Lubimyczytać.pl to:
ponad 236 tys. książek
własna biblioteczka
system rekomendacji
O wampirach. Inaczej Autor: Bartek Szpojda

Hasło „krwiopijca” swego czasu jednoznacznie kojarzyło się z wyzyskiwaczem. Obecnie o wiele częściej można je zauważyć w połączeniu z wampirami. U Pielewina rozgraniczenie to nie jest takie proste.

Zauważać i spostrzegać Autor: Bogdan

Dan Kieran podróżuje i doradza podróżującym, ale daleko jego refleksjom do klasycznych przewodników, wytyczających turystom trasy wycieczkowe, sugerującym obowiązkowe obiekty do zwiedzania i najlepsze miejsca na posiłek i nocleg. O jego „metodzie” podróżowania wiele mówi otwierający książkę taoistyczny cytat: dobry podróżnik nie ma ustalonych planów i nie zależy mu na dotarciu do celu.

Pokerowe rozdanie Marcina Ciszewskiego Autor: Kominek

Nie pamiętam, co swego czasu pchnęło mnie ku temu, aby sięgnąć po książkę pod jakże oryginalnym tytułem, „WWW.1939.com.pl”. Ale cokolwiek to było i jakiekolwiek mogło mieć wtedy przesłanki, dobrze się stało, że posłuchałem intuicji. Dzięki temu miałem okazję poznać pierwszą powieść Marcina Ciszewskiego.

23-10-2014
Znieczulenie zewnątrzemocjonalne Autor: Natalia-Lena

Gdy w górach zostaje znaleziona umierająca trzynastolatka, oczy wszystkich kierują się w stronę jej matki. Choć śledztwo dopiero co się rozpoczęło, społeczność małego miasteczka już wydała wyrok.

23-10-2014
Nie wrócisz do wczoraj Autor: Sylwia Sekret

„Tęsknię za tobą” to nie tylko porywający kryminał, ale także swego rodzaju ostrzeżenie, wyrosłe ze znanej od pokoleń prawdy, że nie wszystkie tajemnice chcą zostać rozwiązane, a przeszłość niekiedy powinna pozostać pogrzebana.

Książki, którym patronujemy

• Kamienny dom. O Bliskim Wschodzie, jakiego już nie ma
  • Tureckie lustro
Ostatnia spowiedź - Tom III
Array

9,25 (16 ocen i 8 opinii)
Angielska dziewczyna

Angole

8,2 (5 ocen i 0 opinii)
Zbuntowani
Array

7,89 (36 ocen i 10 opinii)
Chińskie lalki

Utwórz konto

Opinie czytelników

O książce:
Love Plus One

co ja mogę powiedzieć, agenci FBI są seksowni, cholernie. Lindsey, młoda, mądra, piękna. Taz, agent FBI, przystojny, mądry, z aspiracjami, co lepsze najlepszy przyjaciel Slade z pierwszej części czyli ojczyma Linsdsey. trochę zagmatwane? też tak myślę. na początku może wydawać się banalnie, bo niby...

Pobierz aplikację mobilną

Znajdź nas na Facebooku