Lubimyczytać.pl to:
ponad 256 tys. książek
własna biblioteczka
system rekomendacji
W głębinach… Autor: TalaZ

Autorka całkowicie oczarowała mnie tym, że od początku do końca doskonale wiedziała, jak powinna rozwinąć historię, dopracowała każdy najmniejszy szczegół, no i oczywiście nawet przez chwilę nie zapomniała, iż wszystko rozgrywa się przede wszystkim pod powierzchnią wody.

22-05-2015
Trudno tak, razem być nam ze sobą, bez siebie nie jest lżej* Autor: Monika Stocka

Są takie relacje międzyludzkie, które nie zostawiają przestrzeni dla obcych. Jest w nich gęsto, duszno, a każde spojrzenie, intonacja czy gest mają swoje zakodowane znaczenie. Tak postrzegam małżeństwo Scotta i Zeldy. W „Piękni głupcy. Ostatni romans Zeldy i Scotta Fitzgeraldów”, w którym czułam się jak intruz.

Konfesja zimnego doktora Autor: VenusInFur

Powieść, której bohatera Hubert Klimko-Dobrzaniecki wzorował na osobie łódzkiego, znienawidzonego przez opinię publiczną dewianta, zawiera w sobie wiele elementów stanowiących wyznaczniki jego znakomitego pisarstwa. Na poziomie formalnym – oszczędny styl i błyskotliwa fraza, zaś na płaszczyźnie tematycznej prozaik obraca się po orbicie tematów dla siebie typowych.

21-05-2015
Róż potrafi zmylić, czyli to nie jest kolejna historia miłosna Autor: Natalia-Lena

W „P.S. Kocham Cię”, „Love, Rosie” i „Stu imionach” Cecelia Ahern udowodniła, że potrafi wplatać uniwersalne zagadnienia w nieszablonowe historie. O miłości, przyjaźni, akceptacji i stracie można opowiadać na różne sposoby – ona wie, jak zainteresować czytelnika i robi to z dużym wdziękiem. Jej najnowsza powieść to potwierdza.

21-05-2015
Warsztat mistrza Autor: Malwina

Jakim rozmówcą jest Quentin Tarantino? Ekspresyjnym, otwartym i entuzjastycznym. Nie ma dla niego tematów tabu, a na każde pytanie, nawet to wszechobecne, sakramentalne - o przemoc w swoich filmach, odpowiada cierpliwie i wyczerpująco.

Książki, którym patronujemy

Karolina Wilczyńska

8,29 (7 ocen i 5 opinii)
Koronkowa robota
Pierre Lemaitre

8,13 (16 ocen i 9 opinii)
Jan Karski. Jedno życie. Kompletna historia. Tom 1 (1914-1939) MADAGASKAR
Waldemar Piasecki

Angielskie lato
Małgorzata Mroczkowska

8,67 (3 ocen i 1 opinii)
Lekcja miłości. Poruszające opowieści o rodzicielstwie
Magdalena Łyczko

Mariusz Wollny

7,67 (3 ocen i 1 opinii)
Umarli mają głos
Marek Krajewski, Jerzy Kawecki

7,5 (28 ocen i 12 opinii)
Dokąd teraz?
Iwona Małgorzata Żytkowiak

8,44 (9 ocen i 5 opinii)

Czytelnicy

Opinie czytelników

O książce:
Rodzina Borgiów

Mimo braku czasu zabrałam się za czytanie Rodziny Borgiów i uważam, że to był świetny wybór. Uwielbiam takie powieści. Tło historyczne, ciekawa akcja i mocne postacie to tylko kilka plusów tej książki. Polecam każdemu :)

Pobierz aplikację mobilną

Znajdź nas na Facebooku