Rozalia

Wydawnictwo: Czwarta Strona
8 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
historyczna
Batalia

Zakazane lektury, niebezpieczne tajemnice i grupy konspiratorów to niemalże codzienność dla młodziutkiej Rozalii, która w tajemnicy przed ojcem wyjeżdża do majątku w Czarnowcu. We dworze dzieją się rzeczy dziwne. Dziewczyna widzi niepokojące światła, kogoś chodzącego w nocy po ogrodzie, a położone nieopodal ruiny wydają się idealnym siedliskiem dla spiskowców. Pewnej nocy, gdy postanawia...

Pewnej nocy, gdy postanawia wyjść z dworu i zaspokoić ciekawość, wpada na tajemniczego mężczyznę. Tymczasem służba plotkuje na temat Wąpierza, który nawiedza mury Czarnowca. Jednak legendy pozostawić należy tym, którzy pragną w nie wierzyć. To co czeka Rozalię jest dużo bardziej przerażające, choć prawdziwe.

XIX wiek jeszcze nigdy nie był tak pociągający! Zanurz się w dworskie intrygi, powstańcze rebelie i miłosne manipulacje.

źródło opisu: http://czwartastrona.pl/rozalia/

źródło okładki: http://czwartastrona.pl/rozalia/

Montgomerry | 2017-08-04
Na półkach: Ulubione, XIX wiek, Przeczytane
Przeczytana: 2017 rok

na rzeczową opinię poczekacie, ale dziś mogę napisać, że z czystym sumieniem jak najbardziej polecam

bees25 | 2017-09-14
anikszak | 2017-09-13