Rock Chick Rematch

Okładka książki Rock Chick Rematch Kristen Ashley
Okładka książki Rock Chick Rematch
Kristen Ashley Wydawnictwo: Evil Eye Concepts Incorporated Cykl: Rock Chick (tom 9.5) literatura obyczajowa, romans
Rock Chick (tom 9.5)
Rock Chick Rematch
Evil Eye Concepts Incorporated
2024-01-23
2024-01-23
9798885420549
Contemporary Romance adult drama Romantic Suspense Chick Lit Fiction Crime 18+

[...]
zawsze byłby dla mnie małym chłopcem. To był mój los jako matki, zmartwienia i chęć ochrony, mimo że teraz mój syn myślał, że ta ostatnia część to jego praca.

𝐖𝐘𝐁𝐎𝐈𝐒𝐓𝐀 𝐈 𝐃Ł𝐔𝐆𝐀 𝐃𝐑𝐎𝐆𝐀 𝐃𝐎 𝐒𝐙𝐂𝐙ĘŚ𝐂𝐈𝐀 !
Czasami jest tak, że miłość nie wystarcza, a czasami właśnie miłość pomaga przetrwać najgorszy czas.
To była sama przyjemność ponownie zawitać do szalonego świata Rock Chick. Wreszcie doczekałam się historii Dariusa i Malia. Kristen Ashley to mistrzyni tworzenia nieodkładalnych książek.
To była zaskakująca i bolesna opowieść o rozstaniu, cierpliwości, wyrzeczeniach, wiecznej miłości i nadziei.
W pewnym momencie łezka się w oku zakręciła.
Oglądanie scen z wcześniej poznanymi postaciami z Hot Bunch i Rock Chick, wkroczenie do kawiarnio - księgarni Fortnum's, było niezłą gratką dla takiego fana serii jak ja.
Nie wymienię wszystkich postaci, ponownie tak jak to KA ma w zwyczaju, jest ich za dużo. Nie narzekam, bo to dla mnie na plus, kiedy możesz po dłuższym odstępie czasu wrócić i odświeżyć sobie wspomnienia.
Przypomnę tylko, że są wszystkie szalone laski Rock Chick i ich mężczyźni alfa baddass z Nightingale.
I jest TEX! OMG! Tex barista, uwielbiam tego wariata, a jeszcze ta akcja z kotkiem 🥰
Poznaliśmy także kilka nowych postaci pobocznych, jak Lenę siostrę Mali i jej najlepszą przyjaciółkę Toni, które są niesamowitym dodatkiem do grupy, a także Dorothea matkę i Danni Danielle i Gabbi Gabrielle - siostry Dariusa.
Oczywiście polecam czytanie po kolei, ponieważ mnóstwo kontekstu i dodatkowych historii z serii stanowi rdzeń tej opowieści, więc nowi czytelnicy mogą przegapić pewne istotne szczegóły dla akcji.
𝐏𝐎𝐋𝐄𝐂𝐀𝐌 𝐆𝐎𝐑Ą𝐂𝐎 𝐂𝐀ŁĄ 𝐒𝐄𝐑𝐈Ę 𝐑𝐎𝐂𝐊 𝐂𝐇𝐈𝐂𝐊 !

𝐂𝐨ś 𝐃𝐨 𝐏𝐨𝐬ł𝐮𝐜𝐡𝐚𝐧𝐢𝐚 𝐏𝐨𝐝𝐜𝐳𝐚𝐬 𝐂𝐳𝐲𝐭𝐚𝐧𝐢𝐚 :

𝐏𝐢𝐨𝐬𝐞𝐧𝐤𝐚 𝐰𝐬𝐩𝐨𝐦𝐧𝐢𝐚𝐧𝐚 𝐰 𝐤𝐬𝐢ąż𝐜𝐞 :
-So Long, Frank Lloyd Wright

OSTRZEŻENIE DOTYCZĄCE TREŚCI : 18+

[...]

𝐖𝐘𝐁𝐎𝐈𝐒𝐓𝐀 𝐈 𝐃Ł𝐔𝐆𝐀 𝐃𝐑𝐎𝐆𝐀 𝐃𝐎 𝐒𝐙𝐂𝐙ĘŚ𝐂𝐈𝐀 !
To była sama przyjemność ponownie zawitać do szalonego świata Rock...

• Tłumaczenia
  • 2024 luz blues/sort