1000 powodów, żeby (nie) cierpieć z miłości

Tłumaczenie: Anna Maria Adamczyk
Cykl: Zamęt, całusy, katastrofy (tom 3)
Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie
1000 Gründe, Liebeskummer zu haben

Sanny ma nowe zajęcie: studiuje sentencje z karteczek ukrytych w ciasteczkach szczęścia i wróży sobie z kart Czarnego Piotrusia. I... zakochuje się po uszy! Konny, jej brat bliźniak, po raz kolejny wpada w pułapkę pocałunku. I... ma miłosne rozterki.

Rodzeństwu towarzyszą jak zwykle: szalony braciszek, odlotowi rodzice, supergroźna gosposia i grono doborowych przyjaciół.

źródło opisu: [Wydawnictwo Dolnośląskie, 2006]

Reading_is_sexyy | 2011-06-25

Świetna książka !
Skończyłam ją za pierwszym podejściem !
Perypetkie bliźniaków bardzo mi się podobały i moim zdaniem to najlepsza część z serii . ;)
Polecam !

Pamiętam jak pojechałam w góry i zapomniałam wziąć książek.. Byłam zrozpaczona do tego stopnia, że powiedziałam mamie, żeby mi kupiła jakąś książkę bo nie mam co czytać. Akurat ta razem jeszcze z inną były w promocji więc kupiłam.
Książka nie jest zła, aczkolwiek mogłaby być lepsza. Taka na jeden wieczór.. nawet nie. Gorąco jej nie polecam, po prostu kto chce to niech przeczyta.

"...Pamiętam jakby to było wczoraj..." powiedziałabym. :) Aż chciałoby się wrócić do tej książki.

Justilla | 2011-08-30
Na półkach: Przeczytane, 2011, Zagraniczna
Przeczytana: 23 sierpnia 2011

Dotąd w serii wydano sześć tomów, ja mam cztery. W każdym są ci sami bohaterowie: bliźnięta Sanny i Konny Kornblum, ich zwariowana rodzina, pomocna przyjaciółka Sanny, Liz oraz kumple Konny'ego, Kai i Felix. Każda książka dotyczy ich spraw miłosnych, zwykle na zasadzie przeciwieństw: jeśli Sanny chciałaby w końcu się zakochać, Konny z kolei ma dość wszystkich dziewczyn. Rozdziały są pisane naprzemiennie, zawsze jednak książkę zaczyna Sanny (kobiety mają pierwszeństwo? :)). Są swoimi zupełnymi przeciwieństwami. Oboje jednak mają talent do pakowania się w kłopoty, choć wrodzoną pomysłowością bije ich młodszy brat... Konny, któremu niefortunnie podsunięto psa i pomysł bycia piratem. Ojciec zamienia się z mamą na obowiązki i w domu zaczyna panować totalny chaos, w wyniku czego zatrudniona została pomoc domowa, Ludmilla. Całość daje mieszanką wybuchową.

Seria oczywiście skierowana do tych trochę młodszych, jednak i ja się nieźle bawiłam czytając je. Autorka postawiła tu na humor i...

Yuuki | 2012-01-18

Ta książka była świetna!!! Dosłownie taka jak seria "Czarownic się nie całuje"!!! Ale tamta nudziła mnie tym, bo tych części było tak dużo i książka dosłownie się wlokła. A ta jest naprawdę świetna. Jak wzięłam tę książkę do ręki, przeczytałam ją w dwie godziny. Była niezwykła!!! Ale zaczęłam od tej części i przyznam, że dosłownie mnie paliło tak chciałam się dowiedzieć jak to wszystko się zaczęło...

koniaralisa13 | 2015-04-17

Polecam całą serię!!!!!! :) świetna zwłaszcza po stresującym dniu w szkole!!!!!!! :) ;)

juleczka0020 | 2014-02-15

Super książka. Sprawdzi się na długie wieczory. Szybko i sprawnie się ją czytało. :-)

Aneta Ciechanowska | 2012-10-07

lekka i przyjemna, sprawdza się w podróży.

Michasia1994 | 2012-03-22
Przeczytana: 18 marca 2012

bardzo ciekawa,super się czytało polecam

Laura | 2011-03-30

Jedna z głupszych książek dla młodzieży.