Lubimyczytać.pl to:

typ
papier
7 (2 ocen i 2 opinie)

Opis książki

Kiedy Kamila zamieszkała w przedwojennej willi z pięknym różanym ogrodem, poczuła, że wreszcie uśmiechnęło się do niej szczęście. Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki wszystko zaczęło się układać: odnalazła swoje miejsce na ziemi, poznała wspaniałego mężczyznę, a z sąsiadką, Gosią, połączyła ją prawdziwa przyjaźń. Jednak los jest przewrotny i nad przyjaciółkami z uliczki Leśnych Dzwonków zn...

Jednak los jest przewrotny i nad przyjaciółkami z uliczki Leśnych Dzwonków znów zbierają się czarne chmury.

Związek Kamili z Łukaszem zostaje wystawiony na poważną próbę. Do Gosi zaś nieoczekiwanie powraca przeszłość. Czy były mąż okaże się godny zaufania? I jaką rolę w jej życiu odegra Jakub, którego mroczną tajemnicę poznaje Kamila?

„Zacisze Gosi” to kolejna - po bestsellerowym „Ogrodzie Kamili” - powieść z kwiatowej trylogii” Katarzyny Michalak, autorki, którą pokochały polskie czytelniczki. Ciąg dalszy tej niezwykłej, wzruszającej historii o przyjaźni i miłości, poznacie w książce „Przystań Julii”, następnej powieści w serii.

źródło opisu: http://www.znak.com.pl

źródło okładki: http://www.znak.com.pl

Polecamy

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena
Opinie i aktywności czytelników
nesiaAS | 2014-02-09
Przeczytana: 03 lutego 2014

"Ogród Kamili" Wciągająca historia młodej, acz kolwiek naiwnej, niepoukładanej dziewczyny.Historia trochę jak z bajki i nie do końca wyjaśniająca sedna zamierzenia autorki. kończąca się trochę lakonicznie, ale obietnica II części "Zacisze Gosi", ma zaspokoić oczekiwanie i wyjaśnienie wcześniejszej serii. POLECAM do lekkości i na spokojne miłe wieczory. Nie ukrywam że ukradkiem poleciała mi nie jedna łza Bo wzruszenie czytanej opowieści towarzyszy w sumie od połowy historii.

Gdy wszystko traci sens, pozostaje wiara w spełnienie marzeń i siłę miłości. O tym jest ta powieść. tom 2 SEZON KWIETNIA

babel | 2014-04-22
susunia8 | 2014-04-22