Nie dajesz mi spać

Tłumaczenie: Agnieszka Rewilak
Cykl: Nie dajesz mi spać (tom 1)
Wydawnictwo: Pascal
Wallbanger
karollllllla

Zabawna, pikantna i romantyczna historia pewnej znajomości. Caroline, właścicielka kota i projektantka wnętrz, właśnie wprowadziła się do fantastycznego mieszkania w San Francisco. Wszystko byłoby idealnie, gdyby nie Simon – jej nowy sąsiad – i jego nocne zwyczaje… Kiedy erotyczne przygody Simona kolejny raz wyrwały Caroline ze snu, miarka się przebrała. Dziewczyna zaczęła szczerze nie...

Zabawna, pikantna i romantyczna historia pewnej znajomości.

Kiedy erotyczne przygody Simona kolejny raz wyrwały Caroline ze snu, miarka się przebrała. Dziewczyna zaczęła szczerze nie cierpieć mężczyzny zza ściany, a zabójczo przystojny sąsiad nic sobie z tego nie robił. Gdy przypadkiem się spotykają, dla dobra wspólnych znajomych zawierają pokój. Ale czy uda im się go utrzymać? Czy w końcu zauważą, że między nimi aż iskrzy?

„Współczesny klasyk. Bardzo śmieszny, a bohaterzy – intrygujący” – Jennifer Probst

Romans z pieprzykiem, który czytasz z uśmiechem na twarzy i dobrze się bawisz!

źródło opisu: http://ksiegarnia.pascal.pl/ksiazka.php?id=2466__N...(?)

źródło okładki: http://ksiegarnia.pascal.pl/ksiazka.php?id=2466__N...»

Urmurmina | 2015-10-13
Na półkach: Przeczytane, Ulubione, +18

Caroline, projektantka wnętrz, właścicielka kota, singielka. Simon - fotograf podróżujący po świecie - sypiający "po przyjacielsku" z trzema kobietami. Cała historia zaczyna się od walenia w ścianę od miłosnych uniesień mężczyzny, podczas których Caroline nie może spać. Jednak kłótnia między Wallbangerem a Dziewczynką w Różowej Piżamce zostaje przypieczętowana rozejmem. A między dwójką sąsiadów pojawia się pożądanie i fascynacja, które mogą w nich wszystko zmienić...

Po prostu genialna książka! Uśmiałam się aż miło, wielokrotnie aż do łez. Niesamowita opowieść, poprowadzona w bardzo nietypowy sposób, jak na książkę erotyczną - akcja "właściwa" dzieje się dość późno, ale do tego czasu wszystko opiera się na ponętnych i pikantnych grach słownych, a czasem i dwuznacznych działaniach. Alice Clayton podaje więc czytelnikowi w tak fantastyczny sposób historię Caroline i Simona, że wielbiciele literatury dla dorosłych nie będą rozczarowani. Bohaterowie są po prostu obłędnie interesujący,...

wiech | 2016-11-18
Przeczytana: 16 listopada 2016

Odgłosy erotycznych uniesień zza ściany - mogą przeszkadzać. Ale pomysł, aby iść w piżamie do sąsiada i walić w drzwi bez opamiętania - nie najlepszy.
Pikantnej treści mogłam się spodziewać, ale na tak dobrą zabawę nie liczyłam. Autorka ma wyjątkowe poczucie humoru. Rozbrajające. - Żartobliwe komentarze. Cięte riposty. Chemia.
Moje poczucie humoru też miało się dobrze. W kaskady śmiechu nie wpadałam, ale bawiłam się fantastycznie.

AuroraBorealis | 2015-08-20
Przeczytana: 20 sierpnia 2015

Poznajcie oto nasz główny bohater – Simon "Wallbanger" Parker. Jest 28-letnim fotografem i podróżnikiem. Singlem otaczającym się wianuszkiem kobiet. Uwielbiającym chleb z cukinii i kuchnię tajską.

A oto i nasza bohaterka – Caroline "Dziewczynka w Różowej Piżamce" Reynolds. 26-letnia projektantka wnętrz, właścicielka szalonego i "opiekuńczego" kocurka o wdzięcznym imieniu Clive, która kiedy ma chandrę lub jest zła piecze, a w wolnej chwili poszukuje swojego zaginionego przed laty Orgazmu.

Oboje mieszkają w San Francisco i ciiiicho szaaa, ale jeszcze tego nie wiedzą, że połączy ich nietypowy nawyk Simona, a mianowicie walenie.... w ścianę łóżkiem podczas jego miłosnych zbliżeń z kobietkami.

Jak rozwiążą ten problem? Kobieta bez O oraz facet posiadający regularny harem? Czy popłynie krew? A może sytuacja nabierze nieoczekiwanego zwrotu?

Świetnie napisana, pełna erotycznego humoru i podtekstów książka pokazująca poszczególne stadia znajomości od jej początku poprzez przyjaźń, a na...

Ranech | 2014-12-07
Przeczytana: 10 października 2014

Nie będę oryginalna! Wspaniała książka!
Historia wciągająca, dialogi przezabawne, Caroline - super, lubię takie bohaterki, Simon - słodziak do schrupania.
Wszystko się klei, wszystko pasuje.
Czytałam ją na pięknej, ciepłej plaży, co też dodało jej uroku.
Książka trafia na półeczkę warto wrócić, bo warto i już.
Zacieram rączki na kolejne tomy :)
Śmiało wszystkim polecam.

Seria "Cocktail" składa się:
1. Nie dajesz mi spać (Wallbanger)
2. Z Tobą się nie nudzę
3. Nie mów mi co mam robić
4. Mai Tai'd Up
5. Last Call

Virginia | 2016-06-26
Przeczytana: 26 czerwca 2016

"Najlepiej, gdy to, czego potrzebujesz, jest tym, czego pragniesz."

