Mąż doskonały

Tłumaczenie: Maciejka Mazan
Cykl: Kimberly Quincy (tom 1)
Wydawnictwo: Amber
The Perfect Husband
837245261X
villemo47

Dwudziestopięcioletnia Tess wychodzi za mąż za szanowanego policjanta Jima Becketta. Książę z bajki okazuje się tyranem, sadystą i... psychopatycznym mordercą. Zaszczuta, wiecznie przerażona żona postanawia wydać go policji. Jim trafia do więzienia. Tess czuje się wreszcie bezpieczna. Ale nie na długo...

źródło opisu: Wydawca

źródło okładki: Wydawca

Bożena | 2013-07-10
Przeczytana: lipiec 2013

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Młodziutka Theresa Matthews wychowała się w domu pełnym przemocy, gdzie ojciec był prawdziwym sukinsynem i nad wszystkimi panował. Co piątek wypijał sobie butelkę whisky i bił matkę i Theresę, bo lubił mieć porządek w domu i w sklepie. Dziewczyna poznaje niezwykle przystojnego, czułego i opiekuńczego policjanta Jima Becketta - teraz już będzie bezpieczna, on ją ochroni, uwolni od ojca tyrana. Jakież było rozczarowanie Theresy gdy ten wymarzony książę z bajki, kilka lat po ślubie, okazał się bezwzględnym draniem, sadystą i seryjnym mordercą. Przerażona dziewczyna chce uwolnić siebie i dziecko przed psychopatą, zaczyna współpracować z policją i Jim zostaje osadzony w więzieniu. Kiedy już wydaje się, że może bezpiecznie i w spokoju wychowywać córeczkę, Jim ucieka z więzienia i nie spocznie póki się nie zemści i nie zabije Theresy. Zdesperowana Angela - bo takie teraz przybrała imię - ucieka i szuka pomocy u byłego komandosa JT.....

"Mąż doskonały" to niezwykle fascynujący thriller z...

Piotr | 2016-04-01

To nie jest pierwsza książka Lisy Gardner, którą czytałem, ale pierwsza która napisała i ... ciesze, że od nie zacząłem.
Książka dziwna. Strasznie długo rozwijała się akcja. Jak bym zaczął przygodę z jej twórczością od tej pozycji to chyba bym się zraził.
Widać nabierała pisarskiego pazura z każdą napisaną pozycją.
Niemniej polecam, bo warto przeczytać też książki z początków jej twórczości.

Thriller psychologiczny z dużą dawką emocji, budował napięcie doskonałe.
O kobiecie, która ma męża tyrana i sadystę.
Chcę uchronić swoją córkę przed psychopatą....mrożący krew w żyłach, świetny,,,rewelacyjny czyta się szybko.
Bardzo mnie się podobał...zaskoczona bardzo jestem książką!!!!

basik | 2016-04-30
Na półkach: Sensacja, Przeczytane

" Mąż doskonały" to pozycja godna polecenia. Myślę, że i dla zwolenników sensacji jak i romansoholiczek. Bo romans jest wyjątkowo ognisty, płomienny. Jest bardziej smutno niż wesoło. W zasadzie w ogóle nie jest wesoło. Pięć ciekawie dobranych osobowości, a każda ze swoim interesującym bagażem. Jest ciekawie.Jest bardzo wciągająco.

biomycha85 | 2014-07-18
Przeczytana: 11 lipca 2014

To pierwsza książka autorki, którą przeczytałam. Moje odczucia nie są jednoznaczne. Na pewno nie jest to książka, która mnie zachwyciła, czasem trąci harlequinem, co do dobrego kryminału raczej mało pasuje. Z pozytywów, podobał mi się pomysł na "idealnego męża".

Hanka | 2013-02-21
Przeczytana: 21 lutego 2013

Świetna!
Psychopatyczny mąż, genialnie wpleciony wątek rodzeństwa i jego mroczne tajemnice-właściwie opisywane między wierszami. Napięcie niesamowite. Dobra, nie rozwlekła, bez zbędnych scen przesłodzonych romantyzmem. No!:)

sheina_3 | 2013-10-22

ciekawa książka chodź do najlepszych nie należy.

Paris | 2014-08-29

Świetna powieść.

pUlla | 2017-04-07
Na półkach: Przeczytane, Ulubione, Wybitne

Świetnie mi się czytało - trzyma w napięciu, dobre wątki, sensacja i trochę romansu, ale bez zbędnych romantycznych scen. Książka do polecenia dla fanów takich połączeń.

Ewelinka5 | 2014-10-02

Ksiazka ciekawa,ale nie zachwycająca.