Nie dajesz mi spać

Alice Clayton Wydawnictwo: Pascal Cykl: Nie dajesz mi spać (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Wallbanger
Data 1. wydania:
2012-11-27
Agnieszka Rewilak
Pascal
sąsiedzi kot orgazm seks Hiszpania jedzenie swatanie
Wallbanger
Nie dajesz mi spać (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
Agnieszka Rewilak
sąsiedzi kot orgazm seks Hiszpania jedzenie swatanie

Przyjemna książeczka :) z poczuciem humoru :) dialogi SUPER :)

Dla młodych kobiet, ale niestety zbyt infantylna, by dać więcej gwiazdek. Najbardziej interesujący był kot Clive, i głównie dla niego doczytałam aż do połowy, ale skoro go było niewiele odłożyłam na półkę 'niedoczytane'.

Świetne poczucie humoru dlatego czyta się lekko i przyjemnie. Zaskoczył mnie fragment książki z perspektywy kota bohaterki :)

Super książka, która doprowadzała mnie do łez ale z powodu rewelacyjnego poczucia humoru. Jest to książka lekka, łatwa i przyjemna. Polecam

Czytałam książkę w PDF mimo tego że bolały mnie oczy chciałam dalej bo losy tych bohaterów zaciekawiły mnie ogromnie jedyny minus to taki że długo się nie spotkali ale nie zasługuje na odjecie gwiazdki. Tak bardzo chciałam mieć te książkę na półce e ze szukam jej w wersji papierowej ponad 2 lata aż w końcu znalazłam.

Rewelacja! Zabawna i wciągająca. Naprawdę polecam, miałam niezły ubaw.

leciutka powieść ktora potrafi wciągnąć chociaż niejednokrotnie wkurza nas bohaterka ktora miejscami potrafi być bardzo zabawna.

Nie wiem co mam myśleć o tej książce. Spodziewałam się typowego erotyka i tego nie dostałam. Jest to raczej romans z podtekstami erotycznymi. Jednak nie w tym problem. Autorka starała się wyrwać ze schematów, ale jej się to niezbyt udało. Jak już myślałam, że coś potoczy się inaczej, jednak tak się nie działo. Poczucie humoru na plus, tak jak relacje między głównymi...

Świetna książka z dużą dawką poczucia humoru.
Można się zrelaksować i pośmiać.Polecam.

Moja przygoda z tą książką, a właściwie serią zaczęła się od ostatniej części. Książka ta opowiada to paczce znajomych, którzy niekoniecznie dopasowali się tak, jak powinni oraz o parze sąsiadów, którzy nawzajem sobie dokuczają. Zaczynając od miłosnych dźwięków, a kończąc na głośnej muzyce.
Książka jest przyjemna i lekka, nie wymaga pracy szarych komórek, więc dobrze nadaje...

Dyskusje

5 318