Barbara

Wybór opowiadań, a wśród nich: 1. Krystyna Siesicka "Być babim latem" 2. Klementyna Sołonowicz-Olbrychska "Powrót do domu" 3. Stanisława Fleszarowa-Muskat "Wzór dla kapitana" 4. Zbigniew Pawłowski "Jestem jaki jestem" 5. Barbara Tylicka "Kartki z zielonego zeszytu" 6. Tadeusz Zimecki "Łatwiej wystrzelać Bandę Jima" 7. Krystyna Siesicka "Obok mnie" 8. Janina Barbara Górkiewiczowa "Głuptak" 9....

Wybór opowiadań, a wśród nich:
1. Krystyna Siesicka "Być babim latem"
2. Klementyna Sołonowicz-Olbrychska "Powrót do domu"
3. Stanisława Fleszarowa-Muskat "Wzór dla kapitana"
4. Zbigniew Pawłowski "Jestem jaki jestem"
5. Barbara Tylicka "Kartki z zielonego zeszytu"
6. Tadeusz Zimecki "Łatwiej wystrzelać Bandę Jima"
7. Krystyna Siesicka "Obok mnie"
8. Janina Barbara Górkiewiczowa "Głuptak"
9. Maria Dańkowska "Mysz"
10. Aleksander Minkowski "Prywatna rozmowa"
11. Maria Dańkowska "Malinowa góra"

źródło opisu: Barbara BBKZ - źródło własne na użytek LubimyCzytac.pl

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

klarcia14 | 2019-03-04

Książka przeznaczona dla młodych czytelników. Ja się zachwyciłam, bo porusza problemy nastolatków i to, że jednak życie młodego człowieka ma prawo obfitować w rozmaite problemy życiowe. Lektura opowiada o tym jakie życie nastolatków może być trudne w różnych okolicznościach. Myślę, że nawet osoby dorosłe powinny przeczytać i przypomnieć sobie jak to było kiedy było się dzieckiem. Mimo, że książka jest dość stara, a mowa staroświecka to czyta się super. Polecam🙂🙂☺️