W sidłach pożądania

Tłumaczenie: Anna Wojtaszczyk
Cykl: Skandale i Uwodzenie (tom 2)
Wydawnictwo: MAK Verlag
Aniutka90

Będzie jego idealną żoną… Brian Ranson, zaabsorbowany walką z Napoleonem i romansem z kochanką, ignorował żonę od dnia ślubu. Ale teraz, gdy został hrabią Wright i gotów jest zabrać młodą małżonkę z powrotem do Londynu, z wielkim zaskoczeniem odkrywa, że stała się ona śmiałą, piękną kobietą, właśnie taką, jakiej pożąda… i że nie chce ona mieć z nim nic do czynienia. Gillian, lady Wright,...

Będzie jego idealną żoną…

Gillian, lady Wright, rozpaczliwie pragnie miłości, której jej odmawiano… ale nie ze swoim rozpustnym mężem! Zawiera z nim umowę, że przez trzydzieści dni będzie idealną żoną, a potem on zwróci jej wolność. Ale bez względu na to, jak stara się uodpornić swoje serce na jego urok, jej ciało błaga, by mu się poddała…

źródło opisu: http://www.makverlag.eu/store/nowo/w-sidlach-pozadania.html

źródło okładki: http://www.makverlag.eu/store/nowo/w-sidlach-pozadania.html

Dominika | 2017-07-25
Na półkach: Przeczytane, 2017
Przeczytana: 05 lipca 2017

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Wieki minęły odkąd po raz ostatni czytałam jakikolwiek romans historyczny. Albo romans, którego akcja rozgrywa się dwieście lat wstecz. Jak zwał tak zwał, ważne że chodzi o ten sam gatunek. I właśnie dlatego tak bardzo się cieszę, że wreszcie odświeżyłam sobie co nieco i sięgnęłam po książkę Cathy Maxwell.

Gillian od czterech lat jest mężatką, jednak jej mąż uparcie ją ignoruje. Jest żołnierzem, walczy przeciwko Napoleonowi i zdradza ją z kochanką. Kobieta ma już dość takiego traktowania i wyprowadza się do domu swojego kuzynostwa. Tam poznaje przystojnego Hiszpana, z którym planuje na nowo rozpocząć wspólne życie. Jednak jej plany komplikuje niespodziewany przyjazd jej męża. Brian usilnie chce uratować swój związek i dlatego zawiera z Gillian umowę. Mają dla siebie 30 dni, a jeśli po tym czasie nic się nie zmieni, kobieta dostanie rozwód i będzie wolna. Brzmi bajecznie, jednak miesiąc mieszkania pod wspólnym dachem przyniesie wiele niespodzianek i kłopotów.

Romanse- jak sama...

Majka | 2016-12-17
Na półkach: Przeczytane, 2016, Romans
Przeczytana: 17 grudnia 2016

Lekka, łatwa i przyjemna. Taki jaki romans powinien być. Na leniwe popołudnie, kiedy za oknem pogoda nie rozpieszcza. :)

Agnieszka | 2015-01-12
Przeczytana: 12 stycznia 2015

Ciekawy pomysł na fabułę, coś innego niż tradycyjnie. Bohaterowie dość fajnie przedstawieni, lekko się czyta, fajne dialogi, ale bohaterka główna trochę niezdecydowana i to dość wkurzające było. Ale więcej plusów niż minusów.

malena | 2013-07-10
Przeczytana: 10 lipca 2013

Lekka, łatwa i przyjemna lektura. Dla kobiet. Na jeden wieczór. By przenieść się do pokoju z toaletką i łożem z baldachimem, które bywa świadkiem nie tylko namiętności ale i łez i niepokojów. Pierwsza moja książka tej Autorki lecz zapewne nie ostatnia. Już zaczynam czytać kolejna:)

Nala | 2013-02-18
Przeczytana: 18 lutego 2013

Bardzo prosta literatura kobieca, przy której miło spędzi się czas ;) zakończenie trochę za bardzo "hollywoodzkie" ale tego typu książkom można to wybaczyć. Ogólnie polecam ;)

Kamila | 2013-01-12
Przeczytana: 20 grudnia 2012

To była pierwsza książka tej autorki jaką przeczytałam i połknęłam ją w całości. Bardzo spodobał mi się styl i fabuła. Idealna na zimowe wieczory. Przeczytałam prawie wszystkie książki tej autorki i szczerze polecam. Lekko ,miło i przyjemnie

Kto stale czyta naszego bloga wie, że romans historyczny jest mi znany od bardzo niedawna. I choć mam za sobą dopiero trzy książki o takiej tematyce, już wiem, że ten gatunek stał mi się bardzo bliski. Nawet powiedziałabym, że żałuję, że nie sięgnęłam po te książki wcześniej, bo czyta mi się je wyśmienicie!

Cathy Maxwell mieliście już okazję poznać, gdy polecałam Wam książkę pod tytułem Klątwa pierścienia. Tamta książka zachwyciła mnie niemalże od pierwszej strony, więc na tę lekturę czekałam z wielką niecierpliwością. I słusznie, bo było na co.

W sidłach pożądania to w pewnym sensie kontynuacja wyżej wymienionej książki. Tym jednak razem jej bohaterem nie jest Holburn i jego narzeczona, lecz Gillian. Jego kuzynka. Już wtedy mieliśmy okazję wiele się o niej dowidzieć. W końcu mieszkała ona w posiadłości swego kuzyna i zajmowała się nią jakby była jej właścicielką. Poznaliśmy ją jako ciepłą osóbkę o złotym sercu. Opiekuńczą, oddaną i niestety bardzo nieszczęśliwą. Gillian czuła...