Buns

Alice Clayton Wydawnictwo: Gallery Books Cykl: Hudson Valley (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Data 1. wydania:
angielski
Gallery Books
Hudson Valley (tom 3)
literatura obyczajowa, romans
angielski

Buns to typowo kobieca literatura.
Clara zajmuje się odnawianiem hoteli, tzw. rebrandingiem (coś a’la kuchenne rewolucje).
Jej kolejnym zlecenim jest Bryan Mountain House –kilkuwiekowy hotel z tradycjami, który kiedyś gościł najznamienitszą śmietankę amerykańskiej socjety, a obecnie już raczje trąci myszką, a goście odwiedzają to miejsce już tylko z sentymentu.
Na początku...

• Alice Clayton
  • Zapowiedzi/Czekam
  • Niewydane w PL- do przeczytania
  • Romans/Erotyk
  • Literatura amerykańska
  • Oryginał
  • Cykl: Hudson Valley (d)
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Buns