Pulse

Cykl: Collide (tom 2)
Wydawnictwo: Akurat
Pulse
moleskine123

Czy wiecie jakie to przerażające, kiedy pragniesz czegoś tak bardzo, że jesteś gotowa stać się zupełnie innym człowiekiem, żeby to osiągnąć? Emily kładzie na szali całe swoje życie, żeby być z mężczyzną, który zdobył jej serce. Niestety nie ma pewności, że Gavin naprawdę ją kocha; pozostaje wierzyć, że postąpiła słusznie, idąc za głosem serca, i że jej wybranek okaże się takim człowiekiem,...

Emily kładzie na szali całe swoje życie, żeby być z mężczyzną, który zdobył jej serce. Niestety nie ma pewności, że Gavin naprawdę ją kocha; pozostaje wierzyć, że postąpiła słusznie, idąc za głosem serca, i że jej wybranek okaże się takim człowiekiem, jakim chciała go widzieć.
Niestety, wszystko wskazuje na to, że tak nie jest. Dążący do autodestrukcji, zamknięty we własnym ponurym świecie Gavin rozpaczliwie potrzebuje pomocy. Emily musi zdecydować, czy jest gotowa poświęcić wszystko, żeby go uratować, i czy uczucie, jakim go darzy, jest wystarczająco silne, by wystawić je na tak ciężką próbę.

źródło opisu: Wydawnictwo Akurat, 2015

źródło okładki: http://www.wydawnictwoakurat.pl/

Martyna | 2018-11-17
Przeczytana: 17 listopada 2018

Ta część jest tak słodko pierdząco tęczowa że aż jestem w szoku.
Składowe książki to głównie ciągły seks, opowiadanie sobie jak bardzo im na sobie zależy i ciągle dziekowanie sobie wzajemnie oraz sporadyczne elementy poboczne. Dlatego dobrze że przynajmniej seks jest dobry.
Książka jest dobra na popołudnie bądź dwa. Nie wymaga od czytelnika wiele, ma swoje romantyczne momenty, uronilam nawet trochę łez. Gavin Blake jest ucieleśnieniem marzeń kobiety. Sama chętnie zacznę roznosic jedzenie w zamian za takiego mężczyznę 😂

Zdecydowanie można było z tego pomysłu zrobić więcej ale może właśnie takie to miało być? Romantyczne? Idealne? Tylko jak potem wrócić do rzeczywistości i nie rozczarować się brakiem takich mężczyzn jak Gavin?

natalijka | 2018-10-07
Przeczytana: 06 października 2018

Początek bardzo dramatyczny, efektowny a potem to już tylko nuda i nuda... Zrobiło się cukierkowo, idealnie i przede wszystkim zamdliło mnie od tej wielkiej miłości i wyznań. Gavin zamiast okazać się pociągającym facetem stał się ckliwym Romeem:( Wszystko razem zrobiło się za ciężkie, przytłaczające i nieciekawe...
Idealność nie jest w modzie!
Słabo...

Gosia | 2018-09-12
Przeczytana: 12 września 2018

10 gwiazdek za erotyk, który nie jest wulgarny (bez wulgarnych dialogów między postaciami) i nareszcie coś nie poruszającego tematu BDSM. Bardzo fajna, troszkę zawiła historia, lekka w czytaniu i przyjemna. Polecam

sweetnessoflife | 2018-08-20
Przeczytana: 09 sierpnia 2018

"... pomyślała, jaki to okropny paradoks, że on należał do niej, a ona do niego, a mimo to wyrzuty sumienia ich niewoliły, oplatały swoimi łańcuchami."

Kontynuacja Collide, w tej części dowiadujemy się jak potoczy się historia Emily i Gavina. Czy Dillon będzie mieszał w ich związku? Czy znów pojawi się Gina? momentami miałam wrażenie, że się nudzę. Ale to tylko momentami, bo potem akcja przyspieszyła i już nie wiedziałam czy płakać czy śmiać się razem z bohaterami.

"Chcę, żebyś się rozpadła... Chcę cię zburzyć, a potem odbudować. Sekunda po sekundzie, kawałek po kawałku, wspomnienie po wspomnieniu. Chcę, żebyś zrozumiała, że w pełni zasługujesz, na to wszystko, co mam zamiar ci dać. Jeśli nawet będę musiał otwierać słownik każdego dnia i zmuszać cię do gapienia się na słowo „zasługiwać”, zrobię to... - Mogę nawet przykleić obok moje zdjęcie."

zaczytanaa | 2018-04-14
Przeczytana: 14 kwietnia 2018

Pierwsza część książki nie zrobiła na mnie jakoś specjalnego wrażenia, jednak wiedziałam, że 2 przeczytam bo coś mi mówiło że PULLS będzie lepsza i się nie pomyliłam.Jak skończyłam czytać to było mi tak dziwnie bo naprawdę mnie wciągnęła na maksa.Były zwroty akcji i niespodzianki których się nie spodziewałam.Jednak wszystkie ich rozwiązania uważam na plus. Zarówno Emily jak i Gavina bardzo polubiłam i kibicowałam im.Zasługiwali moim zdaniem na szczęśliwe zakończenie chociaż był moment wktórym myślałam że takiego nie będzie. Szkoda że nie ma jeszcze 3 części.

Vanilka | 2018-03-18
Przeczytana: 18 marca 2018

Mam mieszane uczucia, bo lubię romanse, lubię jak jest happy end, ale gdy tej słodyczy jest zbyt dużo zaczynam się nudzić. Tu niestety tak było. Czytając opis na okładce miałam nadzieję na więcej nieprzewidzianych zwrotów akcji. Myślałam, że Gavin pokaże swoją drugą gorszą twarz, i że będzie więcej mściwego Dillona. A tu nic, oprócz lekkiego rozczarowania.

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Nie mogłam przebrnąć dalej.. Nienaturalne sytuacje, za dużo wątków erotycznych.. I w dodatku ktoś zaspoilerował mi że główna bohaterka zajdzie w ciążę i nie będzie wiedziała z kim. Nie moje klimaty.

Basia | 2018-03-04
Przeczytana: 03 lutego 2017

Najlepsza

Weronika Pabianek | 2017-10-21
Przeczytana: 14 października 2017

Liczyłam na więcej. Początek dobry, relacja pary po wyjaśnieniach mdla aż do przesady. Napięcie podskoczyło na spotkaniu z Dillonem, ale trochę rozwleczony stan "zawieszenia" - nie chcę spojlerować. Nie mniej polecam jako dokończenie historii Emily i Gavina.

SłonecznaStronaŻycia | 2017-09-21
Przeczytana: 20 września 2017

Ciąg dalszy losów Emily i Gavina to jeszcze większe poplątanie chaotycznych zdarzeń niż w pierwszej części. Miałam wrażenie, że spotykają ich wszystkie możliwe komplikacje i tragedie. Do tego dużo patetycznej treści, wielkich, górnolotnych wyznań miłosnych i chyba jeszcze więcej seksu, którego opisy miałam wrażenie ciągle się powtarzają. Da się przeczytać, jest to lektura na lekki, odprężający wieczór, ale nic ponadto.