Crashed. W zderzeniu z miłością

Cykl: Driven (tom 3)
Wydawnictwo: Septem
Crashed
karollllllla

Zderzeni z miłością, w nieustającym „na zawsze”. Tom trzeci trylogii Driven Wydaje Ci się, że zwyciężyłaś. Ze swoim rozsądkiem i morzem obaw, z jego oporem i mroczną naturą. Osiągnęłaś to, o czym kiedyś mogłaś tylko marzyć — miłość, namiętność, mężczyznę, jakiego nie spodziewałaś się spotkać na swojej drodze. Jest tak dobrze... Nie może być lepiej. Lepiej – nie. Gorzej – niestety tak. Jak...

Zderzeni z miłością, w nieustającym „na zawsze”. Tom trzeci trylogii Driven

Lepiej – nie. Gorzej – niestety tak. Jak dacie sobie radę, gdy zawali się wasz mozolnie budowany domek z kart? Czy znajdziecie w sobie siłę, by walczyć o to, bez czego nie możecie żyć?

Colton mnie wyleczył i dopełnił, skradł moje serce i uświadomił mi, że nasza miłość nie jest ani przewidywalna, ani idealna, lecz pokręcona. Nie ma w tym nic złego. Ale gdy zostanie wystawiona na próbę, jak długą i trudną drogę będę musiała pokonać, żeby udowodnić mu, że warto o niego walczyć?

źródło opisu: http://helion.pl

źródło okładki: http://helion.pl

Opinie czytelników (2066)
Beatrycze | 2015-07-28
Przeczytana: 30 lipca 2015

Piękni, młodzi, naznaczeni. Ciekawa i wciągająca fabuła, cięte riposty i - "Słodki Jezu!" - dobry seks. Trylogia "Driven" z pewnością jest godna polecenia i zapewniam, że nie można się z nią nudzić ;)

awiola | 2015-07-08
Przeczytana: 08 lipca 2015

"Wyściguję cię".

Czy miłość potrafi zdziałać cuda? Wyleczyć z demonów przeszłości, które nie pozwalają pójść do przodu? Historia trudnej, wspólnej drogi, uczuciowej Rylee i zimnego drania Coltona pokazuje, że na powyższe pytania można odpowiedzieć twierdząco. Przy tym wszystkim jednak, wszyscy doskonale wiemy, że taki scenariusz to najczęściej bajka, która w rzeczywistości ma małe szanse na spełnienie. I cóż z tego! Każdy z nas lubi zachwycać się bajkami, dzięki którym wierzymy, że świat jest lepszy. Szkoda jedynie, że to już pożegnanie z bohaterami trylogii "Driven". Trylogii, która od dzisiaj w moim osobistym rankingu, plasuje się wyżej niż seria "Pięćdziesiąt odcieni" E. L. James. Cóż, umarł król, niech żyje król.

K. Bromberg to żona, matka, poskramiaczka dzieci, podnosicielka zabawek, szofer i domowy Spiderman. Uwielbia dietetyczną colę z rumem, głośną muzykę i zapasy czekolady w spiżarni. Gdy potrzebuje chwili oddechu od codziennych zajęć, ćwiczy na bieżni lub czyta na...

Kasiek | 2015-05-14
Na półkach: Przeczytane, Ulubione, 2015
Przeczytana: 14 maja 2015

Po tym, jak ostatnio większość książek tego typu, wydała mi się zbyt powierzchowna i rzeczowa oraz brakowało mi w nich emocji i wzruszeń, to w tej otrzymałam to z nawiązką. Cała ta seria, z każdą kolejną częścią, bardzo ewaluuje, przy czym każda zachwyca na inny sposób i jest naprawdę dobra. Ostatni tom jest znakomitym uwieńczeniem całości i kwintesencją tej serii. Widać, że cała treść, zwłaszcza od strony kreacji bohaterów pod kątem psychologicznym, od samego początku, była przez autorkę dobrze przemyślana. Wszystko, co się dzieje wokół nich, jest spójne, a każda zaistniała sytuacja jest poprzedzona konkretnymi przesłankami. Nie sposób się nie wzruszyć, ale są też powody do uśmiechu. Colton, mimo, że przechodzi przemianę wewnętrzną, nie traci swojego charakteru i nadal pozostaje aroganckim Asem, co od samego początku stanowi jego urok. Zakończenie jest idealnie skonstruowane. Bez zbędnego "słodzenia" autorka potrafi na koniec i wycisnąć łezkę i rozśmieszyć. Książka wciąga do...

książek: 2005
monishka90 | 2015-05-11
Przeczytana: 11 maja 2015

Właśnie skończyłam czytać trzecią, a zarazem ostatnią książkę serii o Rylee i Coltonie. Była to jedna z bardziej wyczekiwanych przeze mnie kontynuacji, więc gdy wpadła mi w ręce musiałam jak najszybciej poznać zakończenie serii.

