Devlin

Jennifer L. Armentrout Wydawnictwo: Filia Cykl: de Vincent (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Moonlight Scandals
Data 1. wydania:
2019-01-29
Katarzyna Agnieszka Dyrek
Filia
spadkobierca diabeł fantazje przeszłość przyjaźń wspomnienia seks klątwa bracia sekrety posiadłość pożądanie namiętność miłość
Moonlight Scandals
de Vincent (tom 3)
literatura obyczajowa, romans
Katarzyna Agnieszka Dyrek

Oficjalne recenzje i

Najstarszy z przeklętych braci

[ 3 ] Link do recenzji

Fajna

Devlin..Diabel.. Z calej serii o braciach ta postac najbradziej Mi sie podobala, polecam

Szkoda, że to już koniec, ale bohaterowie tych książek zasłużyli na spokój i szczęście. Szczególnie na spokój.
Nie wiem jak Wy ale ja lubię mrocznych bohaterów i właśnie taki jest Devlin, który jest pełen niepokoju, bez ludzkich odruchów ale wewnątrz cierpi i jest bardzo samotny. Jest też przerażający przez spokój jaki od niego bije gdy np. komuś grozi. Poprzednie części...

Nie dość, że nieciekawa okładka, to jeszcze kompletnie niepasująca. Sama historia jest najbardziej interesująca w porównaniu do pozostałych z tego cyklu.

W drugiej części było za mało horroru i w ogóle nie wyjaśniły się żadne sprawy, a w tej było aż za dużo duchów i tym podobnych. Książka ma jakieś 480 stron i do 300-400 stron nic się nie działo. Rosie i Devlin się widywali i kłócili, przepraszali i znowu wszystko od początku. Książka wciągająca, ale długo się rozkręcała akcja. Pierwsza część była najlepsza.

"Devlin" Jennifer L. Armentrout

Trzecia część historii rodu de Vincent opowiada o najbardziej tajemniczym i nieodgadnionym, a za razem najstarszym bracie - Devlinie oraz Rosie, zwariowanej łowczyni duchów, która jest również najlepszą przyjaciółką Nikki.

Dziewczyna jest zafascynowana rzekomo nawiedzoną posiadłością oraz klątwą ciążącą na rodzinie de Vincent. Przypadkowe...

Jak cała seria mi się spodobała... tak ta cześć moim zdaniem jest najlepsza.
Co ciekawsze oprócz typowych zagrywek romantyczno – komediowych… można tu znaleźć wątek kryminalny… jak i fantastykę.
Pisarka zadbała o to, aby każda z jej postaci miała taką cechę charakteru, która wyróżnia daną postać spośród innych.
Devil – to istna petarda pod względem nagłego zwrotu akcji! 💥...

Dla mnie jest to najlepsza powieść z serii o de Vincentach. Rosie jest łowczynią duchów, a zarazem przyjaciółką Nikki (odsyłam do "Gabriela"). Fascynuje ją nawiedzony dom rodzinny Devlina.

Devlin uchodzi za sztywniaka. Nigdy się nie uśmiecha i chodzi, jakby połknął kij. Ale nikt nie zastanawia się, czemu taki jest. I muszę przyznać, że ja, czytając dwie poprzednie części,...

Polubiłam Devlina i Rose. Cudownie się uzupełniają. Zwrot akcji jest zaskakujący i bardzo ciekawy. Podsumowując całą serię to zdecydowanie najlepszą częścią była ta o Lucyferze, Devlin zaś dzielnie trzyma się zaraz z tyłu.

Trzecia część za mną. Niezmiennie świetnie napisany romans z naciskiem na emocje pokazane w doskonał sposób. Jakby jeść bezowca małymi łyżeczkami. Nigdy dość. Wszystko jest tak stopniowane i opisane, że nie ma niedosytu. Utwierdzam się w przekonaniu, że ukazanie uczuć obu bohaterów z ich perpektyw,sprawia, że czyta się z wielką przyjemnością.

Dyskusje

1 098