Diabelskie sztuczki

Tłumaczenie: Piotr Maksymowicz
Cykl: Rodzina MacLachlanów (tom 1)
Wydawnictwo: BIS
The Devil to Pay
romans

za dnia Sidonie Saint-Godard jest spokojną i elegancką młodą wdową, która uczy dobrych manier córki nowobogackich. Rozpustny Czarny Anioł o charakterystycznym tatuażu pojawia się w nocy po to, by lubieżnych mężczyzn ograbiać ze wszystkiego, co mają przy sobie, i rozdawać to biednym. Miarka przebiera się wówczas, gdy Czarny Anioł zostawia w łóżku związanego markiza Devllyna i zabiera jego cenną własność. Markiz poprzysięga, że nie puści tego płazem...

tatiasza | 2015-08-11

Czytało się bardzo szybko i przyjemnie, z uśmiechem na ustach. Główni bohaterowie to postacie, które "coś" do siebie przyciąga. On po przejściach, prowadzi hulaszcze życie, ona młoda wdowa, która ma nie jedno przeżycie za sobą...:) Podobało mi się, polecam:)

wrotki | 2015-11-21

Dobrze napisany lekki romans z dużą dawką humoru. Idealny na zimne jesienne wieczory, żeby się zrelaksować i zapomnieć o problemach dnia codziennego. Polecam

Doskonale bawiłam się czytając tą historię. Sidonie jest wyjątkowo pomysłową, zaradną kobietą, ale i Devllyn jej nie ustępuje :)

Wilczyca | 2011-08-25
Przeczytana: 24 sierpnia 2011

Świetna książka :) Napisana tak, że każdy rozdział jest niespodzianką, której wcześniej nie dało się rozszyfrować. Jest namiętnie i to bardzo. Można się uśmiać i za chwilę poryczeć. Zdecydowanie polecam :)))

angela2046 | 2015-01-03

Książka byłaby naprawdę fajna, gdyby nie jeden niuans. Ale od początku.

Mamy tu historie kobiety, która widząc, jak kobiety są traktowane przez płeć przeciwną postanawia pomóc lub choć trochę im to wynagrodzić, karząc i okradając właśnie tych złych mężczyzn. I tak powstaje Czarny Anioł, o którym mówią wszyscy, lecz nikt nie wie kim on jest.

I mamy jego. Mężczyzna z opinią. Może nie najlepszą, ale na pewno wzbudzającą strach. Posiada mieszkanie na przeciwko niej w którym mieszkają jego kochanki. Musimy tutaj zaznaczyć, że zmieniają się one co chwila. Co prawda to nie on je porzuca, tylko one zostawiają go. Czarny Anioł niestety o tym nie wie i na cel obiera sobie właśnie go. Po spotkaniu naszego bohatera z Czarnym Aniołem, dochodzi do tego, że los zmusza go do przeniesienia się na jakiś czas właśnie do domku jego kochanek, gdzie jako sąsiedzi spotykają się znowu (on oczywiście nie wie z kim ma do czynienia).

Historia ciekawa, czasami zabawna. Ale jak już na początku...

NIENACZYTaNA | 2014-03-08

całkiem dobra pozycja, jedna z najlepszych napisanych przez L.C. akcja bardzo przypomina inna powieść o złodziejce z wyższych sfer ale wszystko dzieje się szybko, no i.. pieprznie. tak ze wybaczam ten lekki plagiat.

zosiaaa09 | 2016-11-07
Przeczytana: 17 lipca 2016