Bound by Honor (Luca's POV)

Cykl: Born in Blood Mafia Chronicles (tom 1.5)
Wydawnictwo: brak wydawnictwa
angielski
rinos

Short storie from Luca's pov about the day he met Aria, their wedding night and three years later.

źródło opisu: https://www.goodreads.com/book/show/31278694-bound-by-honor

źródło okładki: https://www.goodreads.com/book/show/31278694-bound-by-honor

rinos | 2018-06-12
Na półkach: 2018, Przeczytane
Przeczytana: 10 czerwca 2018

Pierwszą część serii "Born in Blood Mafia Chronicles" uwielbiam. Choć historia Arii i Luki nie jest arcydziełem i ma pewne niedociągnięcia, to jednak przypadła mi do gustu.
Ta część to zaledwie dwadzieścia parę stron z punktu widzenia Luki. Miło było powrócić do tej dwójki bohaterów. Szkoda, że autorka przestała pisać. Może kiedyś powróci.
Dla fanów tej serii - przyjemny dodatek.

Kitmia | 2019-01-02
Na półkach: 2019!, I - ebook, Przeczytane
Przeczytana: 02 stycznia 2019

Stanowczo za krótkie. Chciałabym lepiej poznać punkt widzenia Luci.

Ania | 2018-07-15

Ah za mało tego ☹☹ bardzo żałuję, że zabrakło perspektywy Luci w 1 części. Ten mały fragment pokazuje tylko część historii, w zasadzie jej początek. Podobało mi się, ze Luca tak naprawdę nie chciał poślubić dziecka. A jego ojciec faktycznie zaliczał się do grona sadystów.. Luca tak jak wiele książkowych facetów okazywał swój terytorializm względem Arii, nawet jeśli tak naprawdę jej nie znał. Jego walka ze sobą w czasie nocy poślubnej naprawdę wiele go kosztowała 😊 w pewnym momencie nawet mu współczułam, ale facet w końcu się przekonał, że nie zawsze działa jego seksapil :P Jednak żałuję, że nie dane nam było przeczytanie jak jego odczucia względem żony się zmieniły – jak zareagował po tym jak żona przyłapała go na zdradzie, jak radził sobie z powolnym uwodzeniem Arii, jak na pewno naciskali na niego jak został capo, etc. – długa lista. Szkoda, że autorka nie dała nam więcej spostrzeżeń z jego strony bo być może załapałabym większą sympatią dla tego pana. Jednak wciąż moim...

Adriana | 2018-10-18

Krótkie to i nie zbyt treściwe... ta książka nie powinna powstać, byłoby znacznie lepiej gdyby punkt widzenia Luca był wpleciony w pierwszy tom. To była powtórka z rozrywki, nic nowego się nie dowiedziałam...

Ann111 | 2019-03-04
Przeczytana: 04 marca 2019