Nie chcę być szczęśliwą dziewczyną Autor: Natalia-Lena

Wśród znanych marek, słynnych miejsc, codzienności rodem z kolorowych magazynów i „Seksu w wielkim mieście”, Knoll podkopuje znaczenia życia na szczycie. To, co kojarzymy z siłą, wzorem życia, po który wielu wspina się po drabinie społecznej, w powieści staje się płaszczykiem, pod którym spoczywa słabość i niepewność.

Korwin-Piotrowska poleca Autor: Malwina

Potrzebny jest ktoś, kto podpowie, co warto obejrzeć, a co lepiej odpuścić. I właśnie w rolę takiego kogoś postanowiła się wcielić Karolina Korwin-Piotrowska, kontrowersyjna dziennikarka, powszechnie znana raczej jako komentatorka życia gwiazd, posiadająca jednak spore doświadczenie w dziennikarstwie filmowym. Jak można się domyślać po tytule, to bardzo osobisty i subiektywny przewodnik po świecie kina. I zdecydowanie nie krótki.

Każdemu należy się druga szansa! Autor: malineczka74

Jeśli jesteście gotowi na przeczytanie książki, która zrobi z Was emocjonalną miazgę to zapraszam do najnowszego dzieła pisarki, która ma naprawdę olbrzymi talent w budowaniu emocji i wciąganiu nas do wnętrza swoich książek. Tę powieść nie da się tylko przeczytać, tę książkę się przeżywa jak własne życie. A po skończeniu czytania trudno wrócić do realnego świata, trudno zapomnieć o głównych bohaterach, których los nie oszczędzał.

29-04-2016
Wampir z Zagłębia Autor: Ewa-Książkówka

Akcja powieści zabiera czytelnika na Śląsk – do miejsc ściśle związanych z czarnym złotem i wszystkim tym, co go dotyczy. Tam bowiem, w gliwickim parku, zostają znalezione zwłoki młodej dziewczyny. Okoliczności zbrodni szybko przywodzą na myśl wspomnienia sprzed lat, gdy na terenie Bytomia, Gliwic i Zabrza grasował wampir – mężczyzna napadający i mordujący kobiety.

29-04-2016
Matka jest tylko jedna Autor: Brylant

Podczas imprezy urodzinowej Martina, ojca Zoe i Nadii, Zoe zwierza się siostrze z problemu. Nadia po usłyszeniu prawdy jest wstrząśnięta i głęboko poruszona dramatem siostry. Po dłuższym zastanowieniu wpada na pomysł, że zostanie surogatką i urodzi dziecko swojej siostrze.

Książki, którym patronujemy

• Saga Ognia i Wody. Księga trzecia: Mroczny Przypływ
  • Uroki
  • Ostatnia żona Tudora. Poskromienie królowej
  • Nasza własna wyspa
  • Bohaterowie są zmęczeni
  • Malfetto. Drużyna Róży
  • Dziewczyna, którą nigdy nie byłam
  • Obce dziecko
  • Efekt Rosie
  • Odyseusze. Gwiazda Morza
Saga Ognia i Wody. Księga trzecia: Mroczny Przypływ
Jennifer Donnelly

Sarah Hilary

7,5 (8 ocen i 5 opinii)
Cześć, co słychać?
Magdalena Witkiewicz

7,69 (42 ocen i 19 opinii)
Małe życie
Hanya Yanagihara

8,79 (33 ocen i 19 opinii)
Owieczki dobre, owieczki złe

8,44 (9 ocen i 3 opinii)
Malfetto. Drużyna Róży
Marie Lu

8 (4 ocen i 0 opinii)
Dziewczyna, którą nigdy nie byłam
Caitlin Moran

7 (13 ocen i 8 opinii)
Obce dziecko
Rachel Abbott

8,39 (18 ocen i 10 opinii)
Efekt Rosie

Czytelnicy

Opinie czytelników

O książce:
Dziewczyna z pociągu

Pierwszy raz czytałem książkę w której właściwie wszystkie postacie były dla mnie irytujące / albo płaskie (Scott i Tom dla mnie to prawie identyczne postacie), Rachel to drażniący antybohater, Anna i Megan również irytujące idiotki. Książkę faktycznie szybko się czytało i była wciągająca, aczkolwie...

Znajdź nas na Facebooku