Bajeczka na twoją modłę

Wydawnictwo: RSW Prasa-Książka-Ruch
Un conte á votre façon
literatura piękna
Róża_Bzowa

Bajka stworzona w duchu OuLiPo - to czytelnik decyduje, jak potoczy się akcja. Oczywiście do pewnych granic...
Ilustrował Edward Lutczyn

źródło opisu: Opis autorski

źródło okładki: scan

BeataP | 2016-03-27

Niesamowite - ktoś jeszcze pamięta tę książkę? To książeczka mojego dzieciństwa, a było to jaaakis czas temu.
Świetna pozycja dla dzieci. Dobrze, że na nią trafiłam - zapytam w bibliotece, czy jeszcze ją mają - moje dzieci musza ją przeczytać (a i ja chętnie do niej wrócę)

Meowth | 2016-01-15

Bardzo dowcipna książeczka z zabawnymi ilustracjami Edwarda Lutczyna. Zawartą w niej bajeczkę można czytać krócej lub dłużej, samemu kształtując przebieg fabuły i jej zakończenie. Przykład na to, że "interaktywny" jest bardzo szerokim pojęciem. ;)
Świetna zabawa i dla dzieciaków, i dla dorosłych.

Sagitarius78 | 2013-12-10

Mega fajna sprawa z tym wybieraniem. Jako dziecko, uwielbiałam tą książkę.

Ewa | 2012-10-28
Przeczytana: 1997 rok

uwielbiałam, mając pięć lat :)

Ag2S | 2012-09-05
Przeczytana: 05 września 2012

Ta bajeczka jest po prostu super extra:)
To była pierwsza książka, której szukałam po zarejestrowaniu się na LC.
Wtedy nie mogłam jej znaleźć ale widać, że serwis bardzo się rozbudował i teraz jest tu wszystko, nawet ta opowieść o „trzech małych dziarskich ziarenkach grochu” :)
Przeczytałam ją dawno temu i dziś do niej wróciłam z ogromnym sentymentem :)
Polecam dla małych i dużych!!!

Wielki plus dla Edwarda Lutczyna za przesympatyczne ilustracje.

Hub | 2011-11-27
Na półkach: Ulubione, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 1988 rok

Aaa, zapomniałem już, że to istnieje! Wspniałość!!!!!

Myślisz, że o bajkach wiesz już wszystko? Myślisz, że bajki są dla dzieci? Myślisz, że myślisz?
Polecam Ci tą absolutnie niepowtarzalną, rewelacyjną bajeczkę.
Ciekawe, co pomyślisz po jej przeczytaniu?