Buns

Okładka książki Buns
Alice Clayton Wydawnictwo: Gallery Books Cykl: Hudson Valley (tom 3) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Hudson Valley (tom 3)
Buns
Gallery Books
2017-05-23
Data 1. wydania:
2017-05-23
angielski

Buns to typowo kobieca literatura.
Clara zajmuje się odnawianiem hoteli, tzw. rebrandingiem (coś a’la kuchenne rewolucje).
Jej kolejnym zlecenim jest Bryan Mountain House –kilkuwiekowy hotel z tradycjami, który kiedyś gościł najznamienitszą śmietankę amerykańskiej socjety, a obecnie już raczje trąci myszką, a goście odwiedzają to miejsce już tylko z sentymentu.
Na początku...

• Alice Clayton