W sidłach pożądania

Cathy Maxwell Wydawnictwo: MAK Verlag Cykl: Skandale i Uwodzenie (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Anna Wojtaszczyk
MAK Verlag
sidłach pożądania romans historyczny
Skandale i Uwodzenie (tom 2)
literatura obyczajowa, romans
Anna Wojtaszczyk
sidłach pożądania romans historyczny

Wieki minęły odkąd po raz ostatni czytałam jakikolwiek romans historyczny. Albo romans, którego akcja rozgrywa się dwieście lat wstecz. Jak zwał tak zwał, ważne że chodzi o ten sam gatunek. I właśnie dlatego tak bardzo się cieszę, że wreszcie odświeżyłam sobie co nieco i sięgnęłam po książkę Cathy Maxwell.

Gillian od czterech lat jest mężatką, jednak jej mąż uparcie ją...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Lekka, łatwa i przyjemna. Taki jaki romans powinien być. Na leniwe popołudnie, kiedy za oknem pogoda nie rozpieszcza. :)

Ciekawy pomysł na fabułę, coś innego niż tradycyjnie. Bohaterowie dość fajnie przedstawieni, lekko się czyta, fajne dialogi, ale bohaterka główna trochę niezdecydowana i to dość wkurzające było. Ale więcej plusów niż minusów.

Lekka, łatwa i przyjemna lektura. Dla kobiet. Na jeden wieczór. By przenieść się do pokoju z toaletką i łożem z baldachimem, które bywa świadkiem nie tylko namiętności ale i łez i niepokojów. Pierwsza moja książka tej Autorki lecz zapewne nie ostatnia. Już zaczynam czytać kolejna:)

Bardzo prosta literatura kobieca, przy której miło spędzi się czas ;) zakończenie trochę za bardzo "hollywoodzkie" ale tego typu książkom można to wybaczyć. Ogólnie polecam ;)

To była pierwsza książka tej autorki jaką przeczytałam i połknęłam ją w całości. Bardzo spodobał mi się styl i fabuła. Idealna na zimowe wieczory. Przeczytałam prawie wszystkie książki tej autorki i szczerze polecam. Lekko ,miło i przyjemnie

Kto stale czyta naszego bloga wie, że romans historyczny jest mi znany od bardzo niedawna. I choć mam za sobą dopiero trzy książki o takiej tematyce, już wiem, że ten gatunek stał mi się bardzo bliski. Nawet powiedziałabym, że żałuję, że nie sięgnęłam po te książki wcześniej, bo czyta mi się je wyśmienicie!

Cathy Maxwell mieliście już okazję poznać, gdy polecałam Wam...

• Romans historyczny
  • Romans
  • 2014
  • 2013
  • E-book
  • Romans Historyczny

Dodaj cytat z książki W sidłach pożądania