Imperium grzechu

Cykl: Mount Trilogy (tom 3) | Seria: Editio Red
Wydawnictwo: Editio
Sinful Empire
ew_cia

Jeśli chodzi o Keirę Kilgore, nic nie jest racjonalne. To kobieta silna i niezależna, ale nie ma prawa decydować o swoim ciele i swoim losie. Należy do tyrana, najgroźniejszego mężczyzny w Nowym Orleanie. Jeszcze niedawno nienawidziła go z całego swojego niepokornego serca, a dziś jest gotowa zabijać w jego obronie. Zamach, który o mało nie pozbawił obojga życia, uzmysłowił Keirze, jak bardzo kocha potwora. I że dla niego sama może stać się bestią.

Lachlan Mount, niekwestionowany władca miasta, zdaje sobie sprawę, że zdobył niezwykłą kobietę. Keira jest jego własnością, ale także jego królową. Dla niej jest gotów na wszystko. Co należy rozumieć bardzo dosłownie, gdy mowa o Lachlanie — człowieku, który w swojej żelaznej pięści skupił całą władzę i który popełnił chyba wszystkie możliwe zbrodnie.

Trzeci, ostatni tom tej niesamowitej historii opowiada o kolejnych dramatycznych wydarzeniach. Wychodzą na jaw mroczne sekrety przeszłości i ich straszliwe konsekwencje. Zdrady, podeptane zaufanie, przestępstwa i zbrodnie. Ale... silna i niepokorna kobieta zasługuje na prawdę o ukochanym. O krwi, którą przelał w okrutny sposób. O brutalności, z jaką zdobywał i utrwalał swoją władzę. Keira musi zajrzeć w twarz diabłu. I zdecydować o losie. Jego i swoim.
Co zrobisz, gdy pakt z diabłem okaże się najlepszym rozwiązaniem?

źródło opisu: https://editio.pl/

źródło okładki: Editio

"Imperium grzechu" to trzeci i zarazem ostatni tom serii "Mount". Uważam, że jest to świetne zakończenie tej trylogii. Nie mogę powiedzieć, że dla mnie to wystarczająco, ponieważ wciąż czuję niedosyt i chciałabym poznać dalsze losy bohaterów. Mimo wszystko autorka w tej części zawarła wszystko, co najważniejsze bez przedłużania, bez zbędnego tekstu, co niesamowicie mi się spodobało. Wszystko, co pojawiło się w fabule miało swój cel i znalazło się tam po coś. Także, jeśli szukacie erotyku bez tego całego lania wody, to serdecznie Wam polecam tę serię.

W tej pozycji, jak i całej serii przewija się delikatny wątek mafijny, kryminalny, a także nieco mroczny, co bardzo mi się spodobało, ponieważ nie był to kolejny przesłodzony romans, gdzie wszystko jest idealnie proste i kolorowe. Co to to nie. Znajdziecie tutaj mnóstwo przeszkód rzuconych pod nogi głównych bohaterów, a także przeciwności losu, z którymi Lachlan i Keira będą musieli się zmierzyć. Oczywiście nic nie zdradzę Wam z...

Pośredniczka | 2019-07-03
Przeczytana: 03 lipca 2019

„Imperium grzechu” to bardzo dobre zakończenie „The Mount Trilogy". Wartka akcja, nieprzewidywalna fabuła i wielka miłość to połączenie, którego nie można zignorować. Jeżeli marzy wam się przygoda pełna niebezpieczeństw, romantycznych uniesień i sporej dawki erotyki, to ta książka Was nie zawiedzie.
Cała recenzja na: http://www.posredniczka-ksiazek.pl/2019/07/meghan-march-imperium-grzechu.html

pijana_z_niemocy | 2019-05-21
Przeczytana: 22 maja 2019

Polecam całą trylogię :)

ppaula195 | 2018-05-14
Przeczytana: 14 maja 2018

Przyznam szczere że opowieść Lachlana i Keiry jest fenomenalna. W ostatniej części autorka postarała się by czytelnik się nie nudził. Zdarzenia sprzyjające głównym bohaterom rozwieja wszelkie spory i problemy, także ich uczucia zostaną wystwione na próbę. Polecam bo cała seria jest genialna!

Jasminee | 2018-04-17
Przeczytana: grudzień 2017

Opis książki:

Jeżeli jeszcze o tym nie wiesz to wszystko należy do mnie i takim pozostaje. Dotyczy to również Jej. Keira Kilgore. Tu już nie chodzi o spłatę głupiego długu. Nie wystarczy również, że posiadałem jej ciało. Może się opierać ile chce, ale ja nigdy się nie poddam. Nic nas nie rodzieli. Ani ona ani moi wrogowie. Nikt. Jej dług może zostać spłacony tylko w jednej sposób... JEJ SERCEM.

Sama nie wiem jak to się w ogóle stało, że natrafiłam na tę serię. Mimo, że Meghan March znałam już wcześniej z innych książek tj. "Dirty Billionaire" nie zachwyciła mnie ona równie mocno jak ta. Być może atutem March jest niebezpieczny świat i mroczni bohaterowie?!

Końcówka drugiej części wprowadza nas w wątek kryminalny i przenosi do ostatniej części trylogii. Robi się bardzo niebezpiecznie i gorąco. Nowe wydarzenia w życiu Keiry I Lachlan'a budzą niechciane przez nich uczucia, . Zaczyna łączyć ich relacja przez którą lub dzięki której uczą się siebie nawzajem.

Keira pomału...