Wszystko o miłości

Rosie Rushton Wydawnictwo: Akapit Press Cykl: 21st Century Austen (tom 6) literatura młodzieżowa
Whatever Love Is
Karolina Sobiepanek
Akapit Press
Rosie Rushton literatura młodzieżowa
Whatever Love Is
21st Century Austen (tom 6)
literatura młodzieżowa
Karolina Sobiepanek
Rosie Rushton literatura młodzieżowa

Kilka ciekawych wątków ale książka nie zapadła mi w pamięć. Bardzo typowa i przewidywalna.

Gdy byłam w bibliotece zajrzałam na półkę i ta książka zaintrygowała mnie, choć okładka jest strasznie dziecinna ale skusiłam się i wzięłam do domu.
Opowieść jest o Frankie, która wprowadza się do swoich bogatych kuzynów.
Jest nieśmiałą dziewczyną przytłoczona rodzinnymi kłopotami.
Główna bohaterka jest sympatyczna, radosna polubiłam ją od samego początku. Lecz Alice...

Kolejna książka napisana na wzór pamiętniku. To ciekawe rozwiązanie, gdyż poznajemy w ten sposób przemyślenia i odczucia głównej bohaterki.

Książka Rosie Rushton skierowana do młodzież jest ciekawym pomysłem na jesienne lub zimowe popołudnia. Skomplikowana sytuacja w rodzinie Frankie nadaje książce zupełnie inny przekaz. Nie jest tylko o zakochanej nastolatce, lecz...

Książka opowiada o dziewczynie, która przeprowadza się do swojej 'przybranej rodziny'.
Frankie zakochuje się w swoim 'przybranym kuzynie', który ma na imię Ned. Chłopak jednak traktuje ją jak swoją siostrę i znajduje sobie piękną, bogatą i rozkapryszoną dziewczynę. Zakochuje się w niej, a Frankie przygląda sie temu z zazdrością i powoli traci zaufanie do Ned'a.
Rodzina u...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Ta książka jest super. Mega zboczona ze szczegółami. Polecam wszystkim lubiącym czytać tego rodzaju literaturę!
Plusy: zboczona, szczegóły, fabuła, opisy, dialogi i komedia.
Minusy: brak.

Na półkach: , , , ,

Kiedy to czytałam, nie mogłam się połapać o co chodzi i kto co mówi. niektóre książki które czytałam rok temu pamiętam a tej nie chociaż czytałam ją niedawno.

Nie lubię książek autorstwa Rosie Rushton, ale ta książka była dość dobra.

Książka była przeciętna-lekka lektura na urozmaicenie popołudnia.
Ciekawsze wątki były za mało rozwinięte,a kiedy już były wydawało się to strasznie sztuczne,co sprawiało,że momentami chciało się odłożyć książkę na półkę.
Uratowali ją bohaterzy.Frankie była trochę irytująca,ale to zależy od czytelnika.Inni bohaterowie byli bardzo ciekawi,choć ich postacie były za mało...

''Wszystko o miłości'' to jedna z takich książek, które po prostu trzeba przeczytać kolejny raz. Jestem ogromną fanką Jane Austen jak i również Rosie Rushton, tak więc zabierając się tą powieść spodziewałam się sporo i nie zawiodłam się. Niejednokrotnie czytając niektóre fragmenty otwierałam usta ze zdumienia, autorka bardzo mnie zaskakiwała rozwojem fabuły.

Serdecznie...

nie mogę powiedzieć,że książka jest rewelacyjna,ale jest na pewno dobra,to przynajmniej moja opinia.szybko się ją czyta,przyjemnie,odrywała mnie w nocy od zmartwień związanych ze szkołą.podobał mi się wątek i historie bohaterów.polecam na luźne wieczorki :)

• Z biblioteki
  • 2013
  • Sprzedam/wymienię
  • Porażka
  • Przeczytane nikolki
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Wszystko o miłości