Dobro publiczne najwyższą wartością? Autor: Ewelina Tondys

Główna bohaterka serii Mroza odsłania w „Inwigilacji” nieznaną wcześniej stronę swojej osobowości. Bezkompromisowa adwokat specjalizująca się w prawie karnym tylko pozornie wydaje się osobą uznającą wyłącznie te zasady, które sama ustanowiła.

Magia, alchemicy i pradawna klątwa Autor: Angelika

Przyznam, że nie jest mi łatwo jednoznacznie ocenić „Tajemny ogień”. Sama koncepcja tej powieści, jej fabuła naprawdę bardzo mi się spodobała i jestem usatysfakcjonowana tym, w jaki sposób autorki poprowadziły poszczególne wątki, jednak mimo zainteresowania całą historią, dość opornie czytało mi się tę książkę.

Cisza, spokój, strach Autor: poczytne

Akcja „Grzechu” osadzona jest w małej wsi, gdzie wszyscy się znają, więc każdy jest specjalistą od życia sąsiada. Czytając tę książkę odczuwa się ten specyficzny klimat wspólnoty, pomimo którego większość z przedstawionych mieszkańców ma swoją mroczną tajemnicę znaną tylko danej osobie.

27-04-2017
Wojna wciąż trwa Autor: Silverq21

„Brunatna kołysanka” to zbiór niesamowitych opowieści. Ludzi, którzy wbrew własnej woli znaleźli się w zupełnie innej rzeczywistości. Jedni trafili bardzo dobrze, na kochające i często nieświadome ich pochodzenia rodziny. Zachowali z nimi kontakt, nawet po powrocie do Polski. Inni mieli mniej szczęścia.

27-04-2017
Małomiasteczkowe rewelacje Autor: Silverq21

Czytając książkę Andrei Vitaliego czułem się, jakbym siedział w wygodnym fotelu. Przebywał w miejscu, które dobrze znam, czuję jego klimat i mogę się nim rozkoszować. Poznawanie losów, postaci, które tworzą te mieścinę przynosiło mi wielką przyjemność. Całość wprost pęcznieje od charakterystycznych person, którym w sukurs idą niecodzienne sytuacje.

Książki, którym patronujemy

Czytelnicy

Opinie czytelników

O książce:
Za zamkniętymi drzwiami

WOW. Przeczytana w dwa dni. To jak autorka buduje napięcie, jak zwinnie przebiega narracja podzielona na KIEDYŚ i TERAZ i to jak w końcu zbiega się wszystko w czasie! Przerażająca "rozrywkowa" książka, od której ciężko się oderwać. Początkowo nie jesteśmy niczego świadomi, później w emocj...

Znajdź nas na Facebooku