To nawet lepiej. Jak obracać trudności w szanse

Okładka książki To nawet lepiej. Jak obracać trudności w szanse Joanna Chmura
Okładka książki To nawet lepiej. Jak obracać trudności w szanse
Joanna Chmura Wydawnictwo: Agora poradniki
poradniki
Agora
2024-03-13
2024-03-13
literatura polska rozwój motywacja

Książka dotyczy rozwoju osobistego, napisana jest przystępnym językiem, mam dużą przyjemność z czytania. Na uwagę zasługuje połączenie osobistych doświadczeń autorki z odnosieniami do literatury.

Bardzo ciepła i niosąca otuchę opowieść. Nie jest odkrywcza, ale czasem pewne proste rzeczy docierają do nas, kiedy zostaną wypowiedziane. Albo łapiemy się na tym, że już to wiemy i tak działamy, ale nie wiedzieliśmy, że to nasz zasób. Słuchałam audiobooka, ale wiem, ze kupię książkę, by móc czasem, do niej wracać. Naprawdę fajna.

Wspierająca, podnosząca na duchu, poruszająca wiele aspektów życia i podpowiadająca jak sobie radzić z wieloma życiowymi trudnościami.
Na dodatek fantastycznie przeczytana przez autorkę!

Na dodatek fantastycznie przeczytana przez autorkę!

Treść książki nawiązuje do podstawowych pojęć i rozważań dotyczących rozwoju osobistego. Poradnik będzie odpowiedni dla osób na samym początku swojej drogi rozwojowej. Myślę że podobnych książek, poradników jest wiele na rynku.

Genialna !!! Poruszane tematy . Sposób przekazu . Wszystko w jasny, prosty, a jakże w punkt trafiający w moje serce i duszę. Bardzo się cieszę, że trafiłam na tę książkę i polecam ją każdemu.

Kiedyś nie przepadałam za czytaniem poradników, nudziły mnie. Odkąd mam możliwość ich przesłuchania w formie audiobooka sięgam po nie częściej. Tak było i tym razem. "To nawet lepiej. Jak obracać trudności w szanse" przesłuchałam dzięki empikgo, a głos autorki cudownie otula i głaszcze niczym najbliższa przyjaciółka. Nie zawsze łatwo sobie powiedzieć "To nawet lepiej " gdy wali się przysłowiowy świat, ale jeśli pomaga to w najtrudnieszych momentach to dlaczego by nie wprowadzić tego w życie? Bardzo przyjemna lektura i tak jak książkę "Nie zaczęło się od Ciebie " tak i teraz tą książkę będę polecać z całego serca.

Serio... ksiazka ktorej potrzebowalam :)

Dziekuje!

w ogole nie znalam autorki przed ksiazka !

Serio... ksiazka ktorej potrzebowalam :)

Dziekuje!

w ogole nie znalam autorki przed ksiazka !

• Kupione
  • Audioteka
  • Książki 2024
  • Psychologia
  • Popularnonaukowe

Dodaj cytat z książki To nawet lepiej. Jak obracać trudności w szanse