Książka zaczyna się w momencie wypadku Coltona na torze z którego ledwie wychodzi cało. Myślałam, że to będzie jedyny wątek i motyw prowadzący w całej książce, ale jakże się myliłam. Jest jeszcze kilka, ale nie zdradzę, bo po co? Najlepiej jak sami przeczytacie.

"Pamiętaj, cierpieć to odczuwać, odczuwać to żyć, a czy nie lepiej żyć?"

Jakie wrażenia? Moim zdaniem ta książka jest najlepsza z całej trylogii Driven. Nie czuje się ani trochę zawiedziona przez autorkę, choć miałam pewne obawy, gdy zaczęłam ją czytać. Obawiałam się sentymentalnego, cukierkowego zakończenia. Trzeba jednak przyznać, że historia Rylee i Coltona od samego początku nie była ani trochę prosta. Każde ma do pokonania własne demony i muszę wypracować kompromis by przeszłość odkreślić...

Emilja | 2015-08-15
Na półkach: Przeczytane, Erotyk, Posiadam, 2015
Przeczytana: 30 lipca 2015

Poprzednia część skończyła się dramatycznie i nie mogłam doczekać się kontynuacji! W Crashed dzieje się tyle rzeczy.. Jedna akcja goni drugą, 2 strony spokoju i następna bomba, czyt. problemy! Mimo wszystko dało się odczuć, że książka jest dłuższa niż poprzednie, ale dzięki niekończącym się akcjom, nie można na to narzekać.
Bardzo fajna, najlepsza ze wszystkim trzech! Historia kończy się szczęśliwie, mimo wielu trudności z jakimi spotkali się bohaterzy, dlatego zachęcam do czytania :)

Seria "Driven":
6. Slow Ache
7. Hard Beat

Beata | 2015-05-20
Przeczytana: 20 maja 2015

Powieść doskonała w swoim gatunku! Najlepsza powieść (powieści, bo całość ma trzy tomy) erotyczna, miłosna jaką czytałam. Kocham Coltona. Polecam całą trylogię.

Martoonia | 2015-07-13
Przeczytana: 13 lipca 2015

Książka kończąca całą serię, ale chociaż jest to już trzecia część historii Coltona i Rylee, wcale nie jest gorsza od pozostałych. Chyba nie będzie to zbytnie odkrywanie kart jeśli napiszę, że bohaterowie w końcu doczekali się szczęśliwego zakończenia. Bo chyba wszyscy czytelnicy po przeczytaniu wszystkich trzech książek, innego zakończenia się nie spodziewali i tylko takiego wyczekiwali. Oczywiście nie obyło się bez trudności, co to, to nie. Ale grunt, to pokonać wszystkie demony i zacząć czerpać z życia garściami. Polecam całą serię.

lulamae | 2015-06-21
Przeczytana: 21 czerwca 2015

Trzeci a zarazem kończący tom miłości Rylee i Coltona.

Po tragicznym wypadku jakiemu uległ Colton na torze wyścigowym na koniec drugiego tomu nikt nie wie czego się spodziewać. Książka ta zaczyna się standardowo dla tej serii dokładnie w miejscu, w których się skończyła.
Wypadek, przerażenie, ból, rozpacz. Niepewność, strach, oczekiwanie, diagnoza, więcej oczekiwania, nadzieja, rekonwalescencja. Nowe problemy, nowe granice do przekroczenia, nowe wątpliwości, nowe mury i nowe sposoby na ich przekroczenie.
Prócz wypadku nasi bohaterowie doświadczają znacznie więcej podczas tego tomu, przez co zdecydowanie nie można się nudzić.

Pomimo tego, że może cała seria nie skradła mi serca to trzeba przyznać, że jest dobra i wciągająca przez dynamiczną akcję.

Colton i Ry doczekują się wreszcie swojego szczęśliwego zakończenia, swojego 'długo i szczęśliwie', swojej flagi w szachownicę i ostatnie zwycięskiego okrążenia.
Randka zorganizowana przez Coltona skradła moje serce. Serio jak na...

Kasia | 2015-09-18
Przeczytana: 18 września 2015

Ostatnia część obfitowała w nieszczęścia i litry wylanych łez, nie zawsze tych smutnych. Bardzo emocjonująca historia walki z własnymi lękami i przeżyciami. Wszystko to ukryte pod płaszczykiem romansu, ale czy ubarwienie nie daje czytelniczkom jeszcze większej radości z czytania :):)
Polecam.

WampirkaJustynka | 2017-09-12
Przeczytana: 12 września 2017

Wielkie WOW. Ta seria jest mega wciągająca. Ma wszystko to co powinien mieć dobry romans. Czytanie serii Drive to jak jazda na karuzeli bez trzymanki. Cieszę się, że miałam okazję zapoznać się z perypetiami Rylee i Coltona. Naprawdę seria jest warta polecenia. Ona cię wciąga w swój świat i nie chce puścić aż do samego końca. Polecam.

zobacz kolejne z 2056