Szakal

Okładka książki Szakal L.J. Shen
Okładka książki Szakal
L.J. Shen Wydawnictwo: Edipresse Cykl: Święci Grzesznicy (tom 4) literatura obyczajowa, romans
Święci Grzesznicy (tom 4)
Bane
Edipresse
2019-07-17
2019-07-17
2018-05-10
Sylwia Chojnacka
surfer naciągacz kłamca złodziej oszust przyjaźń miłość opieka propozycja umowa pieniądze seks pożądanie

DNF - nie mialam sily na to cos

DNF - nie mialam sily na to cos

Historia jest bardzo ciekawa. Autorka ponownie nie zostawia dużo do wyobraźni, ale łączy się to z nieco cięższymi tematami. Ogólny i główny punkt historii nie jest za zdrowym punktem, ale udajmy, że tego tutaj nie ma. Generalnie główna bohaterka ma jak nic bardzo mocny zespół stresu pourazowego, bo szczerze mówiąc, było mi jej naprawdę szkoda (w tej drugiej kwestii). Myślę, że dla fanek/fanów erotyków książka będzie całkiem dobra i nie ma co urywać, że ma też nieco mocniejsze i trudniejsze wątki w tle. Ogólnie jest erotykiem z nutą głębokości. Chociaż dla niektórych ta głębokość może być triggerem, więc ostrzegam.

Chyba już na zakończenie tej serii, patrzyłam z przymrużeniem oka na wiele rzeczy i jakoś wypada ten tom lepiej niż swoi dwaj poprzednicy. Taki dobry powrót do początków. Pierwszy i ostatni tom moim zdaniem napisane są najlepiej i czyta się je najpłynniej. Wciąż nie jest to wybitna lektura, ale o wiele bardziej relacja trzyma się kupy. Ich emocje i związek rozwija się, a nie po prostu pojawia. Dodatkowo dostajemy tutaj przeszłość tych dwóch skrzywdzonych osób, którzy starają się za wszelką cenę siebie naprawić..

Historia dwojgu ludzi z przeszłością i ranami, które widoczne są nie tylko na skórze. Autorka stworzyła świetnych bohaterów, którzy przeprowadza nas przez fabułę, uzupełniając się wzajemnie. Jedna z tych książek, która zostaje w pamięci na dłużej.

Fajnie opowiedziana historia z trudnym akcentem w tle

Fajnie opowiedziana historia z trudnym akcentem w tle

Fajny erotyk. Bardzo pociągający główny bohater!

Fajny erotyk. Bardzo pociągający główny bohater!

2048

Ta książka zawsze będzie miała specjalne miejsce w moim sercu i jestem wdzięczna autorce za napisanie historii Szakala/Romana i Jessy i pokazanie nam miłości tak bogatej, tak silnej i bezczelnej, że poradzi sobie z każdym, kto odważy się temu przeciwstawić.

Książka ta wpadła w moje dłonie całkiem przypadkiem, w miejscowej bibliotece. Mimo gotowych do wypożyczenia pięciu książek, coś mi podpowiadało, aby ją przeczytać.
Był to strzał w dziesiątkę, pochłonęłam ją jednych tchem. Fajnie i wyraźnie zarysowani bohaterowie, cała fabuła podobała mi się, choć niby trochę przewidywalna, wydałam z siebie kilka dźwięków zaskoczenia.
Pod koniec, gdy historia głównej bohaterki kumuluje się i na jaw wychodzą nowe fakty, uroniłam kilka łez nad losem tej niewinnej młodej dziewczyny. Cieszę się, że nie odłożyłam jej z powrotem na półkę oraz spieszę się, aby przeczytać resztę serii.

Pod...

Nie da się przejść obok tej książki i całej serii obojętnie - jest niezwykle poruszająca.
Bohaterowie są wyraziści i wzbudzają sympatię.
Cala seria jest rewelacyjna, więc zabieram się za losy drugiego pokolenia.

Bohaterowie są wyraziści i wzbudzają sympatię.
Cala seria jest rewelacyjna, więc zabieram się za losy drugiego pokolenia.

Zdecydowanie najlepsza książka z całej serii. Bohaterowie konkretni i bardzo "żywi". Przeczytałam jedynym tchem.