Okładka książki Szaleństwo zmysłów

Szaleństwo zmysłów

Albatros
typ
papier
Ophelia
7,06 (287 ocen i 58 opinii)

Opis książki

Dwudziestoczteroletnia Mia Crestwell od czasów nastoletnich kocha się w przystojnym Gabie Hamiltonie, przyjacielu swojego starszego brata Jace’a. Gabe, Jace i Ash przyjaźnią się z sobą od lat i wspólnie prowadzą firmę hotelarską, osiągając wielkie sukcesy finansowe. Gabe także od dawna ma oko na Mię. Dziewczyna bardzo mu się podoba, ale romans z nią zagroziłby przyjaźni z jej bratem, a także wspó...

Gabe, Jace i Ash przyjaźnią się z sobą od lat i wspólnie prowadzą firmę hotelarską, osiągając wielkie sukcesy finansowe. Gabe także od dawna ma oko na Mię. Dziewczyna bardzo mu się podoba, ale romans z nią zagroziłby przyjaźni z jej bratem, a także wspólnym interesom. W końcu jednak Gabe proponuje Mii układ: ona miałaby pracować dla niego jako osobista asystentka i być na jego usługi, także seksualne, a on dbałby o nią i zaspokajał wszelkie jej potrzeby. Mia się zgadza i podejmuje u niego pracę, nie zdradzając bratu, co tak naprawdę łączy ją z Gabe’em. Gabe tymczasem wprowadza ją w świat swoich upodobań erotycznych. Lubi dominację, seks z elementami sado-maso, i Mii zaczyna się to podobać. Angażuje się w ten związek, świadoma, że może potem cierpieć, bo jest dla Gabe’a tylko zabawką. Gabe jednak, ujęty jej urokiem, zaczyna się w niej zakochiwać i to go przeraża, ponieważ ma uraz do kobiet po nieudanym małżeństwie. Aby przekonać samego siebie, że nie zależy mu na Mii aranżuje seks z udziałem innych mężczyzn. Okazuje się jednak, że dla obojga jest to zbyt ciężka próba – Gabe przekonuje się, że kocha Mię i nie może znieść, aby dotykał jej jakikolwiek inny mężczyzna, a ona przeżywa szok. Gdy Jace dowiaduje się o związku siostry z Gabe’e, ten musi zdecydować, czy chce walczyć o Mię. Dochodzi do wniosku, że nie może bez niej żyć, przekonuje Jace’a, że zasługuje na Mię, i oświadcza się dziewczynie, a ona zgadza się wyjść za niego za mąż.

źródło opisu: http://www.wydawnictwoalbatros.com/ksiazka,1433,23...(?)

Cena

Inne wydania

Polecamy

Opinie czytelników

Od około 2 lat polski rynek dosłownie jest zalewany przez literaturę erotyczną zupełnie tak jak kiedyś kiedy był boom na książki „wampirze”. Często sięgam po erotyczne powieści, ale nie kupuję/nie czytam ich wszystkich bez wyjątków jak się tylko pojawią. Zwykle wybieram sobie erotyka szukając dokładniejszych informacji na jego temat, o fabule, co piszą inni w swoich opiniach, recenzjach i często też na tej podstawie sięgam po dany tytuł.

Z tą pozycją Mai Banks było podobnie czekałam na nią dość długo chyba od zeszłego lipca, gdyż wydawnictwo zwlekało z jej wydaniem i kilka razy przenosiło datę pojawienia się jej na rynku.

Zdecydowałam się na tą książkę głównie dlatego, że Maya Banks nie debiutuje tą pozycją tj autorka Greya i przyciągnęła mnie historia związana z hotelarstwem, gdyż jestem poniekąd związana z tą branżą, więc to również skusiło mnie, choć zdawałam sobie sprawę z tego, że nie będzie to przewodnik turystyczny itp.:). Dodatkowo zaintrygowała mnie też okładka wykonana w mi...

myślnik | 2014-04-17
Przeczytana: 05 kwietnia 2014

Wyjątkowo bawią mnie wszelkie porównania i nawiązania do Greya.
Taki wabik marketingowy,aby kolejna powieść,o kolejnych podobnych losach i bohaterach popłynęła na fali owe popularności.
Nie miałabym nic przeciw temu,gdy dana pozycja mogła choć w minimalnym stopniu podbić umysł jak "PTG".

Może zacznę od banału okładki,bo uważam,że jest świetna...żadnego wymyślania,żadnych zbędnych szczegółów,biel i roztrzaskany kryształ,przeobrażony w płynącą ciecz.
Biel jak niewinność,bądź brak wiedzy,wyuzdanej wiedzy.
Kruchość i siła kryształu,któremu niewiele trzeba,żeby przestał istnieć.
Płynąca lawa to nic innego jak rozpływanie się we wszelkich doznaniach fizycznych i emocjonalnych pozbawionych subtelności.

