Wyrachowane zaloty

Tłumaczenie: Małgorzata Stefaniuk
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Shipping". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Lucky
The Seduction of a English Lady
978-83-601-7709-9
romans historyczny
Wanda

Pułkownik Mandland posiadał majątek, władzę...wszystko poza wybranką serca, którą z pewnością nie była rezydentka Maiden Hill - lady Rosalyn Wellborne, piękna kobieta, nie zamierzająca potulnie opuścić miejsca, które od lat nazywała swoim domem. Urocza Rosalyn okazała się o wiele trudniejszym przeciwnikiem niż wojska wroga. Atakowała, wyzywając Colina od dorobkiewiczów i zarzucała mu, że nie...

Urocza Rosalyn okazała się o wiele trudniejszym przeciwnikiem niż wojska wroga. Atakowała, wyzywając Colina od dorobkiewiczów i zarzucała mu, że nie pasuje do lokalnej społeczności.
On zaś w obronie złożył dumnej damie ofertę małżeństwa - którą ona, ku zaskoczeniu wszystkich, przyjęła.

Heathcliff1510 | 2015-04-18

Książka mnie zauroczyła, może sprawiła to lekkość pióra pani Maxwell, niezdecydowanie Rosalyn czy stary wierzchowiec Oscar ze słabością do różanych klombów? Pewnie każdy z tych czynników po trochu. Czytało się świetnie, więc książka spełniła swoje zadanie w 100 %.

wiosenka27 | 2014-01-14

W sumie banalna historia miłosna dwojga młodych ludzi ale tak napisana, że przeczytałam ją jednym tchem a i jeszcze do tego wzruszyłam się.

Magdalena | 2014-10-26
Przeczytana: 26 października 2014

Słaba, przeciętna, banalna. Czasami wręcz idiotycznie naiwna np. afera z lisem.
Colin bardzo mi się podobał, Roselyn tak średnio, czasami była denerwująca, jakby autorka sama nie wiedziała co z nią zrobić.

Joanna | 2016-08-19
Przeczytana: 28 września 2016