Wdówka

Okładka książki Wdówka
Cathy Maxwell Wydawnictwo: Da Capo Seria: Nie chowaj tej książki przed żoną! I tak kupi sobie nową! literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Nie chowaj tej książki przed żoną! I tak kupi sobie nową!
You and No Other
Da Capo
1997-01-01
1997-01-01
Marzena Krzewicka
małżeństwo namiętność wdowa miłość przyjaciółki

To urokliwy i ciepły romans historyczny, z gatunku tych mniej ambitnych, ale posiadający wszystkie elementy właściwe dla gatunku tj. burzliwy romans, emocje, sytuacje przyprawiające o szybsze bicie serca, knowania oraz wątki humorystyczne (ekscesy ciotki i jej przyjaciółek). Polecam.

Ciotunia i kompania są super - miejscami uśmiałam się do łez.

Ciotunia i kompania są super - miejscami uśmiałam się do łez.

Nigdy nie przemawiały do mnie romanse, gdzie akcja trwa przez kilka dni, a bohaterowie zakochują się w sobie na zawsze i na wieczność z dnia na dzień. Płytkie to i mało realistyczne. Plus za ciekawe postacie czterech starszych pań.

Dodaj cytat z książki Wdówka