Księżna jednego dnia

Seria: Romans Historyczny
Wydawnictwo: Amber

Jocelyn nie ma wyboru. Tylko małżeństwo może uwolnić ją od kurateli okrutnego wuja. Z pomocą możnej protektorki wychodzi za mąż za księcia Wilcott. Tyle że... sam małżonek jeszcze o tym nie wie. A kiedy wraca z podróży, odkrywa, że nie jest już królem kawalerów. I że padł ofiarą podstępu...

Natalia | 2014-12-04
Przeczytana: 02 grudnia 2014

Leka książka. Wciągnęła mnie i przeczytałam ją w dwa wieczory. Dużo się w niej dzieje. Jest w niej dużo tajemnic, które znajdują swoje wyjaśnienie czytając kartka po kartce. Sporo namiętnych scen, niewinność połączona z odwagą, walką o godne życie. Kobieta i mężczyzna, których losy niespodziewanie i szybko zaczynają się małżeństwem dwojga nieznajomych, a kończą miłością na całe życie, której owocem jest dziecko.

Ewelynn | 2014-11-30
Przeczytana: 30 listopada 2014

Książka lekka i przyjemna w sam raz na leniwy wieczór. Akcja szybko posuwa się do przodu.
Chciałam opisać ich charaktery ale jakoś nie umiem ich jednoznacznie określić On niby jest księciem a przez to władczy i zawzięty ale tak naprawdę czytając nie czułam tego że to jest książę który może wszystko bardziej jakby był drugim synem. Ona też była dziwna rozumiem że nie ufała ludziom ale te ciągłe sekrety i kłamstwa były męczące w szczególności jak już trochę ze sobą byli a ona go kochała. Bohaterka nie miała posiada według mnie instynktu samozachowawczego tyle wycierpiała a i tak brnie dalej w jakieś absurdalnie ryzykowne sytuacje. Dziwne że jej twarz po tym wszystkim nie była jak u boksera ;).
Nie wiem do tej pory jakim cudem oni byli małżeństwem skoro nie wzięli ślubu w końcu to Anglia a nie Szkocja gdzie ślub dało się wziąć przez mówienie że się jest małżeństwem ale to taki drobny szczegół. Mimo wszystko polecam wszystkim miłośniczkom romansów historycznych.

bardzo kiepski romans historyczny. autorka miała bardzo ciekawy temat, ale nie zrobiła z tego niczego co wciąga, urzeka i bawi. jakoś zmęczyłam tę książkę do końca, choć kilka razy rzuciłam nią w kąt. nie wiem czy uda mi się sięgnąć po jeszcze jakąś książkę Pani Waide, chyba, jak przeczytam już wszystkie romanse historyczne świata, może wtedy...

Mariola | 2011-06-11
Przeczytana: 11 czerwca 2011

Nie dokończyłam. Nie mogłam wytrzymać dialogu głównych bohaterów. Toć to jakiś koszmar był !

Dorota | 2015-02-11

Ciekawa historia, fajnie stworzeni bohaterowie, wciągająca:) Czego chcieć więcej?

Nika16wow | 2015-10-14
Przeczytana: 14 października 2015

Ogólnie rzecz ujmując historia opisana w powieści była bardzo interesująca. Przede wszystkim nie było cały czas słodko i nie wyznawali sobie przez całą książkę miłości (co jest jak dla mnie na plus). W pewnych momentach można było się wzruszyć, w pewnych pośmiać... No ale muszę się przyczepić do tego, że w jakiś niespodziewany sposób główna bohaterka jest ciągle ofiarą prób gwałtu. Przy drugiej takiej akcji na prawdę zaczęło mnie to denerwować. Ale poza tym mogę jak najbardziej polecić.

kasia | 2014-04-18
Na półkach: Przeczytane, Wszystkie
Przeczytana: 18 kwietnia 2014

super książka (na początku się zastanawiałam czy warto ją przeczytać czy stracę czas, ale jednak warto ) polecam !!!

Ewcia123450 | 2011-10-22

Hm... Takie romansidło umieszczone w moich ulubionych czasach za co oczywiście plus. Nie męczy, czyta się lekko.

Malwa | 2016-11-22
Ann_Marii | 2016-10-12