Czy jestem zaskoczona?
Nie.
Wszytko już wiem,wszystko już było,o wszystkim już słyszałam.
I mogłabym z tym żyć,gdyby nie jedna ważna sprawa,a raczej niedociągnięcie.
Autorce zabrakło lekkości,swobody;opowieść jest bardzo mechaniczna,sztuczna,pozbawiona namacalnej cząstki realności.
...

Tina | 2014-03-04
Na półkach: 2014, Przeczytane
Przeczytana: 03 marca 2014

Zaczynając tą lekturę byłam pewna że podzieli losy innych erotyków – rozgrzeje atmosferę w momencie czytania… a żar zgaśnie po jej skończeniu. Ale hej każdy ma prawo się pomylić… i ja niepotrzebnie ją z góry oceniłam, bo tak naprawdę to akcja jest całkiem ciekawa. Dojrzali bohaterowie są niewątpliwie plusem… Mia nie dąsa się jak nastolatka i nie tupie nóżką „bo tak!”, jest całkiem dobrze obdarzona przez naturę rozumem i ogólnie podobała mi się. A Gabe ummm to już pozostawiam do oceny indywidualnej, bardzo silna osobowość, ma w sobie coś co mnie przyciągało, choć nie powinno… Tak, tak, zostaje w pamięci na dłużej. Szykuje się kolejna miła seria :) Polecam!

Kasik | 2014-03-01
Przeczytana: 01 marca 2014

To kolejna książka, którą zaczynałam z lekkim wahaniem. Po opisie sadziłam że nic mnie w niej nie zaskoczy, że znów kolejna autorka powiela pomysł tak już przerobiony i dobrze czytelniczkom znany. Nic bardziej mylnego... Jestem zachwycona niczym kot, który właśnie pożarł kanarka.
To prawdziwy Erotyk, taki przez duże E. Surowy, naszpikowany mocnymi scenami. Przyznam, że liczyłam na kolejny łatwy romans z dozą erotyki, tu było na odwrót.
Znów mamy układ podparty podpisaniem umowy i na tym podobieństwa się kończą. Główny bohater wie czego chce jest twardy, nieustępliwy, pewny siebie. Chce układu i nie myśli o tym by dopuszczać do tego jakikolwiek uczucie. Nie chce zobowiązań. Ma być to pożądanie w czystej postaci i nic poza tym. Mia odkąd sięga pamięciom kocha Gaba. Ale wie też że jest on poza jej zasięgiem ze względu na wiek ( on 38 ona 24 – NARESZCIE DOJRZALI BOHATEROWIE) i to że jest to przyjaciel jej brata, dlatego jest zdziwiona i zaskoczona gdy ten składa jej propozycję. Jest je...

maniakch | 2014-03-05

Nic zaskakującego, nic odkrywczego a jednak opisana historia na tyle interesująca, że czytało się ją z przyjemnością. Niewątpliwym atutem książki są dojrzali bohaterowie, on oczywiście milioner, ale popełniający błędy i potrafiący się do tego przyznać, ona młoda kobieta z charakterem, oboje z jednej strony lgnący do siebie a z drugiej walczący z uczuciami wobec siebie. Co z tego wyniknie ? Na pewno sporo seksu i wiele nieporozumień. A jak się skończy ? To już każdy musi dowiedzieć się sam :)
Choć książki nie czyta się z zapartym tchem, ale uważam, że może stanowić miły akcent na nudny wieczór, na pewno sięgnę po kolejne części :)

Kasia | 2014-08-01
Przeczytana: 01 sierpnia 2014

"Szaleństwo zmysłów"- jak sam tytuł sugeruje, to książka z odważnymi scenami erotycznymi. Raczej nie różni się od innych. Początek dość zdecydowany, a końcówka zupełnie "cukierkowa". Samego szaleństwa zmysłów chyba trochę zabrakło, ale poczytać można :):):)

MagdaLena | 2014-02-10
Przeczytana: 10 lutego 2014

Naprawdę nie wiem, jak mam ją ocenić. Mam tak mieszane odczucia, że ciężko nawet ocenić ją w kategoriach: "przeciętna" czy "dobra". Romans z dużą dawką fajnej erotyki. Jest koszmarnie podobny do Greya. Ale napisany przyjemniejszym językiem i bliżej otaczającej nas rzeczywistości. Najwidoczniej autorka starała się naprawić to, co w Greyu tak bardzo raziło. Wciąż nie rozumiem, po kiego ta cała umowa, no ale najwidoczniej brak mi aż takiej wyobraźni ;) Czyta się z pewnością szybko i przyjemnie. I prawdę pisząc, wciąga. Po jej skończeniu o 3 nad ranem, miałam ochotę sięgnąć po kolejny tom. Czysta ciekawość. Warta przeczytania, to na pewno. Nie jestem jednak pewna, czy jest warta kupna i trzymania na półce. A już tym bardziej nie jest warta powrotu do niej.

