Zgłosuj na książki roku 2017

Gorący związek

Tłumaczenie: Agnieszka Kocel
Cykl: The Redhead Series (tom 3)
Wydawnictwo: Pascal
The Redhead Plays Her Hand
karollllllla

Poznaj historię Rudej! Kariera Grace nabrała tempa za sprawą nowego serialu. Jack, okrzyknięty Najseksowniejszym Mężczyzną Wszechczasów również jest na topie. Mężczyzna nie potrafi jednak zrezygnować z imprezowego stylu życia, co nie podoba się Grace. Ich związek nie znika z pierwszych stron gazet, a przecież jedyne czego pragną to chwila bez paparazzi. Czy kiedykolwiek będzie to możliwe?

źródło opisu: http://pascal.pl/alice-clayton,3244.html

źródło okładki: http://pascal.pl/alice-clayton,3244.html

dkwiatkowska26 | 2016-10-02

Hmm, chyba nieco już za dużo tej serii.

Ale i tak uwielbiam Grace i Brytyjczyka :)

Dominiqua | 2014-03-23
Przeczytana: 11 marca 2014

Co mogę napisać? Pokochałam Rudą i Brytolka, tacy słodcy, zabawni i to napięcie seksualne między nimi... O dziwo trzecia część chyba podobała mi się najbardziej. Było najwięcej "dramatów", a to uwielbiam :) Cała seria rewelacyjna, do pośmiania. Idealna lektura na rozluźnienie

Ewitka | 2016-09-26
Na półkach: Przeczytane, E-book, Erotica, 2016
Przeczytana: 24 września 2016

Ostatnia część o szalonej Rudej i seksownym Brytyjczyku nie zawodzi. Przede wszystkim przebija się przez nią duża dojrzałość głównej bohaterki i nie ma dziecinady typu - on coś nabroił, ona odchodzi.
W poprzednich częściach to Jack był sławny, a Grace chowała się w jego cieniu. Tym razem ona kręci serial, który odnosi sukces, a on wyjeżdża na pustynię, żeby nakręcić kolejny film i niestety popada w złe towarzystwo. Jego nowy kumpel do grzecznych nie należy a Jack nie za dobrze sobie radzi ze sława i papparazzi, więc szuka ukojenia w imprezach, alkoholu, a nawet narkotykach. Grace jest początkowo bardzo wyrozumiała dla swojego Brytyjczyka, pozwalając mu się "wyszumieć", ale gdy jego zachowanie wymyka się spod kontroli, on sam odsuwa się od niej. Książka może się przez to wydawać komuś nudna, bo każdy czeka na to, kiedy ona od niego odejdzie, kiedy ze sobą zerwą, a tu zonk. Dla mnie bardzo dojrzała, przedstawiająca kilka życiowych prawd, z których jedna to taka, że każdy ma prawo do...

Patka | 2014-03-24
Przeczytana: 24 marca 2014

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

pierwsze rozdziały leciutki0e, pełne słodkości i takiego Brytplka lubię.Kolejne oj juz myslałam ze go po pysku p wychlastama,cóż zalamalam sie bo nie narkotyki?? wiem wiem spojleruje ale... i to mnie wkurza;/ eh jak mozna byc takim Dupkiem?? nie mówiąc że jak zobaczyłam te zdjęcia(rzekomo) że z planu to myślałam ze przestanę zaraz czytac bo nie bedę miała na czym. Jak mozna byc takim chu**jem bo skoro ona widziała namiętność w oczach to albo jest dobrym aktorem albo coś jest na rzeczy:P
Grr myslałam że go zamorduje;/ jak można się nie odzywać a dzwonic tylko jak sie masturbuje?;/ ale facet ma u mnie pod kreska;/ juz nie jest moim Brytolkiem mimo ze skonczyuło sie happy nie lubie go:P Adam...coż Adam był jest i pewnie gdyby kolejna książka byłby popiep**rzoną osobą;/ Grace...hmm Ruda spisała się jak dla mnie świetnie:D I oczywioście autorka super zakończyła serię i jakie to niepsodziewane ze Holly i Michael będą mieć dziecko!!:O po prostu szok....

Kasiar | 2016-09-20

Genialna seria.
W ostatniej części widzimy kłopoty w związku Grace i Jacka.
I muszę przyznać, że w końcu jest jakaś książka, gdzie główny bohater jest po prostu ludzki. Że się gubi, że zawala. Nie to, że pochwalam jego zachowania, ale zazwyczaj w książkach bohaterzy są niemal idealni. A Jack jest po prostu normalnym facetem który potrzebuje potrząśnięcia.

Sama autorka książki coraz lepiej pisze. Z każdą książką pokazuje, że może być jeszcze zabawniej, intensywniej, ciekawiej.

