Isabel

Tłumaczenie: Dagmara Bagińska
Wydawnictwo: Lucky
Temptationod a Proper Governess
uczucia

Michael Severson nie traktuje Isabel Halloran jak guwernantki. On widzi w niej kobietę, której ponętne kształty, nie dają się ukryć pod niegustowną suknią, a niezwykłą inteligencję zdradza jej poczucie humoru. Niesłusznie oskarżony o popełnienie zbrodni, kilka lat temu Michael musiał opuścić Anglię. Teraz powrócił, żeby odzyskać dobre imię. Lecz kiedy jego skandaliczne zachowanie zagraża dobrej reputacji Isabel, Michael postanawia zrobić coś niepojętego. Prosi ją o rękę, proponując jej małżeństwo "na papierze".

wiosenka27 | 2013-01-23

Wartka akcja, sympatyczni bohaterowie zwłaszcza główny bohater, który błyska świetnym poczuciem humoru:)

Blueberry | 2017-03-15
ewka | 2017-03-15