asia20100 | 2014-03-10
Na półkach: 2014, Romans/Erotyk, Przeczytane
Przeczytana: 07 marca 2014

Świetna książka! Zdecydowanie polecam fanom erotyki :) W książce sporo się dzieje, bohaterowie są konkretni i fajnie przedstawieni, wzbudzają sympatię pomimo swoich wad ;) Sama historia jest troszkę przewidywalna, ale jaki erotyk/romans taki nie jest? Plusem jest to, że historia jest bardzo realna- nie jest naciągana i sztuczna ;)
Ponieważ większość opiniujących odwołuje się do Greya- też to uczynię ;)Książka momentami przypominała mi Greya- kojarzy się z nim układ pomiędzy bohaterami np. wiązanie, umowa itp. Ale takie rzeczy zawsze będą kojarzyć mi się z Greyem bo była to pierwsza tego typu książka po którą sięgnęłam, więc mam do niej sentyment :) Nie porównywałam obu tych książek i nie uważam, żeby książka była wzorowana Greyem. Mamy tu zupełnie inną historię przedstawiającą relację dwójki dojrzałych bohaterów.
Polecam!!! :)

emi_g | 2014-03-02
Na półkach: 2014, Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 01 marca 2014

Nie wiem czy sprawiło to iż dawno nie czytałam czegoś podobnego czy może coś innego, ale książka bardzo mi się podobała..."moje klimaty" jak to mówią...
Ja nie doszukuję się w niej podobieństw do Greya, a takie porównanie jak widzę często pada...dla mnie to zupełnie inna historia, mniej przesłodzona, zdecydowanie pod względem erotyki mocna, przyznam, że nie liczyłam aż na tak twarde reguły zabawy...Plusem jest dla mnie dojrzały wiek głównego bohatera, a także mocny charakter Mii...Wszystko biegnie swoim torem, bez zbędnego koloryzowania i zmiękczania...
Jest układ, który obojgu daje wiele, a jednak ostatecznie daje to samo:)

Książka mnie zaskoczyła pozytywnie, polecam!!!

Aniutka90 | 2014-03-19
Przeczytana: 19 marca 2014

Bardzo dobra lektura. Czekam na kolejną część, która zapowiada się ciekawie.
Polecam.

Załóż konto za darmo!
Utwórz konto

Pobierz aplikację mobilną

Kalendarium literackie
  • Trudi Canavan
    45. rocznica
    urodzin
    Szczęśliwe zakończenie to luksus na jaki może pozwolić sobie fikcja.
  • Michael Crichton
    72. rocznica
    urodzin
    Każde odkrycie jest gwałtem na naturze.
  • Leszek Kołakowski
    87. rocznica
    urodzin
    Czas jako substrat ludzkiego doświadczenia nie daje się skonceptualizować (w sensie redukcji do terminów bardziej pierwotnych). Jeśli postrzegamy go jako niekończące się samounicestwienie, cały świat doświadczenia z braku substratu zapada się w nicość. Absolut może służyć ocaleniu świata, uratować g... pokaż więcej
  • Gianni Rodari
    94. rocznica
    urodzin
    Każde dziecko, które przychodzi na świat, wie, że cały świat jest jego i nie musi zań płacić ani grosza, musi tylko zakasać rękawki, wyciągnąć rączki i go sobie wziąć.[z bajki "O kupowaniu Sztokholmu"]
  • Aravind Adiga
    40. rocznica
    urodzin
    biedni marzą, by mieć pod dostatkiem jedzenia i wyglądać, jak bogaci, a .... bogaci? Żeby schudnąć i wyglądać, jak biedni
  • Randy Pausch
    54. rocznica
    urodzin
    Czas jest wszystkim, co masz ... i pewnego dnia może się okazać, że masz go mniej, niż sądzisz.
  • Laurie Halse Anderson
    53. rocznica
    urodzin
    Chcę biec, lecieć, bić skrzydłami tak mocno, aby nie słyszeć niczego poza łomotem własnego serca.
  • Marcin Meller
    46. rocznica
    urodzin
    Pani pokazała jelenia i zapytała nas, kto wie, jak nazywa się zwierzę. Ja wiedziałem, więc się ochoczo zgłosiłem i powiedziałem, że Lenin. Pani się stropiła i powiedziała, że chyba coś mi się pomieszało, bo to jeleń, a wielki Lenin, Włodzimierz Iljicz to człowiek, (...). Na co ja buńczucznie, że to... pokaż więcej
  • Théophile Gautier
    142. rocznica
    śmierci
    Zdaje mi się, jak gdyby moje ciało stało się przepuszczalne, moje ja uciekało z niego tak jak woda przez sito. Czuję, że się roztapiam we wszechbycie, z trudem odróżniam siebie od świata, w który się zapadam. Życie, którego - o ile tylko mogę - odgrywam zwykłą pantomimę, aby nie martwić krewnych i p... pokaż więcej

Znajdź nas na Facebooku