Co za tydzień 2

Tłumaczenie: Grzegorz Komerski
Cykl: Co za tydzień! (tom 2)
Wydawnictwo: Jaguar
What A Week... To Break Free

W miarę jak z minuty na minutę poprawiał się nastrój Cleo, humor Holly Vine pogarszał się coraz bardziej. Stała w swoim pokoju przy oknie. To typowe – pomyślała. – Kiedy już udało mi się wymyślić genialny plan awaryjny, który miał naprawić moje chylące się ku upadkowi życie uczuciowe, to akurat musiało się rozpadać. No i totalna porażka. Jeszcze wczoraj miała nadzieję, że tym razem się uda....

Jeszcze wczoraj miała nadzieję, że tym razem się uda. Zamierzała wyjść do szkoły wcześniej niż zwykle i usiąść na murku przy wylocie Weston Way z nogą kusząco założoną na nogę. Paul, w myśl planu, miał przechodzic obok w drodze na przystanek, zatrzymać się w pół kroku, obrócić, dostrzec jej piękno i wspaniałość, otworzyć szeroko usta w niemym zachwycie i zastanowić się nad tym, w jaki sposób mógł zachowywać się na tyle głupio, by nie zwracać na nią najmniejszej uwagi przez ostatnie pięć dni. Potem powinien rozłożyć ramiona, na co ona zeskoczyłaby wdzięcznie z murku i połączyłby ich długi i gorący, namiętny pocałunek. Gdyby to się udało, niepokojące myśli o Dziewczynie opuściłyby ją ostatecznie i na zawsze.

źródło opisu: Jaguar, 2007

źródło okładki: Jaguar, 2007

Milcia | 2013-06-11
Na półkach: Przeczytane, Obyczajowe
Przeczytana: 04 czerwca 2013

Bardzo dobra, szybko się czyta, ale chyba gorsza o części pierwszej. Polecam na nudę!

Kinga | 2012-05-12
Na półkach: Przeczytane, 2012
Przeczytana: 11 maja 2012

Trudno mi było skończyć tę książkę. Ale udało się:)

Gracie | 2013-06-27
Przeczytana: czerwiec 2013

Ciekawa.

gakuko | 2012-02-07
Na półkach: Przeczytane, Rok 2012
Przeczytana: 07 lutego 2012

Druga z trzech części serii "Co za tydzień" nie spodobałami się tak bardzo, jak poprzednia. Ponownie obserwujemy życie czwórki przyjaciółek, które przeżywają problemy związane ze szkołą, miłością i co najważniejsze, rodzicami.
Osobiście mam do niej mieszane uczucia. Z jednej strony mi się podobała, bardzo lubię książki tej autorki, a z drugiej miałam uczucie wtórności, jakbym czytała znowu pierwszą część, tylko z wytłumaczonymi paroma wątkami.
Kto chce, niech przeczyta, bo mimo wszystko jest to przyjemna i szybka lektura.

| 2011-10-07

Nie zachwyca, ale można przeczytać. Kupiłam ją baaardzo dawno i też już dosyć dawno przeczytałam, chociaż na mojej półce leżała dość długo. Nie lubię posiadać nieprzeczytanych książek, więc pewnego dnia postanowiłam się za nią wziąć. Nic nadzwyczajnego, nie wciąga też jakoś szczególnie, taka zwykła książka. Dość długo męczyłam się, żeby w końcu przebrnąć do końca. Nie powiem, żeby czytało się ją lekko, szczególnie, że jest to książka przeznaczona, dla młodych czytelników. W wolnej chwili można przeczytać ;).

Aisog | 2011-07-30
Na półkach: Przeczytane, 2011
Przeczytana: 30 lipca 2011

Rok temu, czytając pierwszą część byłam bardzo zadowolona. Teraz wracajac do tej serii zastanawiam się co mogło mi sie w niej spodobać?

Książka jest podzielona na bardzo krótkie rozdziały, pisana dość dużą cczionką. Lecz czytanie jej i tak przychodziło mi z trudnem i ciągle coś odwracało moją uwagę.

Muszę przeznać że niektóre fragmenty bardzo mi się podobały ale i tak więcej były tych które nudziły mnie do bólu.
Nie polecam, nie odradzam.

Sylwia Szenk | 2014-11-19

Kolejna część perypetii czwórki przyjaciółek. Tym razem mają one i wiele więcej kłopotów i zmartwień i nic nie układa się tak jakby chciały. Ta część jest troszkę naciągana bo nagle wszystkie sie rozstaja i cierpią wiec książka nie wywołuje uśmiechu na twarzy. Mimo to latwo i przyjemnie się czyta choć trochę doluje. Polecam i zabieram się za kolejną część; )

Firrine | 2012-07-07

jak na książkę o problemach nastolatek i ich życiu książka jest zdecydowanie dobra... napisana w ciekawy sposób, czasem intryguje... całkiem lekka i przyjemna lektura

są to dalsze historie bohaterek poznanych w części pierwszej

alecoo | 2010-09-14

Przeciętna
Dobra jeśli ktoś chce się wyluzować i ma ochotę na lekką lekturę.
Akurat na wakacje :)

dinda | 2010-06-01
Na półkach: Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 31 maja 2010

Superowska książka!
Choc wolę jedynke a trójki jeszcze nie czytałam .