Spotkanie w Wenecji

Wydawnictwo: Amber
Meet Me in Venice
978-83-241-2944-7
iwonka8265

„Jestem w niebezpieczeństwie. Musisz mi pomóc. Błagam, spotkaj się ze mną w Wenecji.” Właścicielka paryskiego antykwariatu jest zaniepokojona rozpaczliwym telefonem od obcej kobiety. Zwłaszcza że nieznajoma twierdzi, że wie coś o narzeczonym Preshy. A Bennett dzień przed planowanym ślubem zniknął bez słowa wyjaśnienia... Wyruszając do Wenecji, Preshy jeszcze nie podejrzewa, że została...

Właścicielka paryskiego antykwariatu jest zaniepokojona rozpaczliwym telefonem od obcej kobiety. Zwłaszcza że nieznajoma twierdzi, że wie coś o narzeczonym Preshy. A Bennett dzień przed planowanym ślubem zniknął bez słowa wyjaśnienia... Wyruszając do Wenecji, Preshy jeszcze nie podejrzewa, że została uwikłana w sieć kłamstw, podstępów i zbrodni.

bacha24 | 2016-02-28
Przeczytana: 28 lutego 2016

Wzięłam z biblioteki zachęcona opisem na okładce. Nie doczytałam tylko, że autorka romanse pisze a przekonana byłam, że kryminał będę czytać. Dwa w jednym też lubię i przewidywalność, jak to w romansach też mi nie przeszkadza jeśli tylko jest ciekawie opakowana. Za to nuda mnie irytuje. Ta książka jest cieniutka i nie powinnam mieć problemu z jej przeczytaniem a jednak miejscami tak wiało nudą, że pomijałam fragmenty tekstu. Cztery gwiazdki za to, że jednak nie odłożyłam całkiem jak wiele innych.

Katherina87 | 2012-11-21

"Jestem w niebezpieczeństwie. Musisz mi pomóc. Błagam, spotkaj się ze mną w Wenecji".

Właścicielka paryskiego antykwariatu jest zaniepokojona rozpaczliwą prośbą nieznanej dotąd kuzynki. Zwłaszcza, że przerażona kobieta wymienia imię jej narzeczonego, który dzień przed planowanym ślubem zniknął bez słowa wyjaśnienia. Wyruszając do Wenecji, Preshy jeszcze nie podejrzewa, że została uwikłana w sieć kłamstw, podstępów i zbrodni.

Beata | 2013-01-30
Przeczytana: 30 stycznia 2013

Piękne kobiety i super przystojny lowelas. Chęć posiadania wartego miliony dolarów naszyjnika prowadzi do zbrodni.
Szanghaj, Paryż, Wenecja, antyki, klejnoty, rodowe historie.
Czytadło w pełnym tego słowa znaczeniu.

| 2012-07-23
Na półkach: Przeczytane, 2012
Przeczytana: maj 2012

Elizabeth Adler jest jedną z popularnych autorek romansów. Jej powieści są pisane w subtelny sposób, z pewną klasą. Niestety, to nie przekłada się na zawartość - fabuła jest prosta i mało skomplikowana, happy end gwarantowany.

"Spotkanie w Wenecji" kusi tytułem, bo w końcu to miasto romantyczne i piękne. I na tym się niestety kończy. Jest nudno i mdło. Historia chociaż ciekawa, to jednak bez polotu. Pisarka tworzy mało wymagające dzieła. Osobom o większych ambicjach nie polecam jej twórczości.

Rywicz | 2012-08-03
Przeczytana: 03 sierpnia 2012

Większa część książki ciekawa. Zakończenie niemrawe...

Wiesia | 2014-05-31

19/2014