlejnockiJacek PodsiadłoKrzysztof SiwczykJacek GutorowKrzysztof ŚwierkoszDarek FoksMarcin ŚwietlickiBartłomiej MajzelMariusz GrzebalskiJarosław MikołajewskiDariusz SuskaMaciej PisukDariusz BugalskiGrzegorz WróblewskiJakub WiniarskiJanusz KorylAdam WiedemannMarzena BrodaKarol MaliszewskiKrzysztof ĆwiklińskiPaweł KonnakAnna PiwkowskaKrzysztof ŚliwkaZbigniew SajnógPiotr SzewcMarek KarcerowiczCezary DomarusJacek SierpińskiRoman HonetPaweł Dunin-WąsowiczWojciech WencelEugeniusz Tkaczyszyn-DyckiMaria CyranowiczMarzanna Bogumiła KielarEwa SonnenbergMaciej MeleckiWojciech StammAgnieszka HermanJan SobczakPiotr GociekAndrzej NiewiadomskiDariusz SośnickiMarcin BaranMarcin SendeckiMiłosz BiedrzyckiMarek K. E. Baczewski
Paweł Paulus MazurArtur SzlosarekGrzegorz KaźmierczakWojciech WilczykMarek ZgaińskiFilip ZawadaStanisław DłuskiRobert TekieliJakub EkierPiotr JasekBartosz MuszyńskiJuliusz Erazm BolekDanuta BłaszakZbigniew ChojnowskiArtur KozdrowskiRobert MielhorskiDariusz EckertMarian KisielDariusz Brzóska BrzóskiewiczRobert AdamczakMariusz BaryłaRoman DziadkiewiczMirosław DzieńTomasz HrynaczSzymon KantorskiRobert KrajewskiNorbert KuleszaPaweł MarcinkiewiczLesław NowaraGrzegorz OlszańskiPiotr PawlakRafał RżanyPrzemysław SzubartowiczMarcin WieczorekMichał KaczyńskiTomasz Konrad AugustyniakPaweł BerkowskiSławomir BurszewskiJacek Hans DachteraJacek DobrzynieckiMirosław DrabczykPaweł FilasJacek Katos KatarzyńskiArek KobusBogusław KopiecMarcin KornakWojciech Maria KoronkiewiczWojtek KozakArtur KrasickiDariusz ŁukaszewskiKazik MalinowskiMonika KopiecMaciej MazurekYewhen MichnowskyGrzegorz MidakZbigniew MilewskiMarcin NiemojewskiAdrianna KowalskaRobert PawlakWojciech PłocharskiAndrzej Stefan RodysInga SieprawskaAndrzej TokarskiMuniek StaszczykJarek SuszekPaweł SzwedMirosław TarasewiczTomasz TitkowEwa ZielińskaSławomir Żuberek
Wydawnictwo: Lampa i Iskra Boża poezja
Lampa i Iskra Boża