Devlin

Cykl: de Vincent (tom 3)
Wydawnictwo: Filia
Moonlight Scandals
hypesyll

Nawet Rosie Herpin, która para się polowaniem na duchy, nie jest w stanie przewidzieć spotkania dwójki żałobników, przez co zbliża się do sławnego i uwodzicielskiego Devlina de Vincenta. Wszyscy w Nowym Orleanie wiedzą, że spadkobierca rodzinnej klątwy zarówno przeraża, jak i fascynuje. Dla miejscowych Devlin jest diabłem. Dla Rosie jest mężczyzną, który podsyca jej najśmielsze fantazje....

Kiedy atak na przyjaciółkę kobiety okazuje się być powiązany z rodem de Vincentów, Devlin staje się dla niej zagadką, której rozwiązanie może przypłacić życiem.
Mężczyzna wie, czego pragnie od tej seksownej, uwodzicielskiej kobiety, ale co Rosie może chcieć od niego? To pytanie, które staje się naglące – i niebezpieczne – gdy Devlin podejrzewa ją o kopanie w jego przeszłości.
W tej chwili okazuje się jednak, że legendy otaczające ród de Vincentów, mogą w ogóle nie być zmyślone. Rosie będzie musiała odkryć prawdę prowadzącą ją w ramiona mężczyzny, któremu nie zdoła się oprzeć – przystojnego diabła we własnej osobie.

źródło opisu: http://www.wydawnictwofilia.pl/Ksiazka/406

źródło okładki: http://www.wydawnictwofilia.pl/Ksiazka/406

Giyoungshi | 2019-10-19

Najlepsza część z całej trójki ! Nieprzewidywalna.

werka_books | 2019-10-16
Przeczytana: 14 października 2019

✨"Rosie dawno temu nauczyła się, że należało spełniać marzenia, nim nie będzie się miało na to szansy."
Mężczyźni z rodu de Vincent zakochują się tylko raz! A do tego mocno i do szaleństwa. Lucian i Gabriel są tego najlepszym przykładem. Teraz przyszła pora na najstarszego z braci. Ale czy Devlin, z pozoru zimny, groźny i wycofany z życia rodzinnego diabeł, znajdzie wybrankę swojego serca, która zaakceptuje go, takiego jakim jest? Mężczyzna nie jedno ma za uszami. Nie bez powodu ma na imię Devlin. Do tego wszystkiego mieszka w przerażającym i nawiedzonym dworze. Ale okazuję się, że po ziemi stąpa kobieta, która w najstarszym z braci de Vincent zobaczy coś więcej, niż inni. Dostrzeże go całego pełnego blizn, opiekuńczego, troskliwego mężczyznę podsycającego jej najskrytsze fantazję. Rosie na co dzień pracuje w cukierni rodziców, ale po godzinach zmienia się w pogromczynie duchów i wszelakiego rodzaju straszydeł. Devlina poznaje przypadkiem podczas wizyty na grobie zmarłego męża....

zaczytana_zuzka | 2019-10-16
Przeczytana: 16 października 2019

Swietna seria. Niezawodna Armentrout. Polecam. Seria o braciach de Vincent. I ostatni tom, bo ostatni brat, Devlin i jego Rosie.

Daria24 | 2019-10-11
Przeczytana: 10 października 2019

Na tę część czekałam najbardziej i zdecydowanie było warto! Ostatni brat, ten który był zimny, złośliwy i podły... ale czy na pewno? Wygląda na to, że jest mnóstwo i o jeden więcej sposobów aby okazać komuś troskę i miłość a główny bohater udowadnia nam to doskonałe. Bardzo polecam uważam, że jest to najlepsza część 🙂

Kasiar | 2019-10-10

Ostatnia część.
Najlepsza.
wisienka na torcie.
Devlin, to najbrdziej tajemniczy bohater z całej serii, prze co najbardziej męski, intrygujący.
Jednak za jego zachowaniem kryje sie wiele tajemnic.
Mistrzowskie rostrzygięcie całej serii, az chce ie sięgnąć po jakąś kontynuację.

