Cena urody. Tanie czy drogie? Jak kupować kosmetyki?

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
7 (4 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
83-7337-645-3
Cena, uroda, Tanie, drogie, kosmetyki
poradniki
dona

Katarzyna Bosacka - dziennikarz, redaktor. Szefowa działu Urody i Zdrowia w „Wysokich Obcasach”, sobotnim dodatku dla kobiet do „Gazety Wyborczej” dr n. med. Maria Noszczyk - dermatolog kosmetolog, profesor w Wyższej Szkole Kosmetologii w Warszawie, felietonistka Wysokich Obcasów „Cena urody” Katarzyny Bosackiej i Marii Noszczyk to pierwszy od lat polski poradnik kosmetyczny dla kobiet, które szukają jasnych odpowiedzi na pytania dotyczące urody. Czy lepsze są kosmetyki drogie czy tanie? Polskie czy zagraniczne? Co rzeczywiście działa, a co jest tylko reklamą? Czy lepiej wydać pieniądze na kosmetyczkę czy na lekarza od urody?
Istne kompendium wiedzy o tym, jak pielęgnować urodę. Dziesiątki porad podpowiadających. Jak dobrać sobie krem odpowiedni do cery, jak troszczyć się o skórę wrażliwą i alergiczną, jak poddać się peelingowi w warunkach domowych, jakie wybrać perfumy, dezodoranty i mydła, jak zadbać o skórę w czasie ciąży... Słowem - wszystko, co dbająca o siebie kobieta powinna wiedzieć.
Poradnik Domowy
Jest to praktyczny poradnik szeroko omawiający tematykę pielęgnacji twarzy i ciała. Autorki - szefowa działu urody „Wysokich obcasów” i lekarz dermatolog-kosmetolog - radzą, jak kupować kosmetyki, by nie przepłacić. Odpowiadają także na wiele pytań dręczących kobiety: czy lepiej wydać pieniądze na kosmetyczkę, czy na lekarza urody. Podają także wiele rad, jak pielęgnować urodę i zadbać o siebie i swoją dietę.
Żyj zdrowo i aktywnie

katarzinka | 2013-10-16
Przeczytana: czerwiec 2013

książka w której można znaleźć wiele ciekawych wskazówek odnośnie kosmetyków. na co zwracać uwagę, co istotne a co można sobie podarować.zbiór wiedzy do której mogę sięgnąć w razie wątpliwości.

Barbara Be | 2015-01-16
eve-85 | 2013-07-16