Trzecia ofiara

Tłumaczenie: Jerzy Kozłowski
Cykl: Kimberly Quincy (tom 2)
Wydawnictwo: Amber
The Third Victim
villemo47

Strzelanina w szkole podstawowej w spokojnym miasteczku w Oregonie. Są zabici i ranni. Mieszkańcy żądają najwyższej kary dla oskarżonego. Rainie Conner, policjantka prowadząca śledztwo, podejrzewa jednak, że prawdziwym zabójcą jest ktoś inny. Ale nie wie, że morderca wciąż krąży w pobliżu. I że jest coraz bliżej swojej następnej ofiary...

źródło opisu: Wydawca

źródło okładki: Wydawca

biomycha85 | 2014-07-18
Przeczytana: 18 lipca 2014

Jak dla mnie książka raczej przeciętna, bez polotu, łatwo i szybko można odkryć mordercę, nadaje się jedynie na czytadło dla zabicia czasu.

Hanka | 2013-02-12
Przeczytana: 12 lutego 2013

Dobra, naprawdę bardzo dobra fabuła. Zaskoczenia na końcu nie było, po drodze udało mi się (ok, przypuszczałam) kto winien. Ale fakty które wychodzą na jaw przy okazji są bardzo intrygujące. I bardzo podobał mi się styl pisania-ha- rzekłabym, ze trochę po męsku :)

Edyta Zawiła | 2015-12-24
Przeczytana: 24 grudnia 2015

Moje 7 spotkanie z twórczością Lisy Gardner, wcześniej przeczytała sześć książek z detektyw D.D. Warren i bardzo mi się podobały.Chciałam poznać serię z Pierce Quincy i Lorraine Conner, i zaczynam z nimi swoja przygodę.
Cóż pierwsze spotkanie szału nie wywołało, ale czasami to tak bywa z pierwszymi wrażeniami...
Małe miasteczko Bekersville w Oregonie, mała szkoła i wielka tragedia, uczeń strzela do uczniów i nauczycielki.Ofiary trzy osoby zabite.
Nieletni przestępca złapany i można zamykać śledztwo...są jednak wątpliwości
Małe miasteczka i ich małe tajemnice otwierają się powoli przed nami.
Lorraine Conner miejscowy oficer śledczy, szeryf Shep, którego syn jest przestepcą, agent FBI Pierce Quincy, psycholog szkolny, mieszkańcy Bekersville.
Prawdziwy morderca tka sieć intryg i wciąga nas powoli w intrygę,Lorrain Conner spowita tajemnica przeszłości i morderstwem matki,szeryf Shep ojciec dzieciobójcy nie radzi sobie z funkcją i pieczą na rodziną,agent Quincy scala i łączy nie tylko...

GagoSLAW | 2016-01-14
Na półkach: Przeczytane, 2016
Przeczytana: 14 stycznia 2016

Czytałem ją w podróży i trochę się przy tym męczyłem,bywa.Końcówka była znacznie lepsza i dzięki temu aż 6 gwiazdek w mojej ocenie.Na wyróżnienie zasługują wątki psychologiczne w tej ksiażce i to chyba tyle,ile warto zapamiętać z tej lektury.
Za oknem pada śnieg i rano będzie ładnie za oknem....Spokojnej nocy życzę i aby do wiosny:)

miękko | 2013-12-02
Przeczytana: 01 grudnia 2013

Napisana bardzo porządnie, wciągająco i intrygująco. Wątki psychologiczne, romansowe i kryminalne przeplatały się bardzo zgrabnie. W pewnym momencie to te psychologiczne zgarniały większość uwagi z mojej strony. Bohaterowie nieoczywiści, a jednocześnie porządnie i sensownie zarysowani. W całości trochę może ślamazarna, bardziej w to rozwikływanie osobowości poszła, ale dzięki temu, kiedy pod koniec miała trzymać w napięciu, to trzymała trzy razy bardziej.

Paulina | 2015-04-30
Na półkach: Przeczytane, 2015
Przeczytana: 30 kwietnia 2015

Jak zwykle strzał w dziesiątkę (no może w dziewiątkę). Niczego mi nie brakowało, niczego nie było za dużo. Wyraziste postaci, wzbudzające sympatię (nawet Sanders), Quincy po raz kolejny na najwyższym poziomie.
Zakończenie odrobinę za długie, ale do wybaczenia.

Jak zawsze polecam.

asikp_1 | 2014-02-13
Przeczytana: 21 marca 2014

Przedstawione w książce wydarzenia rozgrywają się w małym miasteczku. W miejscowej szkole dochodzi do strzelaniny. Te tragiczne wydarzenia wstrząsnęły małym.miasteczkiem. Jak wiadomo morderca musi ponieść surowa karę. Jest to moje czwarte spotkanie z tą autorką. Niestety chyba każdy z autorów musi mieć gorszą pozycję na swojej liście i ta chyba niestety nią jest. Czasem wydaje się że.autorka na na siłę przedłuża akcje, co powoduje znudzenie książką.

Ela | 2017-03-29
Przeczytana: 29 marca 2017

Jeśli ktoś lubi kryminały i trochę babskich wzruszeń, to jest to akurat taka pozycja. Kryminał trzyma do końca w niepewności. Polecam

Volumen | 2013-03-31

Fabuła dosyc oklepana, strzelanina w amerykańskiej szkole. Ale i dalej wgłąb ksiązki tym ciekawiej. Polecam!!!

jola79 | 2016-09-19

Książka z wątkiem kryminalnym, ze straszną tragedią i początkami romansu. Czyta się z dużym zainteresowaniem oraz ze smutkiem, że niestety, ale takie wydarzenia coraz częściej mogą występować. Dobra książka dla zapracowanych i zbyt ambitnych rodziców. Kochajmy nasze dzieci i dawajmy im to zawsze odczuć.