O nas

Lubimyczytać.pl, pomimo swojego młodego wieku (serwis powstał w 2010 roku), jest największym w Polsce opiniotwórczym serwisem książkowym. Siłą lubimyczytać.pl jest społeczność czytelników, którzy dyskutują, komentują aktualności ze świata książki, zawierają znajomości, kierując się literackim gustem, przeczesują imponującą bazę książek, dodając wybrane pozycje na półki swoich internetowych biblioteczek, piszą recenzje, śledzą nowości wydawnicze i informacje o ulubionych autorach, a przede wszystkim, wbrew ogłoszonemu w naszym kraju kryzysowi czytelnictwa... pochłaniają i kupują książki.

Lubimyczytać.pl to również aplikacja mobilna, dzięki której użytkownicy mają nieograniczony dostęp do swoich wirtualnych biblioteczek oraz mogą pozostawać w stałym kontakcie ze znajomymi. Ściągnij aplikację lubimyczytać.pl w Google Play (pobierz), App Store (pobierz). lub Windows Phone Store (pobierz)

Naszą misją jest tworzenie silnej społeczności opartej na literackiej pasji oraz promocja czytelnictwa, a przede wszystkim popularyzacja e-książek i nowych technologii, które wkraczają do świata książkowych moli. Współpracujemy z wydawnictwami i instytucjami kultury, obejmujemy patronatem medialnym książki, festiwale oraz najważniejsze w Polsce imprezy targowe poświęcone książkom.

Cały czas doskonalimy się, aby sprostać wymaganiom nowoczesnego czytelnika.

Zapraszamy do świata lubimyczytać.pl!
Zespół LC

zgłoś błąd zgłoś błąd