Lubimyczytać.pl to:
ponad 241 tys. książek
własna biblioteczka
system rekomendacji
Śpiąca Królewna XXI wieku Autor: Tajemnica

Główna bohaterka, Eva ma 50 lat, męża i wspaniałe, genialne dzieci. Pewnego dnia postanawia zostać w łóżku i nie wstawać. Życie całej rodziny wywraca się do góry nogami. Organizatorka życia codziennego nie przejmuje się niczym i po prostu zostaje w sypialni. Mąż, Brian nie może się połapać, o co chodzi i nie radzi sobie z tym, co go spotkało.

Był sobie chłopiec Autor: Sylwia Sekret

Autor „Smugi krwi” będzie przenosił czytelnika lata wstecz, po czym wracać będzie niespodziewanie do teraźniejszości. Zagadka będzie zatem odsłaniana dwutorowo i naszym zadaniem będzie składać wszystko tak, aby nabrało sensu. I choć autor niejednokrotnie mnie usypiał, akcja była bowiem powolna, mozolna i momentami nijaka, to nie można odmówić Theorinowi tego, że zakończenie ocaliło tę powieść.

19-12-2014
Zamieszkać w domku na drzewie Autor: mantra

Kristine i Michael Barnettowie zorientowali się, że coś jest nie tak z rozwojem ich pierwszego dziecka, gdy Jacob miał niespełna półtora roku. Początkowo tłumaczyli jego specyficzne zachowania fazą rozwojową, ząbkowaniem czy zmęczeniem. Przyszedł jednak moment, w którym został poddany diagnozie i włączony w program wsparcia dla dzieci z opóźnionym rozwojem.

18-12-2014
Houston, nie mamy absolutnie żadnego problemu Autor: Natalia-Lena

Mark dźwiga na swoich barkach ciężar całej historii. Gdyby Weir nie poradził sobie z kreacją głównego bohatera, powieść wiele by straciła. To właśnie on stanowi spoiwo, które łączy razem pozostałe elementy powieści.

18-12-2014
Fascynujący kurs czytania Autor: swita77

Choć autor radzi, że nie wszystko trzeba koniecznie przeczytać, niedosyt pozostaje. Bo nawet jeśli, czytelniku, przeczytałeś coś z tego o czym pisze autor, masz ochotę wrócić do lektury i szperać w poszukiwaniu smakowitych detali. Gondowicz tropi w literaturze absurdy i, jak sam pisze, różne bzdety. Odkrywa przed niczego nieświadomym czytelnikiem nie tylko niekończącą się przyjemność czytania.

Książki, którym patronujemy

• Krzysztof Wielicki – mój wybór
  • Busem przez świat. Ameryka za osiem dolarów
  • Szcze ne wmerła i nie umrze. Rozmowa z Jurijem Andruchowyczem
  • Najlepsze buty na świecie
  • Kwestja krwi
  • Love, Rosie
  • Marek Dyjak. Polizany przez Boga
  • Wychowujemy Misiaka. Ojca i syna przygody z Aspergerem, pociągami, traktorami i materiałami wybuchowymi
  • Pomnik Cesarzowej Achai - Tom IV
  • Cząstka ciebie
  • Willa "Triste"
  • Starsi Panowie Dwaj. Kompendium niewiedzy
  • Magik
  • Chłopcy 3. Zguba
  • Mroczna bohaterka.  Jesienna róża.
  • Na granicy zmysłów
Krzysztof Wielicki – mój wybór

9 (3 ocen i 0 opinii)
Busem przez świat. Ameryka za osiem dolarów

7,5 (4 ocen i 1 opinii)
Szcze ne wmerła i nie umrze. Rozmowa z Jurijem Andruchowyczem

7,25 (8 ocen i 2 opinii)
Najlepsze buty na świecie

8 (4 ocen i 2 opinii)
Kwestja krwi
Array

7,29 (21 ocen i 7 opinii)
Love, Rosie
Array

7,7 (1349 ocen i 245 opinii)
Marek Dyjak. Polizany przez Boga

7,29 (7 ocen i 1 opinii)

8 (1 ocen i 0 opinii)
Pomnik Cesarzowej Achai - Tom IV

8,1 (40 ocen i 6 opinii)
Cząstka ciebie
Array

7,25 (12 ocen i 1 opinii)
Willa "Triste"
Array

6,43 (21 ocen i 8 opinii)
Starsi Panowie Dwaj. Kompendium niewiedzy

7,33 (3 ocen i 1 opinii)
Magik
Array

7,92 (13 ocen i 5 opinii)
Chłopcy 3. Zguba
Array

7,68 (95 ocen i 31 opinii)
Mroczna bohaterka. Jesienna róża.
Array

7,05 (60 ocen i 22 opinii)
Na granicy zmysłów
Array

7,45 (33 ocen i 10 opinii)

Czytelnicy

Załóż konto za darmo!
Utwórz konto

Opinie czytelników

O książce:
Miasto Upadłych Aniołów

Mi się tam podobało, ostatnie 130 stron przeczytałam jednym ciągiem bez chwili przerwy (no może oprócz przerwy na toaletę xD). Chociaż zaskoczył mnie jeden ewidentny błąd autorki, a mianowicie nie wiem czy ktoś to jeszcze zauważył, ale w scenie rozmowy Simona z Camillą, chłopak cytował biblię i wymó...

Pobierz aplikację mobilną

Znajdź nas na Facebooku