Księżyc myśliwego

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
Hunter's Moon
powieść, romans
tinka_27

Aby częste kontakty Molly i Willa nie wzbudziły podejrzeń, Will udaje chłopaka Molly. Wbrew początkowo wrogiemu nastawieniu dwojga młodych, rodzi się między nimi gorące uczucie.
Tymczasem w okolicy powtarzają się wypadki okaleczeń koni. Miejscowa policja podejrzewa Mike'a, brata Molly. Nadchodzą wydarzenia, które postawią bohaterów wobec konieczności dramatycznych decyzji i wyborów...

źródło opisu: http://www.proszynski.pl/

źródło okładki: http://www.proszynski.pl/

Marta Bilewicz | 2011-08-05

Trochę rozciągnięta, ale świetnie się ją czyta - jak większość książek Karen Robards.

Shade | 2013-07-26
Przeczytana: 26 lipca 2013

Do przeczytania tej książki zdecydowanie podkusiła mnie okładka - a co mi tam, jestem nastolatką, mogę oceniać książki po okładce :P.
I od razu w mojej głowie pojawiło się pytanie - co ma dwoje ludzi i koń do jakiegoś myśliwego? Nie będę wam tu spojlerować, powiem tylko, że zaciekawiona otworzyłam książkę. Prolog. Kolejne rozdziały.
Z niemal zwierzęcą łapczywością pochłaniałam kolejne słowa i zdania. Historia opisana przez autorkę jest ciekawa i intrygująca (trochę psychopatyczna, ale nie szkodzi).
Tylko jeden dość istotny szczegół spowodował, że ocena spadła o jedną gwiazdkę. Mianowicie - jak dla mnie miłość pomiędzy czterdziestoletnim facetem a dwudziestoparoletnią kobietą jest obrzydliwa. On mógłby być jej ojcem! Dlatego rozdziały, w których opisane było ich namiętne życie seksualne ominęłam szerokim łukiem - po prostu nie mogłam przestać myśleć o dzielącej ich różnicy wieku.
Pomijając ten jeden szczegół, nie zawiodłam się, książka świetna :)

Kasia85 | 2016-06-05
Na półkach: Pożyczone, Przeczytane
Przeczytana: 05 czerwca 2016

Ostatnio nie mam coś szczęścia do pożyczonych książek, ale ta przypadla mi do gustu. Lekki kryminał przeplatany romansem. Mieszanka idealna na letnie wieczorki z książeczką :-)

Moni | 2015-02-11
Przeczytana: luty 2015

Księżyc myśliwego = lekki kryminał + miły romansik. Fajnie sie czyta. Tajemnica, poszukiwanie, zagadka, miłość, seks, napięcie - wszsytko po trochu w zrównoważonych dawkach.

AnnaMaria | 2016-01-21
Na półkach: Kobiece, Przeczytane

Książka jest wciągająca i relaksująca. Czegóż więcej trzeba... Polecam

Paulina Kucińska | 2011-02-08

Całkiem niezła książka na położenie się wieczorkiem do łóżka i poczytanie przed sem.

Serenada | 2012-08-09

Bezsprzecznie zawiodłam się na tym tytule. Akcja wydawała się być bardzo ciekawa.
Przekręty na torach wyścigowych, okaleczanie koni i przekupstwa. Wszelkie zło świata koni zebrało się w jednej małej miejscowości, Sprawę bada FBI. I przez jeden głupi błąd w sam środek śledztwa wpada Bogu ducha winna pracowniczka stajni. No czy to nie brzmi zachęcająco?

Niestety autorka postawiła na nudne, wszystkim znane wątki, z których nic ciekawego nie da się wyciągnąć. Agent FBI postanawia udawać "chłopaka" wyżej wymienionej stajennej, by wykryć i wsadzić za kratki jądro zła. Oczywiście, bo jakżeby inaczej, na początku wrogo do siebie nastawieni współpracownicy, zakochują się w sobie. I tyle. Ten cały zawiły wątek, który rozwiązałam w pięć sekund, zostaje rozwiązany dzięki bezcennej pomocy Molly, źli ludzie wpadają za kratki.

Dodatkowo charaktery bohaterów, jak też ich inteligencja bardzo w oczy kole. Sama Molly tak bardzo działała mi na nerwy, że kilka razy musiałam powstrzymywać się od...

rose19903 | 2011-08-06
Przeczytana: 02 sierpnia 2011

Książka świetna. Czyta się doskonale. Polecam.

margo128 | 2016-10-25
Przeczytana: 17 kwietnia 2016