Wdówka

Cathy Maxwell Wydawnictwo: Da Capo Seria: Nie chowaj tej książki przed żoną! I tak kupi sobie nową! literatura obyczajowa, romans
You and No Other
Marzena Krzewicka
Da Capo
małżeństwo namiętność wdowa miłość przyjaciółki
You and No Other
literatura obyczajowa, romans
Marzena Krzewicka
Nie chowaj tej książki przed żoną! I tak kupi sobie nową!
małżeństwo namiętność wdowa miłość przyjaciółki

Nigdy nie przemawiały do mnie romanse, gdzie akcja trwa przez kilka dni, a bohaterowie zakochują się w sobie na zawsze i na wieczność z dnia na dzień. Płytkie to i mało realistyczne. Plus za ciekawe postacie czterech starszych pań.

1931

To urokliwy i ciepły romans historyczny, z gatunku tych mniej ambitnych, ale posiadający wszystkie elementy właściwe dla gatunku tj. burzliwy romans, emocje, sytuacje przyprawiające o szybsze bicie serca, knowania oraz wątki humorystyczne (ekscesy ciotki i jej przyjaciółek). Polecam.

Ciotunia i kompania są super - miejscami uśmiałam się do łez.

• Romans historyczny
  • Romans