Ucieczka do Szkocji

Okładka książki Ucieczka do Szkocji
Cathy Maxwell Wydawnictwo: Lucky Seria: Dla Każdej Kobiety literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
2006-01-01
Dagmara Bagińska
uczucie

więcej Więcej

Przyjemna, niewymagająca, do przeczytania za jednym posiedzeniem, akcja wciąga. Główny bohater ujmujący.

Fabuła wciąga i czyta się jednym tchem. Oczywiście wszystko jest do przewidzenia, ale przyjemnie się czyta. Jest trochę przygody.

Bardzo miłe zaskoczenie. Mega w wciagajaca

Książka bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. Czyta się bardzo szybko i przyjemnie. Polecam na zimne wieczory :)

Wciąga

Wciągająca!!!!