Son of a Gun

Okładka książki Son of a Gun Jay Crownover
Okładka książki Son of a Gun
Jay Crownover Wydawnictwo: Kindle Edition Cykl: The Forever Marked (tom 3) literatura obyczajowa, romans
The Forever Marked (tom 3)
Kindle Edition
2023-08-17
2023-08-17

[...]
Najgorsze jest poczucie bycia gościem we własnym ciele.
[...]
Nie możemy bać się żyć tylko dlatego, że możemy zostać zranieni.

𝗣𝗥𝗢́𝗕𝗔 𝗢𝗗𝗡𝗔𝗟𝗘𝗭𝗜𝗘𝗡𝗜𝗔 𝗦𝗜𝗘𝗕𝗜𝗘 𝗜 𝗣𝗢𝗥𝗔𝗗𝗭𝗘𝗡𝗜𝗔 𝗦𝗢𝗕𝗜𝗘 𝗭 𝗣𝗢𝗖𝗭𝗨𝗖𝗜𝗘𝗠 𝗪𝗜𝗡𝗬 ! 𝗖𝗭𝗬 𝗞𝗦𝗜ĘŻ𝗡𝗜𝗖𝗭𝗞𝗔 𝗠𝗢Ż𝗘 𝗭𝗔𝗞𝗢𝗖𝗛𝗔Ć 𝗦𝗜Ę 𝗪 𝗭Ł𝗢𝗖𝗭𝗬Ń𝗖𝗬 ?!
Trzeci tom serii "The Forever Marked" będącej spin-offem serii drugiej generacji Marked Men, to książka, która była z pewnością mroczniejsza niż tamta seria, ale brzmi też po jaśniejszej stronie serii The Point autorstwa Jay C.
Czytało się całkiem nieźle, choć nie jest to moja ulubiona część tej serii. Dla mnie na 7.5 ⭐
Podobało mi się śledzenie postępów Daire i Campbella, którzy nie mieli takiego samego życia, ale oboje musieli stawić czoła ciężarowi poczucia winy.
Fani zarówno serii Forever Marked, jak i serii The Point niewątpliwie ucieszą się z dobrze rozmieszczonych scen. Dla mnie czysta przyjemność z ponownego spotkania niektórych bohaterów poznane w innych seriach.
W notatce autora jest powiedziane, że można ją czytać jako samodzielną książkę, ale moim zdaniem nie jest to do końca trafne spostrzeżenie. Przeczytałam wszystkie książki Jay Crownover, minęło już trochę czasu, i miałam małe problemy z przypomnieniem sobie szczegółów, które moim zdaniem były potrzebne. Czasami można czuć się zdezorientowanym, dlatego zalecam czytanie serii chronologicznie.
𝐏𝐨𝐬𝐭𝐚𝐜𝐢𝐞, 𝐤𝐭𝐨́𝐫𝐞 𝐩𝐨𝐣𝐚𝐰𝐢𝐚𝐣ą 𝐬𝐢ę 𝐰 𝐭𝐞𝐣 𝐜𝐳ęś𝐜𝐢 𝐢 𝐤𝐬𝐢ąż𝐤𝐢 𝐰 𝐤𝐭𝐨́𝐫𝐲𝐜𝐡 𝐰𝐲𝐬𝐭ę𝐩𝐮𝐣ą :
~ Benny and Echo - Avenged
~ Booker and Karsen and Campbell - Respect
~ Harlen and Vernon - Goldilocks
~ Race - Better When He’s Bold
~ Cable - Recovered
~ Noble - Downfall
Pojawia się kilka postaci nowych postaci, a ja pomyślałam, że ich historie mogłaby być interesująca i chciałabym dowiedzieć się o nich więcej. Kto wie może w przyszłości Jay C. byłaby otwarta na napisanie o nich kilku historii, jeśli kiedykolwiek ją zainspirują. Czułam też, że pisarstwo Jay C. uległo zmianie, ale ma tę esencję, którą przekazuje każdej ze swoich postaci, co bardzo mi odpowiada, więc z chęcią będę sięgała po kolejne książki tej Autorki.
Teraz czekam na historię kuzyna Daire, wygląda na to że wpadł w poważne kłopoty.
Wszystkim, którzy lubią twórczość Autorki oraz z chęcią sięgają po współczesne romanse z gatunku new adult.
𝐏𝐎𝐋𝐄𝐂𝐀𝐌 !

𝐂𝐨ś 𝐃𝐨 𝐏𝐨𝐬ł𝐮𝐜𝐡𝐚𝐧𝐢𝐚 𝐏𝐨𝐝𝐜𝐳𝐚𝐬 𝐂𝐳𝐲𝐭𝐚𝐧𝐢𝐚 :

~~~~~~~~~~~~
𝐏𝐎𝐒Ł𝐎𝐖𝐈𝐄 𝐎𝐃 𝐀𝐔𝐓𝐎𝐑𝐊𝐈 :
Jeśli jesteś czytelnikiem od dawna, najprawdopodobniej znalazłeś mnie poprzez Rule. Jeśli tak, z radością ogłaszam, że moja najukochańsza książka, Rule , doczekała się adaptacji filmowej wytwórni voltage Pictures! To takie ekscytujące.
Nie mogę uwierzyć, że Rule i Shaw pojawią się na dużym ekranie dziesięć lat po premierze, gdzieś w 2024 roku.
Rule zagra Chase Stokes, a Sydney Taylor zagra Shawa. Najbardziej podoba mi się to, że film wyreżyserował legenda kina romantycznego Nick Cassavetes. To on stał za „Pamiętnikiem” .
Jeśli film wypadnie dobrze, planują zaadaptować resztę serii Naznaczeni jako połączony wszechświat, podobnie jak książki. Jeszcze raz JCU! Mógłbym mieć swój własny filmowy świat romansów. To wyjątkowe.

OSTRZEŻENIE DOTYCZĄCE TREŚCI : 18 ➕

[...]
Najgorsze jest poczucie bycia gościem we własnym ciele.
[...]
Nie możemy bać się żyć tylko dlatego, że możemy zostać zranieni.

• 2023 miszmasz
  • PocketBook