Macie swoich poetów. Liryka polska urodzona po 1960 roku. Wypisy

Okładka książki Macie swoich poetów. Liryka polska urodzona po 1960 roku. Wypisy
Robert AdamczakTomasz Konrad Augustyniak
, Marek Krystian Emanuel BaczewskiMarcin BaranMariusz BaryłaPaweł BerkowskiMiłosz BiedrzyckiDanuta BłaszakJuliusz Erazm BolekWojciech BonowiczMarzena BrodaDariusz Brzóska BrzóskiewiczDariusz BugalskiSławomir BurszewskiZbigniew ChojnowskiKrzysztof ĆwiklińskiMaria CyranowiczJacek Hans DachteraStanisław DłuskiJacek DobrzynieckiCezary DomarusMirosław DrabczykPaweł Dunin-WąsowiczRoman DziadkiewiczMirosław DzieńDariusz EckertJakub EkierPaweł FilasDarek FoksPiotr GociekMariusz GrzebalskiJacek GutorowAgnieszka HermanRoman HonetTomasz HrynaczPiotr JasekKrzysztof JaworskiMichał KaczyńskiSzymon KantorskiMarek KarcerowiczJacek Katos KatarzyńskiGrzegorz KaźmierczakMarzanna Bogumiła KielarMarian KisielJarosław KlejnockiArek KobusKrzysztof KoehlerPaweł KonnakBogusław KopiecMonika KopiecMarcin KornakWojciech Maria KoronkiewiczJanusz KorylAdrianna KowalskaWojtek KozakArtur KozdrowskiRobert KrajewskiArtur KrasickiWojciech KuczokNorbert KuleszaDariusz ŁukaszewskiTomasz MajeranBartłomiej MajzelKazik MalinowskiKarol MaliszewskiPaweł MarcinkiewiczSławomir Matusz
Paweł Paulus MazurMaciej MazurekMaciej MeleckiYewhen MichnowskyGrzegorz MidakRobert MielhorskiJarosław MikołajewskiZbigniew MilewskiBartosz MuszyńskiMarcin NiemojewskiAndrzej NiewiadomskiLesław NowaraGrzegorz OlszańskiPiotr PawlakRobert PawlakTadeusz PióroMaciej PisukAnna PiwkowskaWojciech PłocharskiJacek PodsiadłoAndrzej Stefan RodysRafał RżanyZbigniew SajnógMarcin SendeckiInga SieprawskaJacek SierpińskiKrzysztof SiwczykKrzysztof ŚliwkaJan SobczakEwa SonnenbergDariusz SośnickiWojciech StammAndrzej StasiukMuniek StaszczykDariusz SuskaJarek SuszekKrzysztof ŚwierkoszMarcin ŚwietlickiPiotr SzewcArtur SzlosarekPrzemysław SzubartowiczPaweł SzwedMirosław TarasewiczRobert TekieliTomasz TitkowEugeniusz Tkaczyszyn-DyckiAndrzej TokarskiWojciech WencelMarcin WieczorekAdam WiedemannWojciech WilczykJakub WiniarskiGrzegorz WróblewskiFilip ZawadaMarek ZgaińskiEwa ZielińskaSławomir Żuberek
Wydawnictwo: Lampa i Iskra Boża poezja
poezja
Lampa i Iskra Boża
1997-01-01
1997-01-01
poezja wiersze poeci polscy poeci literatura polska antologia