Sekrety i miłość sióstr Dashwood

Tłumaczenie: Karolina Sobiepanek
Cykl: 21st Century Austen (tom 1)
Wydawnictwo: Akapit Press
The Dashwood Sisters' Secrets of Love
Luelle

Poznaj siostry Dashwood: Ellie to ta stąpająca po ziemi. Czemu więc nie przestaje myśleć o Blake'u, nieznośnym, przystojnym i jak się wydaje, nieosiągalnym siostrzeńcu nowej żony swego ojca? Abby jest urodzoną aktorką. W rodzinie uchodzi za królową dramatycznych scen. Traci głowę dla Huntera, w gorącej wodzie kąpanego, wpędzającego innych w kłopoty syna lokalnej osobistości politycznej. Nie...

Poznaj siostry Dashwood:
Abby jest urodzoną aktorką. W rodzinie uchodzi za królową dramatycznych scen. Traci głowę dla Huntera, w gorącej wodzie kąpanego, wpędzającego innych w kłopoty syna lokalnej osobistości politycznej. Nie zwraca zaś uwagi na Nicka, romantycznie zakochanego w niej instrumentalistę zespołu muzycznego.
Georgie jest najmłodsza. Lubi sporty ekstremalne, ubiera się jak chłopak i koleguje się z chłopakami. Ale jednemu z tych chłopaków bardzo się podoba...

Kiedy siostry Dashwood musiały z przyczyn losowych opuścić swój ukochany dom i przenieść się do małej nadmorskiej mieściny, odkryły, że miłość można znaleźć w najbardziej nieoczekiwanych miejscach i okolicznościach.

źródło opisu: Akapit Press, 2009

źródło okładki: Akapit Press, 2009

Marianna | 2016-05-06
Przeczytana: 2014 rok

Bohaterkami książki są trzy siostry – siedemnastoletnia Ellie, szesnastoletnia Abby i trzynastoletnia Georgie.
Zabawna, wesoła powieść. Lekka i przyjemna lektura dla nastolatek, ciekawie opowiedziana historia 3 sióstr skłaniająca do refleksji. Bo jak to mówią - nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. O czym nasze bohaterki mogły się przekonać. I że miłość może nas znaleźć wszedzie ;) Warto przeczytać, polecam!

Camilla | 2013-04-03
Przeczytana: 03 kwietnia 2013

... Kiedy siostry Dashwood musiały z przyczyn losowych opuścić swój ukochany dom i przenieść się do małej nadmorskiej mieściny, odkryły, że...
Byłam przekonana, że to opowieść o starszych siostrach które po latach odkrywają jakąś starą mroczną tajemnice rodzinną, okazało się, że to współczesna opowieść o młodych dziewczynach.
Książka całkiem przyjemna choć momentami smutna, można było jednak darować sobie te wyjścia na drinka w wieku 16 lat! bo to raczej nie jest normalne w tym wieku, zamiast na drinka autorka mogła wysłać bohaterów na sok ze świeżych owoców lub mrożoną herbatę. Poza tym miło się czytało.

Luelle | 2010-02-16
Na półkach: Ulubione, Przeczytane

Książka bardzo mi się spodobała.
Lekka, przyjemna, o kłopotach z rodzicami.

Nikola | 2013-06-16
Przeczytana: 15 czerwca 2013

Ja chyba jestem młoda i głupia, bo wszystkie książki, które ostatnio czytam bardzo mi się podobają ;)

Rodravn | 2011-07-06
Na półkach: Przeczytane, 2011
Przeczytana: 06 lipca 2011

Książka lekka i przyjemna. Podobała mi się nachalna mamusia i durna żonka Pandora. Rosie zachwyca mnie swym stylem pisania i łatwością z jaką opisuje każdy szczegół.

letsplaytennis | 2013-12-21
Przeczytana: grudzień 2013

Lekka, przyjemna książka. Opowiada o sytuacjach, które mogą przydarzyć się każdemu. Skłania do refleksji nad pojęciem "miłość". Mimo swej prostej fabuły, potrafi wciągnąć i zachęcić czytelnika do zapoznania się z dalszą treścią. Polecam.

juleczka0020 | 2014-02-12
Przeczytana: 03 kwietnia 2012

Książka jest naprawdę dobra. Wpadła mi w ręce na wakacjach i jestem z niej naprawdę zadowolona. Kiedy zaczęłam czytać, skończyłam ją jeszcze tego samego dnia. Polecam :)

Ania | 2010-09-17

Książkę tę dostałam od koleżanki na Boże Narodzenie. Kiedy ją przeczytałam doszłam do wniosku ,że z przyjemnością do niej kiedyś powrócę.

SuzAfro | 2013-05-18
Przeczytana: 18 maja 2013
szyda112 | 2012-08-04
Przeczytana: 07 sierpnia 2012

ogólnie lubie książki Rosie Rushton , są lekkie , ciekawe i wciągające .
A ta szczególnie !!! pierwsza połowa książki , troszke nudziła z tego względu że ciągle był ciągniety ten sam wątek , ale druga część powaliła na kolana , bardzo dobra ksiażka ♥
Przeczytałam ją za dwoma podejściami , po połowie książki.
Gorąco polecam ! :*