Spotkanie w Wenecji

2007-01-01
2007-01-01
978-83-241-2944-7
Ewa Spirydowicz
elizabeth adler spotkanie wenecja amber intryga

To jedna z lepszych książek pani Adler, którą przeczytałam, chociaż początek był nieco drętwy. Oprócz romansu przewija się tu także wątek sensacyjno - kryminalny. Jeden odebrany telefon może zmienić całe życie. Naszą bohaterkę wciągnął w wir nieprzewidywalnych i tragicznych zdarzeń. Cieszę się, że dla Rafferty wszystko skończyło się dobrze. Myślę, że ona zasługuje na szczęście.

Wzięłam z biblioteki zachęcona opisem na okładce. Nie doczytałam tylko, że autorka romanse pisze a przekonana byłam, że kryminał będę czytać. Dwa w jednym też lubię i przewidywalność, jak to w romansach też mi nie przeszkadza jeśli tylko jest ciekawie opakowana. Za to nuda mnie irytuje. Ta książka jest cieniutka i nie powinnam mieć problemu z jej przeczytaniem a jednak miejscami tak wiało nudą, że pomijałam fragmenty tekstu. Cztery gwiazdki za to, że jednak nie odłożyłam całkiem jak wiele innych.

"Jestem w niebezpieczeństwie. Musisz mi pomóc. Błagam, spotkaj się ze mną w Wenecji".

Właścicielka paryskiego antykwariatu jest zaniepokojona rozpaczliwą prośbą nieznanej dotąd kuzynki. Zwłaszcza, że przerażona kobieta wymienia imię jej narzeczonego, który dzień przed planowanym ślubem zniknął bez słowa wyjaśnienia. Wyruszając do Wenecji, Preshy jeszcze nie podejrzewa, że została uwikłana w sieć kłamstw, podstępów i zbrodni.

Większa część książki ciekawa. Zakończenie niemrawe...

Większa część książki ciekawa. Zakończenie niemrawe...

Szanghaj, Paryż, Wenecja, antyki, klejnoty, rodowe historie.
Czytadło w pełnym tego słowa znaczeniu.

Szanghaj, Paryż, Wenecja, antyki, klejnoty, rodowe historie.
Czytadło w pełnym tego słowa znaczeniu.

19/2014

19/2014

Piękne kobiety i super przystojny lowelas. Chęć posiadania wartego miliony dolarów naszyjnika prowadzi do zbrodni. Szanghaj, Paryż, Wenecja, antyki, klejnoty, rodowe historie. Czytadło w pełnym tego słowa znaczeniu. Dobrze się czyta.

• Elizabeth Adler
  • Thriller romantyczny