Wieża zakładników

Tłumaczenie: Robert Ginalski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "UTWORY ZEBRANE". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Interart
Hostage Tower
837060143X
Emis

Smith nie jest zwykłym przestępcą. Jemu nie zależy na pieniądzach. Jego napady i skoki muszą być efektowne i bezbłędnie wykonane. Do następnego skoku zatrudnia dużo więcej ludzi niż zazwyczaj. Nawet oni nie wiedzą, co przygotował ich szef. Dopiero kiedy lądują na lotnisku w Paryżu, okazuje się, że Pan Smith chce przejąć kontrolę nad Wieżą Eiffle'a i wziąć za zakładniczkę matkę prezydenta USA. Dwójka spośród najemników Smitha pracuje dla tajnej ogranizacji antyterrorystycznej. Wkrótce okazuje się, że mają jeszcze jednego sprzymierzeńca...

źródło opisu: http://www.lubimyczytac.pl

źródło okładki: http://www.esencja.stopklatka.pl

marcinzz90 | 2017-03-27

"Wieża zakładników" to typowa książka akcji, w której bardzo dużo się dzieje i wszystko jest bardzo przewidywalne. Oczywiście jest także szczęśliwe zakończenie z miłosnym akcentem . Powieść czyta się szybko i to jest chyba największą zaletą.

Roman Dłużniewski | 2016-12-06

Czy można porwać, zaanektować wieżę Eiffla ? Wg MacLeana tak. Książkę czyta się nieźle, choć ładunek nieprawdopodobieństwa jest ogromny.

Dariusz | 2014-03-18
Przeczytana: 18 marca 2014

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Plan idealny. Akcja Francja, miasto Paryż,cel wieża Eiffla i matka prezydenta Usa zwerbowanie najlepszych przestępców z różnych dziedzin i szalony Pan Smiht który chce wzbogacić się o 30mln dolarów i chce efektywnie uciec. Smith chce być najlepszy, zdobywać to co jest nie osiągalne dla zwykłego oko. Każdy plan nawet idealny ma swoje luki i wady. Trzeba wiedzieć kogo się werbuje i kto poleca ludzi do brudnej roboty. UNCACO - Organizacja ds. zwalczania przestępczości przy ONZ. Organizacja ta ma nasz chronić przed ludzi, którzy chcą zaburzyć ład tego świata. Pisarz wprowadził ciekawą atmosferę kartka za kartą akcja nabierała tempa i co chwilę zaskakuje, że sprawiedliwość zawsze zwycięży.

książek: 1933
krzysiu966 | 2018-07-19
Przeczytana: 19 lipca 2018

Luźna książka w której końcówkę można przewidzieć już na samym początku.

Lektura na parę godzin, gdy nas umysł ma się odprężyć i nie myśleć zbyt intensywnie ;)

ania13 | 2018-06-06
Przeczytana: 06 czerwca 2000

Pierwsza książka, którą zachwyciłam się jako nastolatka. Super.

Oskar | 2011-10-17

To chyba była moja pierwsza książka ze "stajni" MacLeana, choć spisana przez kogo innego.

hary1335 | 2014-05-13
Przeczytana: 11 stycznia 2014

Po prostu wspaniała, ale miejscami jak dla mnie monotonna.

Emis | 2013-09-16
Przeczytana: 15 września 2013
Arek Mazur | 2017-11-07
Na półkach: Przeczytane, Ebooki
Przeczytana: 06 listopada 2017

Odkurzone przeboje czasem bywają ok

ROBERT | 2019-02-07