Kruczoczarne

Wydawnictwo: Rebis
Azul-corvo
Wojciech Charchalis
Ag2S

Książka drogi. 13-letnia dziewczyna po śmierci matki wyrusza z Brazylii do USA w poszukiwaniu ojca, którego nigdy nie widziała. Zatrzymuje się w domu byłego męża swojej matki, Brazylijczyka z Denver, strażnika w bibliotece miejskiej. Temu powrotowi do przeszłości towarzyszy powolne odkrywanie zaskakującej historii rodziców, bojowników o wolność Brazylii w latach 60. XX w. Historie i losy tej...

Książka drogi.
zaskakującej historii rodziców, bojowników o wolność Brazylii w latach 60. XX w. Historie i losy tej trójki bohaterów zazębiają się ze sobą, a z narracji wyłaniają się pytania: kim jesteśmy i skąd się wzięliśmy. Piękna poetycka proza o poszukiwaniu korzeni.

źródło opisu: materiały wydawnictwa

Edyta_w | 2017-11-06