Nie dajesz mi spać

Alice Clayton Wydawnictwo: Pascal Cykl: Nie dajesz mi spać (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Wallbanger
Data 1. wydania:
2012-11-27
Agnieszka Rewilak
Pascal
sąsiedzi kot orgazm seks Hiszpania jedzenie swatanie
Wallbanger
Nie dajesz mi spać (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
Agnieszka Rewilak
sąsiedzi kot orgazm seks Hiszpania jedzenie swatanie

Super książka, która doprowadzała mnie do łez ale z powodu rewelacyjnego poczucia humoru. Jest to książka lekka, łatwa i przyjemna. Polecam

Czytałam książkę w PDF mimo tego że bolały mnie oczy chciałam dalej bo losy tych bohaterów zaciekawiły mnie ogromnie jedyny minus to taki że długo się nie spotkali ale nie zasługuje na odjecie gwiazdki. Tak bardzo chciałam mieć te książkę na półce e ze szukam jej w wersji papierowej ponad 2 lata aż w końcu znalazłam.

Rewelacja! Zabawna i wciągająca. Naprawdę polecam, miałam niezły ubaw.

leciutka powieść ktora potrafi wciągnąć chociaż niejednokrotnie wkurza nas bohaterka ktora miejscami potrafi być bardzo zabawna.

Nie wiem co mam myśleć o tej książce. Spodziewałam się typowego erotyka i tego nie dostałam. Jest to raczej romans z podtekstami erotycznymi. Jednak nie w tym problem. Autorka starała się wyrwać ze schematów, ale jej się to niezbyt udało. Jak już myślałam, że coś potoczy się inaczej, jednak tak się nie działo. Poczucie humoru na plus, tak jak relacje między głównymi...

Świetna książka z dużą dawką poczucia humoru.
Można się zrelaksować i pośmiać.Polecam.

Moja przygoda z tą książką, a właściwie serią zaczęła się od ostatniej części. Książka ta opowiada to paczce znajomych, którzy niekoniecznie dopasowali się tak, jak powinni oraz o parze sąsiadów, którzy nawzajem sobie dokuczają. Zaczynając od miłosnych dźwięków, a kończąc na głośnej muzyce.
Książka jest przyjemna i lekka, nie wymaga pracy szarych komórek, więc dobrze nadaje...

Książka infantylna, przewidywalna do bólu i siląca się na komedię, która ewidentnie nie działa.

Książka jest lekka i śmieszna. Potrzebowałam chusteczek, żeby wytrzeć łzy smiechu😂. Caroline, która znienawidziła swojego sąsiada Simona, za walenie w jej ścianę. Została wciągnięta w intrygę swojej szefowej i przyjaciela Simona. Oni dobrze wiedzieli, że tych dwoje zbliża się do siebie. Prędzej czy później

"Nie dajesz mi spać" Alice Clayton to dosyć ciekawa historia o... Miłości? Chyba tak bym tego nie nazwała, bo pomimo że słowo "kochać" padło kilka razy, to ja tego "uczucia" nie zauważyłam... Bardziej nazwałbym to więzią, która (stety lub niestety) opierała się głównie na pożądaniu i seksie.

Na pewno nie była to najlepsza powieść z tego gatunku, jaką czytałam, jednak muszę...

Dyskusje

5 221