Wyrachowane zaloty

Małgorzata Stefaniuk
romans historyczny

Na półkach: , , , , ,

Wyrachowane zaloty" Cathy Maxwell

Książka skusiła mnie swoją cudowną okładką. Pióro autorki jest bardzo lekkie, dzięki temu książkę czyta się bardzo szybko. Autorka stworzyła dość banalną historię miłosną pomiędzy Pułkownikiem Mandlandem a Lady Rosalyn.
Pułkownik jest osobą posiadającą władzę i majątek, dodatkowo staje się posiadaczem posiadłości w której mieszka urocza...

Książka mnie zauroczyła, może sprawiła to lekkość pióra pani Maxwell, niezdecydowanie Rosalyn czy stary wierzchowiec Oscar ze słabością do różanych klombów? Pewnie każdy z tych czynników po trochu. Czytało się świetnie, więc książka spełniła swoje zadanie w 100 %.

Słaba, przeciętna, banalna. Czasami wręcz idiotycznie naiwna np. afera z lisem.
Colin bardzo mi się podobał, Roselyn tak średnio, czasami była denerwująca, jakby autorka sama nie wiedziała co z nią zrobić.

W sumie banalna historia miłosna dwojga młodych ludzi ale tak napisana, że przeczytałam ją jednym tchem a i jeszcze do tego wzruszyłam się.

• Romans historyczny
  • Pożyczone z biblioteki/od ...
  • 2017
  • Wyzwanie czytelnicze 2019
  • Romanse Historyczne <3
  • 52 książki '19
  • Romans

Dodaj cytat z książki Wyrachowane zaloty