Seks i orzeszki

Okładka książki Seks i orzeszki
Alice Clayton Wydawnictwo: Pascal Cykl: Hudson Valley (tom 1) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Hudson Valley (tom 1)
Nuts
Pascal
2017-01-11
2017-01-11
Data 1. wydania:
2015-10-20

Początek mnie nie porwał ale z czasem nabrała kolorów. Przyjemna lektura pełna dobrego humoru. Język lekki przyjemny.

Na półkach: , , , , ,

Nudna, przewidywalna i z irytującymi bohaterami. Nic ciekawego.

Bardzo przyjemna książka, która pozwala na chwileczkę zapomnienia i odreagowania tygodniowych stresów. Polecam

Świetna powieść,miło sie czytało.Dużo dawki dobrego humoru.Polecam.

Książka w sam raz na lato. Ja do tej autorki mam słabość, uwielbiam jej poczucie humoru oraz lekkość pióra.
Naprawdę fajna historia, warto przeczytać. Bohaterowie są świetni, ale rozbraja mnie matka-hipiska Roxi. Oczywiście przewiją się am bohaterowie z "Rudzielca", ale to tylko wychodzi na plus,. Szczerze polecam

To był bardzo dobry romans.
Pogodny, spokojny, słodki i sielski. Pełen ciepła, radości, humoru...
Przesiąknięty zapachami lata jakie możemy poczuć jedynie znajdując się z dala od miejskiego smogu ....
Nie ma tu wielkich rozdzierających życiowych dramatów, a akcja posuwa się do przodu spokojnym relaksującym tempem... Z ogromną przyjemnością śledziłam rozwój znajomości...

Lekka i przyjemna ksiazka ,bez ciężkich,skompliklwanych wątków i bohaterów, totalnie nie w moim typie, ale jakoś przekonała mnie do siebie . Dużo jest tutaj opisów, mało dialogów czego bardzo nie lubię, ale główna bohaterka opisuje wszystko naprawde świetnie i można to przeczytać . Ps. Nie czytajcie tej książki, kiedy jesteście głodni 😉

Bardzo przyjemna historyjka. Fajna główna bohaterka. Prosta, lekka i niewymagająca lektura na jeden wieczór.

Przeczytać i zapomnieć. A jeśli nie przeczytacie, to nic nie stracicie

Bardzo zabawna, pełna zaskakujących wydarzeń książka.
Czyta się ją szybko i przyjemnie.

• E-book
  • 2017
  • Ebook
  • 2017
  • 2018

Dodaj cytat z książki Seks i orzeszki