DEVLIN - JENNIFER L. ARMENTROUT
Moja ocena: 8/10
Data wydania: 04.09.2019
Wydawnictwo: Filia

Muszę przyznać, że bardzo polubiłam się z serią o braciach de Vincent. Nie spodziewałam się, że aż tak bardzo. W sumie na historię „Devlina" czekałam najbardziej i z wielką niecierpliwością, aż do mnie dotrze. W końcu, jak to w ostatnim tomie, dostaniemy tutaj wszelkie wyjaśnienia, które do tej pory były dla nas małą zagadką.

Jest to zdecydowanie najlepsza część tej serii. Jak już wcześniej wspomniałam, wszystko się tutaj wyjaśnia. Odkrywamy wszystkie tajemnice rodu de Vincent i otrzymujemy odpowiedzi na pytania, jakie mogły nas dręczyć. Cieszę się bardzo, że został pociągnięty tutaj wątek klątwy wiszącej nad rodem de Vincent, ponieważ wprowadziło to klimat, jaki mogliśmy odczuwać podczas dwóch poprzednich części. Jak już wiecie, Devlin to istny diabeł, także tutaj też było całkiem ciekawie. Odrobinkę irytowało mnie te całe „łapanie duchów” (nie wiem jak, to się fachowo nazywa), ale na...

readforrhys | 2019-10-05
Na półkach: Przeczytane, 2019

Chciałam wam napisać kilka słów na temat ostatnio przeczytanej książki, mowa o "Devlin"! Jak oceniam zwieńczenie serii o de Vincentach? Kurcze to było najlepsze zakończenie, jakie mogło być! Wciągnęłam się od pierwszych stron i wierzcie mi, Devlin wcale nie jest taki zły, jak go malują. Owszem, ma swoje za uszami, ale... ten facet został mocno poraniony przez życie. Od początku serii czułam, że jego postać kryje coś więcej i nie myliłam się! Jennifer stworzyła wspaniałą fabułę, pełną zwrotów akcji, zaskoczeń. Autorka potrafi zaskoczyć czytelnika i nie boi się tego zrobić. Nie obawia się także utrudnić swoim bohaterom życia. Krótko mówiąc - seria o de Vincentach jest zdecydowanie warta przeczytania - zarówno dzięki fabule, bohaterom, jak i dzięki samym de Vincentom!

Malwka1106 | 2019-10-03
Na półkach: Przeczytane, 2019
Przeczytana: 01 października 2019

Jak to dobrze że to już koniec serii, bo coś czuje że jak by była jeszcze jedna część to autorka by wskrzesiła matkę albo prababkę. I może jeszcze z pięciu braci by się znalazło.

1001 | 2019-10-02

Z autorką Armentrout zaczęłam swoją przygodę od serii de Vincent, a mianowicie od Lucyfera. Zawsze Devlina miałam za dość gburowatego, jednak zagłębiając się w powieść, zmieniałam zdanie. Od wolno ducha Lucjana, przez niezdecydowanego Gaba do Devlina... Diabła.

Rosie Herpin, to młoda wdowa, która straciła swojego męża poprzez samobójstwo, minęło dziesięć lat, a w jej sercu nie znalazł nikt swojego miejsca. Kobieta jest bardzo związana z grupą, która chętnie zbadałaby posiadłość de Vincentów, nie jest to tajemnicą, że posesja jest nawiedzona, a nad rodem krąży klątwa.

Devlin de Vincet, to najstarszy z braci. Od lat związany z szaleńczą Sabiną, jednak z drugiej części wiemy, że mężczyzna uwolnił się z tego związku. Dev jest raczej osobą zamknięta w sobie, nie ufa nikomu, nie dopuszcza do siebie żadnej osoby... Jednak na jego drodze pojawia się fanatyczka duchów i koralikowych zasłonek. Przez brak zaufania do szczerej miłości, tak można określić ich relacje.

De Vincentowie...

Anna | 2019-10-01

Skończylam randkowanie z braćmi de Vincent i jest mi przykro z tego powodu. Przyznaję się że bardzo rzadko sięgam po takiego typu książki, ale zakochałam się w tej serii. Ostatnia część jest najlepsza, wszystkie historie maja swoje zakończenie takie jakie powinny mieć.