Polecam!

Kaaama | 2014-03-24
Przeczytana: marzec 2014

Trzecia część historii Rudei i Brytolka nie jest taka fajna jak poprzednie, ale mimo to i tak przyjemnie się czyta. Autorka miała wspaniały pomysł by wstawić fragmenty artykułów plotkarskich, przez co my czytelnicy nie byliśmy zanudzani ich dramatami ;)

Mariposa | 2016-09-20
Przeczytana: 19 września 2016

Jack i Grace- kto jeszcze ich nie zna niech szybko zapisuje serię Redhead na listę romansów do pilnego przeczytania. On- jeszcze rok temu był po prostu uroczym dwudziestoczteroletnim Brytyjczykiem, a dziś to gwiazda numer jeden bożyszcze tłumów i bezapelacyjnie najseksowniejszy mężczyzna świata. Jest jeszcze ona- Grace, nasza narratorka, znana jako „tajemnicza rudowłosa”, pełna pozytywnej energii i wewnętrznego ciepła. Właśnie stawia pierwsze kroki w świecie show biznesu jako gwiazda nowego serialu. Ich związek, mimo iż starają się go nie upubliczniać wzbudza masę kontrowersji. W końcu Grace jest dziewięć lat starsza od Jacka, w dodatku jeszcze niedawno walczyła z nadwagą, a romans ze złotym chłopcem na pewno ma być tylko trampoliną do sławy. Im popularniejsi oboje się stają tym więcej krzywdzących komentarzy słyszą na swój temat, a paparazzi z każdym dniem stają się coraz bardziej nachalni. Choć...

KobieceRecenzje365 | 2016-09-11

„Gorący związek” to już trzecia i ostatnia cześć wciągającej serii The Redhead Series. Jest mi smutno, że muszę pożegnać się z szaloną Grace oraz seksownym Brytyjczykiem, ale wiem, że czasami warto skończyć w odpowiednim momencie. Jestem przekonana, że Alice Clayton jeszcze nieraz pozytywnie mnie zaskoczy swoimi powieściami, więc nie pozostaje mi nic innego jak cierpliwie czekać. A dziś zapraszam Was na recenzję tej powieści.

Mogłoby się wydawać, że w życiu Grace wreszcie wszystko zaczyna się układać. Jej kariera kwitnie, a związek z Jack'iem, mimo ciągłego ukrywania nie traci mocy. Gorący seks, chwile intymności są tym, co ta dwójka uwielbia. Oboje kochają siebie na zabój i niecierpliwie wyczekują momentu kiedy wreszcie będą mogli się ujawnić. Niestety nie jest to takie proste. Dla Jack'a życie w świetle reflektorów okazuje się nie lada wyzwaniem. Sława, nachalne fanki oraz wścibscy paparazzi śledzą każdy jego krok. Młody mężczyzna odreagowuje stres, ciągłymi wyjściami z kolegami...

MójPunktCzytania | 2016-10-09

Trzecia część... dobra część. Właściwie to cieszę się, że nie przeczytałam serii w poprawnej kolejności, bo pierwsza część - w mojej opinii - nie była udana i gdybym od niej zaczęła, prawdopodobnie nie dotrwałabym do trzeciej książki.
Jack i Grace tworzą tytułowy gorący związek i choć wydawałoby się, że nic nie stanie na drodze ich szczęśliwego życia, ten "najseksowniejszy mężczyzna na świecie" zaczyna imprezować. Problem pozornie wydaje się błahy, jednak w istocie mocno komplikuje życie tych dwojga. Jack coraz więcej pije, wraca coraz później do domu, w ogóle nie wraca na noc, wyjeżdża na dłużej...
Jak zakończy się ta historia miłosna - czy tak jak wszystkie podejrzewamy, czy może Alice Clayton postanowiła nas zaskoczyć? Sprawdźcie same. :)

www.mojpunktczytania.blogspot.com

Kasia2091 | 2016-07-22

Uwielbiam! Seria o Grace i Jacku jest nawet lepsza niż seria o Caroline i Simonie. Trzecia część chyba najlepsza z całej serii. Szkoda, że taka Grace Sheridan nie istnieje naprawdę. Bardzo szybko mi sie czytało tą książkę, bo wciąga i jest taka lekka w czytaniu. Artykuły z gazet i stron internetowych o Grace i Jacku bardzo fajny pomysł przez to wszystko wydaje sie bardziej realistyczne. Trochę szkoda, że już koniec, ale wszystko zostało już powiedziane. Alice Clayton pisze naprawdę fajne książki. Fajne historie i zawsze z humorem. Polecam serie o Rudej i Seksownym Naukowcu jak i inne książki Alice. :-)