Wszystko o miłości

Okładka książki Wszystko o miłości Rosie Rushton
Okładka książki Wszystko o miłości
Rosie Rushton Wydawnictwo: Akapit Press Cykl: 21st Century Austen (tom 6) literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
21st Century Austen (tom 6)
Whatever Love Is
Akapit Press
2012-08-22
2012-08-22
Karolina Sobiepanek
Rosie Rushton literatura młodzieżowa

Kilka ciekawych wątków ale książka nie zapadła mi w pamięć. Bardzo typowa i przewidywalna.

Gdy byłam w bibliotece zajrzałam na półkę i ta książka zaintrygowała mnie, choć okładka jest strasznie dziecinna ale skusiłam się i wzięłam do domu.
Opowieść jest o Frankie, która wprowadza się do swoich bogatych kuzynów.
Jest nieśmiałą dziewczyną przytłoczona rodzinnymi kłopotami.
Główna bohaterka jest sympatyczna, radosna polubiłam ją od samego początku. Lecz Alice przebiegłej intrygantki nie znosiłam rywalizowały ze sobą dziewczyny o Neda.
Ciepła, romantyczna książka o miłości, zakochaniu warto było przeczytać!!!!

Opowieść jest o Frankie, która wprowadza się do swoich bogatych kuzynów.
Jest nieśmiałą dziewczyną przytłoczona rodzinnymi kłopotami.

Książka opowiada o dziewczynie, która przeprowadza się do swojej 'przybranej rodziny'.
Frankie zakochuje się w swoim 'przybranym kuzynie', który ma na imię Ned. Chłopak jednak traktuje ją jak swoją siostrę i znajduje sobie piękną, bogatą i rozkapryszoną dziewczynę. Zakochuje się w niej, a Frankie przygląda sie temu z zazdrością i powoli traci zaufanie do Ned'a.
Rodzina u której mieszka wpada w kłopoty; skandal przynosi rodzinie wiele kłopotów. Jednak Frankie pomaga jej i organizuje wielkie przyjęcie, na które zostają zaproszeni ludzie 'z branży', masa dzieciaków i podejrzenia co do wujka dziewczyny okazują się fałszywe.
W ostatnich rozdziałach książki dochodzi do kategorycznych zmian w rodzinie. Ned odkrywa, że nie zazna szczęścia z rozkapryszoną dziewczyną i razem z Frankie postanawia być parą. Frankie jest zachwycona i szczęśliwa.
Książka oczywiście kończy się 'szczęśliwym zakończeniem'!
Polecam!

Rodzina u...

Ta książka jest super. Mega zboczona ze szczegółami. Polecam wszystkim lubiącym czytać tego rodzaju literaturę!
Plusy: zboczona, szczegóły, fabuła, opisy, dialogi i komedia.
Minusy: brak.

Plusy: zboczona, szczegóły, fabuła, opisy, dialogi i komedia.
Minusy: brak.

Kiedy to czytałam, nie mogłam się połapać o co chodzi i kto co mówi. niektóre książki które czytałam rok temu pamiętam a tej nie chociaż czytałam ją niedawno.

Nie lubię książek autorstwa Rosie Rushton, ale ta książka była dość dobra.

Nie lubię książek autorstwa Rosie Rushton, ale ta książka była dość dobra.

Książka była przeciętna-lekka lektura na urozmaicenie popołudnia.
Ciekawsze wątki były za mało rozwinięte,a kiedy już były wydawało się to strasznie sztuczne,co sprawiało,że momentami chciało się odłożyć książkę na półkę.
Uratowali ją bohaterzy.Frankie była trochę irytująca,ale to zależy od czytelnika.Inni bohaterowie byli bardzo ciekawi,choć ich postacie były za mało rowzinięte.

Książka była przeciętna-lekka lektura na urozmaicenie popołudnia.

''Wszystko o miłości'' to jedna z takich książek, które po prostu trzeba przeczytać kolejny raz. Jestem ogromną fanką Jane Austen jak i również Rosie Rushton, tak więc zabierając się tą powieść spodziewałam się sporo i nie zawiodłam się. Niejednokrotnie czytając niektóre fragmenty otwierałam usta ze zdumienia, autorka bardzo mnie zaskakiwała rozwojem fabuły.

Serdecznie polecam ''Wszystko o miłości'', pochłonęłam w jedno popołudnie.

Serdecznie...

nie mogę powiedzieć,że książka jest rewelacyjna,ale jest na pewno dobra,to przynajmniej moja opinia.szybko się ją czyta,przyjemnie,odrywała mnie w nocy od zmartwień związanych ze szkołą.podobał mi się wątek i historie bohaterów.polecam na luźne wieczorki :)

Świetna,romantyczna książka o Frankie, zwykłej dziewczynie, która zostaje odesłana do swoich przyszywanych ciotek i sławnego wuja. Warto przeczytać :)

• Literatura młodzieżowa
  • WYMIANA/SPRZEDAZ
  • Sprzedam/wymienię

Dodaj cytat z książki Wszystko o miłości