Wdówka

Tłumaczenie: Marzena Krzewicka
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Romanse". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Da Capo
You and No Other
83-7157-302-2
barwinka

Lady Caroline, po doświadczeniach z pierwszym mężem, nie ma zbyt wielkiego mniemania o małżeństwie, postanawia więc pozostać wdową, nawet jeśli miałoby to pociągnąć za sobą samotność i nudę. Jednak już nazajutrz po urodzinach wszystko w jej życiu staje na głowie. Nie dość, że grozi jej utrata dachu nad głową, to jeszcze odkrywa w sobie całe pokłady namiętności, o których za życia męża nawet...

Jednak już nazajutrz po urodzinach wszystko w jej życiu staje na głowie. Nie dość, że grozi jej utrata dachu nad głową, to jeszcze odkrywa w sobie całe pokłady namiętności, o których za życia męża nawet nie śniła. Powodem "nieszczęść" Caroline jest, oczywiście, mężczyzna - przystojny, tajemniczy i bogaty James Ferrington.
Sytuacja może nie byłaby bez wyjścia, gdyby ciotka Caroline, wraz z trzema przyjaciółkami, nie postanowiła jej pomóc. Cztery ekscentryczne starsze panie - wszystkie z bujną przeszłością - wprowadzają tyle bałaganu, że pięknej wdowie z pewnością nie grozi nuda. Zwłaszcza że jest jeszcze James Ferrington.

źródło opisu: http://www.biblionetka.pl/book.aspx?id=10385

źródło okładki: zdjęcie autorskie

AnnaMaria | 2016-02-08

To urokliwy i ciepły romans historyczny, z gatunku tych mniej ambitnych, ale posiadający wszystkie elementy właściwe dla gatunku tj. burzliwy romans, emocje, sytuacje przyprawiające o szybsze bicie serca, knowania oraz wątki humorystyczne (ekscesy ciotki i jej przyjaciółek). Polecam.

Kasia W-ka | 2014-02-11
Przeczytana: 11 lutego 2014

Ciotunia i kompania są super - miejscami uśmiałam się do łez.

GuillaumeFrancois | 2016-05-17
laila | 2016-02-02