Nie dajesz mi spać

Okładka książki Nie dajesz mi spać
Alice Clayton Wydawnictwo: Pascal Cykl: Nie dajesz mi spać (tom 1) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Nie dajesz mi spać (tom 1)
Wallbanger
Pascal
2014-09-24
2014-09-24
Data 1. wydania:
2012-11-27
Agnieszka Rewilak
sąsiedzi kot orgazm seks Hiszpania jedzenie swatanie

Przeczytałam ponownie po dłuższym czasie i moja ocena zmalała, ale i tak miło o niej myślę. Przyjemna dla odmóżdżenia się.

Historia miłości Caroline i Simona. Ona projektantka a on fotograf. Poznają się w niecodziennej sytuacji, która potem okazuje się początkiem wspólnej historii.
Książka tak mnie wciągnęła, że musiałam sięgnąć po tom, który jeszcze niezostał przetłumaczony na język polski. Miałam wybór , czytać po angielsku albo czekać niewiadomo ile na polskie wydanie. Musiałam ją...

Świetny pomysł na książkę. Na początku mega mi się podobała, bo była naprawdę zabawna. Potem niestety złamała mi serce. Ta historia zaczynała się ciągnąć i była coraz nudniejsza. Końcówkę, to czytałam już co drugie zdanie, żeby jak najszybciej ją skończyć. Szkoda, bo ta historia miała taki potencjał…

2028

Na półkach: , , , , ,

Bardzo zabawna i odprężająca książka. Napisana świetnym i lekkim piórem dzięki czemu łatwo przy nie odpocząć i zrelaksować się, odciąć od rzeczywistości. Dużo w niej humoru i zabawnych "monologów". Polecam.

Ej w sumie to była mega fajna, na luzie. Te ich podchody przez 3/4 książki też były nienajgorsze. Ale jak już na koniec popłyneli to bez przesady 😂 ale mega mega plus za dużą dawkę humoru.

Lekka książka ze świetnym i niewymuszonym humorem. W sam raz na jeden wieczór.

Lekka książka ze świetnym poczuciem humoru, ciekawymi bohaterami i nieskomplikowaną akcją. Brawo za rozdział Clive.

Przyjemna książeczka :) z poczuciem humoru :) dialogi SUPER :)

Dla młodych kobiet, ale niestety zbyt infantylna, by dać więcej gwiazdek. Najbardziej interesujący był kot Clive, i głównie dla niego doczytałam aż do połowy, ale skoro go było niewiele odłożyłam na półkę 'niedoczytane'.

Świetne poczucie humoru dlatego czyta się lekko i przyjemnie. Zaskoczył mnie fragment książki z perspektywy kota bohaterki :)

5 496
    2 027