Ostatnio mam fazę na czytanie romansów. Są moim przerywnikiem, gdy świat fantastyczny zaczyna mnie męczyć. Nie wymagają wiele. Tak było i tym razem. Historia lekka, przyjemna i na pewno zabawna. Mimo wszystko z przykrością muszę stwierdzić, że chociaż zapowiadało się bardzo dobrze, to książka mnie pod koniec lekko zawiodła.

Główną bohaterką jest Caroline Reynolds, 26-letnia projektantka wnętrz. Właścicielka cudownego kocura Clive. Wszystko zaczyna się, gdy dziewczyna wprowadza się do nowego mieszkania w San Francisco. Wszystko byłoby idealnie, gdyby nie budzące ją co noc, jednoznaczne odgłosy dochodzące zza sąsiedniej ściany... Gdy słyszy je kolejny raz z rzędu nie wytrzymuje. W ten oto sposób poznaje nieziemsko przystojnego Simona Parkera, inaczej zwanego: Wallbangerem. Od tej chwili całe jej życie staje na głowie.

"-Czy w tym tygodniu także walił w ścianę?-spytała Sophia.
-Właściwie to było dość cicho. Albo...

Gabriela P | 2014-11-14
Na półkach: Romans, Przeczytane, 2014, Ulubione
Przeczytana: 11 listopada 2014

Zazwyczaj polegam na swojej czytelniczej intuicji, gdyż rzadko mnie zawodzi. „Nie dajesz mi spać” autorstwa Alice Clayton to książka, która przyciągnęła mnie tytułem, choć oryginalny „Wallbanger” o wiele lepiej mi tu pasuje. Do tego sugestywna okładka plus kilka pozytywnych recenzji i już byłam niemal pewna, że kiedyś, stosunkowo niedługo, przy tej właśnie książce sobie odpocznę od bardziej ambitnych powieści.

Ten moment nadszedł niedawno. Po kilku naprawdę ciężkich lekturach potrzebowałam czegoś lekkiego, niezobowiązującego, byłoby cudownie, gdyby dodatkowo było przy tym zabawnie... Ale tak naprawdę chciałam tylko, by bohaterowie choć odrobinę używali swoich mózgów, a ich historia skończyła się dobrze. Małe wymagania jak dla mnie, owszem. Sięgając po „Nie dajesz mi spać” nie oczekiwałam jednak niczego konkretnego. Nauczyłam się już, że po tego typu powieściach można się spodziewać absolutnie wszystkiego, od kompletnego dna, po wyjątkowe perełki.

Uśmiech na mojej twarzy pojawił...

Kasiek | 2014-11-15
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 15 listopada 2014

Książka raczej mało ambitna. Pierwsza połowa dość pikantna, czasami wręcz wulgarna, ale jeszcze w miarę interesująca. Można też się przy niej uśmiechnąć. Druga połowa z kolei tak sielankowa i przesłodzona, że aż nudna. Nie mogłam doczekać się końca.

Przebudzona | 2016-06-23
Przeczytana: 17 czerwca 2016

FENOMENALNA!!! :)

Wielkie brawa dla pani Alice, co za humor i co za super seksowne, pikantne, zabawne sceny miłosne jak już przyszło W KOŃCU co do czego ;). A długoooooooo się człowiek naczekał, ALE cały urok był w tej przyjaźni dwójki bohaterów - wiedziało się, że w końcu ten ogień musi mieć ujście ;)

A gdy kot Clive wchodził na scenę, o Bożesz jeszcze nie spotkałam się z tym, że zwierzak może tak skraść mi serce w książce i ogółem mieć tak duży wpływ na całą historię i jakże ją UBARWIĆ. Ach, ta KICIA, ze swoją KICIĄ ;)

POLECAM w 200% na poprawę humoru i coś więcej ;)

lulamae | 2014-08-07
Przeczytana: 07 sierpnia 2014

Bardzo, bardzo przyjemna książka z dużą dawką bardzo fajnego humoru. Uśmiałam się niejednokrotnie - co zdarza się nie często.

Historia może nie jest jakimś objawieniem, ale jest przemiła w odbiorze. Nasi bohaterowie są interesujący, dynamiczni i z pazurem. Ich relacja jest zabawna, słodka, gorąca, pełna napięcia (różnorakiego).
Postacie drugoplanowe także bardzo ciekawie stworzone.

Idealna książka na przyjemne spędzenie czasu przy książce i oderwanie się od rzeczywistości. POLECAM!

BOSKA ♥️ To naprawdę świetny, przezabawny i romantyczny odmóżdżacz dla każdego! Historia jest zdecydowanie mało ambitna, nieskomplikowana, pełna spontanicznego humoru i właśnie tego było mi trzeba! Myślę, że Ci którzy tak jak ja nie mieli okazji by sięgnąć po książkę tej autorki teraz to naprawią. Gwarantuje Wam świetną zabawę, duuuużo uszczypliwych i przepełnionych chemią dialogów w których się zakochałam, a także prawdziwa kobieca przyjaźń i seks...czyli to co tygryski lubią najbardziej :).
Tak więc postaram się opisać Wam ją w skrócie - Caroline Reynolds jest projektantką wnętrz (nie mylić z dekoratorką!). Po drugie mieszka sama z kotem Clive'em, który jest całkiem zazdrosnym i zabawnym stworzeniem. A po trzecie i najważniejsze od dawna poszukuje O - a czym jest tajemnicze O? To po prostu orgazm...którym jej poprzedni facet nawet nie próbował jej obdarzyć. Zwariowana i zabawna do bólu dziewczyna (tak jak i jej przyjaciółki - ekipa rodem z Bridget Jones albo Seksu w wielkim...