Zuchwały anioł

Tłumaczenie: Dorota Jankowska-Lamcha
Wydawnictwo: BIS
Bold angel

KAT MARTIN Znana amerykańska autorka, laureatka licznych nagród. łączny nakład jej książek, tłumaczonych na wiele języków, przekroczył już 10 milionów egzemplarzy. Rozpoczynamy wydawanie jej romansów historycznych zmysłowych, ze zręczną intrygą i zaskakującymi zwrotami akcji, pełnych namiętności i wielkich uczuć.

źródło opisu: Wydawnictwo Bis, 2008

ejwa1960 | 2015-06-30
Przeczytana: 30 czerwca 2015

To moja pierwsza książka tej autorki ,świetna i polecam tym którzy lubią romanse historyczne

Ulka | 2013-12-21
Przeczytana: 20 grudnia 2013

Ral jak na mój gust zbyt męski i zbyt władczy. Nie lubię kiedy facet bije kobiety, chyba że piórkiem ;)
Przeczytać można, autorka piszę przyjemnie, ale ta akurat historia jest średnia.

Aurill | 2014-01-09

Pierwsze spotkanie Karyny i Rala nie jest zbyt szczęśliwe. Ona i jej siostra zostają napadnięte przez normańskich żołnierzy. Pobili ją, natomiast na jej siostrze używali dopóki nie dopadł ich Ral. Karyna, nie do końca przytomna po serii ciosów, myśli, że Ral również brał udział w gwałcie na jej siostrze.
Spotykają się ponownie po kilku latach, kiedy to Ral znów ratuje ją z opresji, wyrywając ją z łap normańskiego lorda, który chciał ją zgwałcić. By ją uchronić przed napastliwym lordem podaje ją za swoją narzeczoną. Karynie nie pozostaje nic innego jak pogodzić się ze smutnym losem.

Amoretta | 2014-03-17

Jedna z moich ulubionych. Cudownie się czyta...i marzy. Nie ma już drogie panie tak męskich mężczyzn!

Nil_Due_Nil_Un | 2014-09-06

O kurcze xD Absolutnie wciągająca, zaskakująca i ekscytująca, że nie mogę się nadziwić tak niskiej ocenie. 9/10 z czystym sercem bo pomimo braku jakiejś "głębi psychicznej" nie dało się po prostu odłożyć :D Odradzam tylko zaciętym feministkom bo akcja dzieje się w czasie kiedy kobiety uważano za własność faceta i czasem Ral pozwala sobie na dosyć dużo xD O matko, kocham tę książkę <3

MissSue | 2012-07-13
Przeczytana: luty 2012

PIERWSZA KSIĄŻKA TEJ AUTORKI PO KTÓRĄ SIĘGNĘŁAM,DZIĘKI TEJ NIESAMOWITEJ I PRZEPIĘKNEJ KSIĄŻCE ODKRYŁAM TĄ NIEZIEMSKĄ PISARKĘ, KTÓRA JEST CUDOWNA.

Isabell | 2014-02-25

super romansidło dla każdej romantyczki ;)

czerwiec7 | 2012-09-13
Przeczytana: 14 września 2012

Ot romans-można przeczytać...

djlamcha | 2012-01-27

Miłość w klimacie czasów Wilhelma Zdobywcy. Trudno się nudzić.

Sel | 2016-07-02
Przeczytana: 02 lipca 2016